Srpen 2017

Nikdo není víc než on

31. srpna 2017 v 17:30 | HanisShka |  Příběh ve fotografii
Před rokem a půl jsem ukončila vztah, který trval 3 roky. Nemohu říct, že to byly ty nejhorší 3 roky mého života a ani nemůžu říct, že byly nejlepší. Vždy se to nějak kolísavě střídalo.

Poslední 2 měsíce jsem byla chycena v pasti a nedokázala jsem svému tehdejšímu příteli říct, že už s ním nemám důvod proč dále trávit čas. Láska vyprchala, sympatie postupně mizely a mé srdce chtělo jinam - chtělo být samotné a odpočinout si.

Nakonec jsem to dokázala a přibližně další rok byla sama. Během toho jsem se nespočetněkrát "zamilovala" a zase "odmilovala", jak by to řekli náctiletí. Ale vím, že jednou jsem se opravdu zamilovala. Ta láska byla tak silná, že jsem trpěla 4 měsíce odmítáním a ignorováním. Nadějemi a posléze zklamáním. Až jsem nakonec vyhrála.

Nakonec jsem ho, dá se říct, uhnala. Ale musím říct, že to čekání za to stálo. Lepšího přítele jsem si totiž nemohla přát.


Dukanova dieta - 1. fáze - útočná fáze

31. srpna 2017 v 16:00 | HanisShka |  O Dukanově dietě
Jak už jsem Vám psala v předešlém článku něco málo o Dukanově dietě, v tomto článku si podrobněji rozebereme 1. fázi.

První fází je fáze ÚTOČNÁ:
Je rozdělena podle počtu kilogramů, které chcete shodit.
Pokud chcete shodit méně než 10 kg - vytrvejte v této fázi 1 - 2 dny.
Pokud chcete shodit 10 - 20 kg - vytrvejte v této fázi 3 - 4 dny.
Pokud chcete shodit 20 - 40 kg - vytrvejte v této fázi 5 - 6 dní.
Pokud chcete shodit více než 40 kg - vytrvejte v této fázi 7 - 8 dní.

Dukanova dieta - úvodem

31. srpna 2017 v 10:13 | HanisShka |  O Dukanově dietě
O Dukanově dietě jsem se poprvé dozvěděla od jedné známé, která mluvila o tom, jak viděla své neteře po 3 měsících a nemohla je pomalu poznat, jak rychle zhubly.

Řekla jsem si, že nebude na škodu takový projekt začít. Vždy se snažím se svou váhou vypořádat, ale vydrží mi to jen chvíli. Pokud je ale nějaká dieta, která opravdu funguje, proč ji nevyzkoušet. Mám sice slabou vůli, ale v případě, že do toho dám sama sebe a budu svůj progress i někde zveřejňovat, už bych tomu měla mít menší problém odolávat.

Co vlastně Dukanova dieta je? V Česku ještě není tolik známá, ale myslím si, že brzy bude. Dukanova dieta se dělí do 4 fází, při kterých dáte svému tělu ránu, potom svou stravu stabilizujete a pak zajedete zpět do "starých" kolejí, na které jste byli zvyklí - samozřejmě ne doslova, jen se nebudete pečlivě hlídat a tolik omezovat, každopádně svůj jídelníček a správu života musíte trochu pozměnit, pokud nevyhovuje.

Postupně Vám budu psát o jednotlivých fázích.

Despacito cover - písnička pro přítelovu maminku

8. srpna 2017 v 8:59 | HanisShka |  Můj deníček
Po dlouhé době jsem zase zpět. Příměl mě k tomu přítel, abych znovu něco přidala. A mohla bych přidávat pravidelně, každý den. Pokud dnes tedy vyjde návštěva gynekologa, kde se ukáže, jestli jsem těhotná, mohla bych rozjet deník novopečené maminky.

3. 8. měla maminka mého přítele narozeniny. Ještě, než jsem odjela na konci minulého měsíce do Chorvatska, jsem se snažila příteli pomoci, vymyslet text k písni a pak téměř vše i nazpívat. Prosím, není to profesionální hlas, už několik let jsem nezpívala. Není to profesionálně nazvučené, sloužilo k tomu pouze karaoke, mikrofon za pár tisíc a úplně obyčejný program, který neumí zázraky.

Ale i tak bych chtěla, abyste si tuto tvorbu poslechli a napsali Váš názor.