Říjen 2011

Music is my life - The Sims 2

17. října 2011 v 22:44 | HanisShka
Když už mám ten rychlej notebook, zkoušela jsem věci, ke kterým jsem se za normálních okolností dostat nemohla :) Konečně mám více možností, jak upravovat fotky z The Sims 2. Jsem za to opravdu ráda a věřím v to, že se to bude jen zlepšovat a zlepšovat. Tady máte ukázku z mého první pokusu o "profesionální" blend z The Sims 2 :) Doufám, že se bude líbit :) Hodnocení od vás by nebylo na škodu ;)


Už by se to tu mělo rozjet

16. října 2011 v 19:54 | HanisShka |  Můj deníček
(Netěším se, až tu bude takhle zasněženo)

No, možná už si konečně řekneme Heuréka! Ano, vracím se zpět. Zpátky ke svým starým povídkám, které mám stále rozepsané v počítači a možná je mám i dál, než jsou tu zveřejněné. Možná se i vrátím zpět k Narutovi, protože si znovu začnu po večerech hlídat nové epizody atd.

A čím to vlastně je? No já jen doufám, že to bude na delší dobu, než jen jeden měsíc. Mám totiž nový notebook. Můžu si ho brát do postele, k posteli na stolek, na psací stůl. V podstatě kamkoliv, kde mě to bude i víc bavit. Jenom doufám, že Harddisk vydrží dýl, než se tváří. Noťas mám totiž od bratra - dá se to brát snad i jako dárek od mého laskavého staršího brášky.

Takže teď už budu moct trávit na počítači více času a bude se mi vše zdát i lehčí. Uspořádanější. Teď jdu zalehnout do postele, pustit si telku a věnovat se novému blogu - tím myslím Hanulinkas2. Zřejmě vše zase rozjedu. Aktivní SBéčení... no prostě se vrátí zpět do starých kolejí.

Za to naopak vůbec nevím, zda se ještě vracet k Simici007... nějak v tom nevidím smysl. Připravuju nové projekty a budu se chtít věnovat jen jim, ale jak mám mít jistotu, že mě pak nebudou prosit, abych se věnovala i ničemu jinému? Nechci se starat o všechno a zároveň o nic. Vyberu si jen věci, ke kterým se budu aktivně hlásit a tím to končí. Proto snad máme týmovou práci na blogu. Pokusím se jim to vysvětlit a ukáže se, jak se na tom zapracuje :) Tak se mějte, já jdu "makat" :D Nebo se spíš šprtat na účetnictví :D

That Should Be Me 53 - Like a Romantic Dream

16. října 2011 v 19:43 | HanisShka
Tahle kapitola je trochu delší a myslím, že mládeži by nemělo být povoleno tohle číst. Ale já vím, že s tím nic nenadělám. Jednou mou povinností je upozornit, že jedine 18+... ale stejně to budete ignorovat, protože bych asi neměla jediného čtenáře :D Příjemné čtení a omlouvám se za čekání :( :)

Dnes je to první den, který trávíme s Justinem společně sami doma. Už tak dlouho jsem s ním nebyla. Pattie odjela ke svým rodičům do Stratfordu a Justin se rozhodl, že si tu pauzu užije se mnou.