Dukanova dieta - dlouho to tu nebylo?

7. září 2018 v 17:15 | HanisShka |  Můj deníček
Zdravím,

ani jsem se vám nepochlubila, když jsem napsala asi dva články o Dukanově dietě, jak jsem vůbec dopadla.

Asi začnu tou lepší stránkou. Prvních 6 dní byla katastrofa. Člověk, jako já, který je závislý na sladkostech a nedokáže si život bez nich představit, opravdu trpěl. První tři dny se pomalu nedaly přežít, ale když jsem zjistila, že i za 3 dny jsem shodila asi 2,5 kg, začala jsem mít větší zájem. Po 6 dnech byla dole má první 4 kg. Po měsíci se z toho stalo 10 kg, po 2 měsících se to začalo nepatrně zpomalovat a po 3 měsících jsem měla dole 22 kg. A tím jsem skončila.

S přítelem se začlo až moc jezdit do kina, na večeře s přáteli (hlavně čína a pizza), nechybělo KFC ani Mc'Donalds a už to jelo. Váha se pomalu zastavila a po dalších 3 měsících se obrátila zase nahoru. A můžu si za to sama. Nevydržela jsem, nedokázala jsem už dlouho odmítat jídlo s tím, že se na ostatní budu jen dívat, jelikož jsme jezdili do restaurací, kde jsem si nemohla dát nic grilovaného, žádný zeleninový salát...

A tak jsem se nyní asi vrátila zpět na původní váhu. Možná ne, asi mi ještě 10 kg do původní váhy chybí, ale už se nevejdu do některého oblečení, které mi předtím bylo buď akorát nebo natěsno.

Naštěstí jsem dostala brilantní nápad. S naším novým životem (o kterým napíšu až v dalším článku) jsem se rozhodla přemluvit svého přítele a znovu vejít do Dukanovy diety s tím, že už v tom nebudu sama, co se týče ostatních aktivit (jinak v tom byla celá má rodina, ale když jedete s přítelem často pryč, o to je to horší). Když si to tak zpětně vezmu, bohužel na mě bral ohledy jen ze začátku.

Tímto bych si chtěla slíbit, tímto článkem, že začínám znovu a tentokrát budu mít svých vysněných 75 kg!

Vaše HanisShka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama