Červenec 2012

Konečně pravé léto! Voda a přátelé!

25. července 2012 v 13:26 | HanisShka |  Můj deníček
Od zítřka konečně začínají ty pravé prázdniny. To pravé libové začalo už před prázdninami, ale také rychle skončilo - hned dalším dnem, kdy se ještě muselo jít třikrát do školy. Já samozřejmě nešla, ale to je jiný příběh.

Ještě stále mám v hlavě ten den vysvědčení, kdy jsem si slíbila, že tyhle mé "poslední" prázdniny budou stát za to a na školu nebudu ani myslet. Ale jak šíleně jsem se spletla. V ten den jsem měla šílenou migrénu a od tý doby jsem ji naštěstí neměla. Ale hned jsem měla předpokládat, že je to pro začátek prázdnin špatné znamení. A také bylo. Nic se nedělo - teda skoro nic :) Pár dní z těch 25 mě naštěstí zachránilo - hlavně s Káťou a narozeninová oslava s Lůcou.

Ale teď se to konečně rozjíždí. Možná to tak vnímám i proto, že na začátku srpna mám narozeniny a vždy se na ně strašně těším, protože je to zase krok blíž budoucnosti. Tentokrát mi však bude 18, tak to bude trochu magický srpen.

No a zítra odjíždíme s kámoškami na Mácháč! Bude to ten nejlepší víkend z celého letošního roku! Sice se vůbec netěším na tu 10 kilometrovou túru, ale budu se snažit to přežít (přemýšlím, že si to tam těch 80 kiláků zajedu na kole a tu túru si pak taky odjedu na kole :D, ale takovej blázen zase vůbec nejsem!).

A co vy, studenti? Jak si užíváte své prázdniny? Už máte po maturitě, či teprve přecházíte na střední školu?

David Guetta ft. Chris Brown and Lil Wayne - I Can Only Imagine

24. července 2012 v 21:57 | HanisShka
Sem tam sem prostě přidám video, které mě nějak uchvátí či chytne za srdce a patří mezi novinky. Tak začneme tímhle videem. Můžete tam vidět Chrise Browna, Davida Guettu a Lil Waynea :) Pro fanoušky těchto tří celebrit bude tahle hudba určitě k poslechu skvělá. Já popravdě nejprve trochu ohrnovala nos nad tím stylem a celkově nad klipem, ale postupem času jsem si k tomuhle stylu našla cestu a pomalounku se mi začala líbit.

No, co to hlavně způsobilo? Myslím, že to byly hlavně ty přestupy z "jemnějšího" zpěvu do "nezávislého" rapu. Celkově Chris Brown má hodně příjemný hlas na poslech a často je lepší radši ani nevědět, o čem zpívá (milovníci sexu se v jeho novém albu Future určitě najdou).

A co vám? Líbí se vám tahle písnička od prvního poslechu, či vám stačilo prvních 10 vteřin na to, abyste zjistili, že vám za to váš čas nestojí?

Hlavní náplň mých prázdnin? Autoškola

24. července 2012 v 21:52 | HanisShka |  Můj deníček
Konečně jsem si udělala čas a hlavně vyřešila problém s přístupem k internetu - hold někdy se můj notebook zblázní a já musim udělat obnovu systému, aniž by to ten můj malej blázínek vyžadoval, ale co naděláme - pomohlo to, tak se radujme - nebo aspoň já :D

Jak už zní nadpis článku, většina času... nebo spíš mých myšlenek, se toulá hlavně k autoškole. Mám za sebou snad už 10 jízd a zbývají mi pouze 4! do závěrečných zkoušek. Držte mi palce, ale zatím mi to snad po Hradci Králové tak trochu šlo. Někdy jsem jezdila líp, někdy hůř :D Ale myslim si, že takovej člověk by za volant sednout neměl... možná po pár měsíců, letech... spíš těch letech... se za tím volantem zabydlím... ale zatím mě to baví :))

Sice tu udělám reklamu, ale myslím, že si to pan Průcha zaslouží za své skvělé chování k uchazečům o průkaz - a učí toho opravdu hodně :)) Takže kdybyste bydleli v okolí Nového Bydžova či Hradce Králové... myslím, že Průchova autoškola je opravdu tou nejlepší volbou - a za dost dobrou cenu :))


Katy Perry - Wide Awake

16. července 2012 v 11:11 | HanisShka
Tak tohle je píseň, která mě za poslední 3 dny chytla přímo za srdce. Tahle písnička je natolik propracovaná a skvěle zazpívaná, že snad nemůžu uvěřit ani její dokonalosti. Katy Perry jsem ze začátku uznávala jako průměrnou zpěvačku, ale poslední dobou si všímám že její písně jsou čím dál tím dokonalejší a její živá vystoupení se den ode dne zlepšují a zlepšují.

Jaký názor na Katy Perry máte vlastně vy? Je pravda, že patří mezi tu novější generaci zpěvaček, ale osobně si myslím, že ještě stále patří do té skupiny, která dnešní hudbu drží při životě a dává jí ještě nějakou kvalitu, než nějaké to "tuc tuc tuc". Je pravda, že si sem tam nějaký dubstep, progressive house nebo techno poslechnu, ale musí to být opravdu kvalitní a o něčem. A co vy? Jakou hudbu vůbec posloucháte a jaký názor máte na úplný opak vašeho hudebního stylu?

That Should Be Me 58 - Nová známost

5. července 2012 v 21:39 | HanisShka
UPOZORNĚNÍ: Bohužel se mi stalo, že počítač prodělal modrou smrt. Vše se mi z počítače vymazalo a musela jsem začít znovu. Naštěstí povídky jsem ukládala ještě před prvním formátem počítače a u většiny z nich se nic nezměnilo. Nové povídky, které jsem začala psát - a že jich je hodně - se smazaly - všechny do jedné. Nikde je nemám uložené. Takže bohužel na nové povídky zatím nečekejte. Budu pokračovat v těchto. Hezké čtení a omlouvám se za několika měsíční zpoždění.
Zrovna sledovala velká černá auta, děsně jí připomínala časy, kdy se ještě Justin nechal vézt, než aby on vezl jiný. To byla tak krásná auta, od kterých by mu s chutí ukradla klíčky, i když ještě neuměla ani řídit.

Ani nevěnovala pozornost, komu se vlastně plete do cesty, což se jí stalo… osudným? Vrazila do někoho, kdo by jen o půl hlavy vyšší, než ona sama. Omluvně se na něj podívala a v tu chvíli se jí hlas zadrhl na půli cesty v krku. Místo, aby se mu omluvila, na něj jen divně civěla.

A posuneme se dál

5. července 2012 v 21:32 | HanisShka |  Můj deníček


Myslím, že nebude od věci, když se zase ozvu a tentokrát uspořádám i soutěž, která vrátí můj blog i mě zpátky do hry. Rozhodla jsem se, že by nebylo špatné, kdybych to se svým blogem znovu pořádně rozjela. Vím, že tentokrát už si nenajdu tolik přátel, jako tomu bylo kdysi. Je také pravda, že teď už skoro nikdo není anonym na svém blogu - o každém si můžete cokoliv zjistit.

Ale nejsem tu, abych tu plakala nad rozlitým mlíkem. Měli bychom spolu začít zase od začátku, jako jsem to udělala už před nějakým tím pátkem, ale nějak se mi ten velký comeback nepovedl. Mohla bych začít s novou rekonstrukcí, díky které si tu konečně usměrním, co sem vůbec chci přidávat? No, uvidí se po nějaké té době. Ale jelikož jsou prázdniny, mohla bych se konečně rozšoupnout, nemyslíte? Já si to teda myslím :D Vaše HanisShka :)