Leden 2014

Chceš také zhubnout? Výzva!

5. ledna 2014 v 21:40 | HanisShka |  Můj deníček
Tak trochu víc mě to chytlo a řekla jsem si, proč s tím nepomoct i ostatním a ukázat tak těm méně silnějším, že to všechno jde, když se chce.

Pokud máte zájem, ozvěte se mi do mailu a napíšu vám více informací. Není to žádný fake, žádný podvod, nic. Jídelníček a pokyny Vám mohu poslat do konce tohoto týdne (do neděle) přesně zpracovaný. Jídelníček pak dle vašeho přání můžu rozpracovat do různých dnů.

Takže kdo má zájem, napište mi na můj mail: handa.pet@seznam.cz

Nechci za to nic, jen pomoct a mít pak dobrý pocit, že jsem někomu pomohla :) Sama si budu procházet tím, čím si budete procházet vy, takže nezoufejte :) nebudete v ničem samy :)

Projekt 365 dní trochu jinak

5. ledna 2014 v 21:09 | HanisShka |  Můj deníček
Rozhodla jsem se, že se znovu vrátím ke svému blogu v trochu jiném smyslu. K takovým věcem mě nejvíce inspiruje můj přítel a jedna známá, která myslím v mém životě udělá jeden z největších kroků, které jsem měla udělat už dávno.

Nyní, tedy spíše od úterního dne, nebo ještě nevím, kdy budu stíhat dávat vše dohromady a vše potřebné si vůbec nakoupit, začínám projekt 365 dní po svém.

Jedná se tu o to, že má váha už opravdu nepatří mezi ty pěkné, co se mi i dřív líbily a za svou postavu jsem se nestyděla. Teď se pomalu stydím i před svým přítelem a to mi žádné výtky neříká.

Teď je už opravdu čas to změnit. Jsem mladá a chci si svůj život koučovat, jak se správně má.

Projekt 365 hubnoucích dní bude muset být pravidelný a i když se Vám tu neozvu, nezoufejte. Myslím, že tento projekt může pomoci i někomu z vás a proto vidím pravidelnost tohoto projektu ještě důležitější. Později budu články doprovázet i fotkami a na konci roku - dobře, nebude to přesně 365 dní, ale méně - vám sem dám fotku "PŘED A PO".

Možná tento článek vnímáte jako chaos v textu, já to tak vnímám také. Ale chci se vrátit zpět na blog a udržet tento blog v "živém režimu" hodně dlouho. Tohle je vlastně vše, co mi vydrželo nejdýl. Tento blog. A pauzy se taky někdy potřebují dávat. Teď se snad ale usměrním a povím vám zase něco o svém životě... a možná vám i pomůžu.

Zatím se mějte, Vaše HanisShka