Únor 2012

A zase jsem se na to vykašlala...

10. února 2012 v 22:36 | HanisShka |  Můj deníček
Posledních pár článků nepíšu nikam jinam než do svého deníčku a to mě vážně štve. Nemám ráda, když se blogu nevěnuju. A dlouho si to ještě budu vyčítat. Rodiče sice zastávají názor, že blog je pro jednoduché lidi, ale když si umíte poradit s grafikou, ani byste netušili, že to blog je - jak už se mi u pár lidí dost tvrdě potvrdilo!

Vždycky jsem si vyčítala, že už si nemám s Vámi co říct. Jde hlavně o to, že dřív to bylo jiný. Dřív jsem si tu dokonce i našla přátele. S některými i setkala (například Pavel :)). Ale to už je zase dávno pryč. Měla bych se pokusit svůj blog znovu zosobnit a začít si hledat další přátele, pro které bych svůj blog dělala a kteří by dělali svůj blog i pro mě? Měla bych to zkusit.

A slibuji, že to zkusím. Nejlepší by však bylo, až po tomhle týdnu - a už je to tu zase. Něco naslibuju a nesplním to, už se vidím! Hold teď už škola není to, co bývala. Není to žádná sranda. Blíží se mi maturita, teď jsou samé plesy a všechno možné. Je to na nic.

Držte mi palce. I to, že jsem se ozvala... to je pro mě úspěch :D :)

EDIT (22:38): A taky jsem zapoměla, že 16. února bude mít můj blog narozeniny a už jen kvůli nim bych měla začít být aktivní. Protože už to budou 4 roky, co tenhle blog existuje :-)