Září 2011

That Should Be Me 52 - Love Beach

7. září 2011 v 22:32 | HanisShka
Kdybych tu kapitolu měla psát dneska, tak se nedočkáte příjemného začátku, příběhu ani závěru.


Nikdo nic neříkal. Já stále přemýšlela nad tím, zda jeho ruku pustit, nebo prostě jen něco říct jako obhajobu, že s ním chci zůstat jen kamarádka. Ale neodvážila jsem se. Dál jsme potichu hleděli na červeno-oranžové nebe, které se mísilo s dalšími odstíny modré a žluté. Bylo to kouzelné. Jen škoda, že nebylo zrovna takové teplo.

Rest In Peace!

7. září 2011 v 22:22 | HanisShka |  Můj deníček
Určitě už všichni víte, že díky pádu letadla při cestě na utkání KHL do Minsku postihla tragédie celý tým Lokomotiv Jaroslavl. V Rusku se jejich letadlo zřítilo a zahynulo všech 36 pasažérů. Mezi nimi byli i naši čeští hokejisti - Karel Rachůnek, Jan Marek a Josef Vašíček. Také k nim patřil i Pavol Demitra - legendární slovenský útočník.

Pokud ještě stále nevíte, či si nedokážete vzpomenout, kdo je to Rachůnek... určitě si na něho vzpomenete, když všichni zvolali 3× sláva Rachůnkovi, jakmile spolu s ruským útočníkem Arťuchinem vymetl celé sklo u trestných lavic.

Letadlo stratovalo ještě z pole, což opravdu nechápu - jak se ta nehoda mohla stát, proč se letadlo nemohlo odlepit od vzlétávací ranveje.

Ale ani tyhle otázky nám naše slavné české i cizí hokejisty nevrátí. Nejmladšímu ze všech bylo 19 let. Teď už jen upřímnou soustrast jejich rodinám a pozůstalým. Tohle se určitě zapíše jako tragédie ve sportovním dění :'-( Rest in peace!!! :'( :'(

That Shoudl Be Me 51 - Old Times

6. září 2011 v 20:10 | HanisShka

Justin se z jeho otravy alkoholu dostal celkem rychle. Co mě ale víc potěšilo bylo, že to nikdo nikde nerozmazával. Všichni z té párty si to nechali pro sebe. Co se týče mé tváře… stále to hrozně bolelo a pálilo. Doktorka mě naštěstí uklidnila, že z toho jizva nebude, takže se nemám čeho bát, a že Justina pustí domů už za 2 dny. No, nejdříve se mě ptala, zda si jsem opravdu jistá, zda ho dokážu uhlídat, aby nedělal zbytečně namáhavé věci. Tak… nemohla jsem jí nic slíbit, ale za pokus to stálo.

That Should Be Me 50 - That Should Be Me

1. září 2011 v 21:35 | HanisShka
Jen musím říct, že ten název kapitoly ve Wordu vypadal daleko líp, než tady v názvu článku :D


Aby se Eli přes prázdniny zabavila, našla si brigádu v místní školce. Chodil tam za ní i Sterling a dokonce i Annie s Loganem. No děti z toho měly vždycky první Vánoce. Bylo to od nich děsně hodné a na ten incident se zatajováním bydliště se hodně rychle zapomnělo. Paparazzi se začali zajímat o Eliině zájmové činnosti ohledně charit. Jo, to jsem vám ještě zapomněla říct. Justin se přestal věnovat dětem v nemocnicích a charitám. Taky skvělé, co?

That Should Be Me 49 - Na vrcholu frajerství

1. září 2011 v 19:04 | HanisShka


Dneska je první prázdninový den a nastávají obrovské změny. Elizabeth se přestane zakrývat a schovávat, ale myslím, že by to nemělo mít velký dopad na budoucí změny. Přece jen ven chodila už několik měsíců a teď najednou, když jí všichni uvidí do tváře, se to má změnit? Pochybuju. Já měla hned od 8 hodin ráno soustřeďko na celý dnešní den. Trenérka využila toho, že je venku hezky a slunečno… a vymyslela si, že dnes se bude trénovat na školním basketbalovém hřišti. Takže domů půjdeme všichni s otřesem mozku. Samozřejmě když ona něco řekne, tak to během 10 minut ještě 20× změní, takže nakonec budeme uvnitř, protože má stejně alergii na slunce.