Srpen 2011

Končím...

23. srpna 2011 v 23:09 | HanisShka |  Můj deníček

Blog.cz už není to, co bývalo. Normální lidé s blogy končí a začínají se spíše věnovat svým stránkám, či se jen tak skrývají ve světě tajemného internetu - bez reakcí, bez svých článků, beze všeho. Já to ale ani po těch 3 letech vzdát nechci. Nechci se vzdát něčeho, na čem jsem tak dlouho dělala a usilovala o to, aby se to lidem líbilo.

A co povídky. Grafika. To všechno by se hodně mohlo uchytit, ale to bych musela být člověk s pořádkem na seznamu a hlavně aktivní. To já nejsem vůbec.

Možná, že mě ještě naposledy ta správná múza políbí. Ale pokud se stane to, co se možná má stát a možná také ne... nevím. Budu to vědět, až když se to stane a já vám - vlastně komu? - to určitě vědět dám. Mimochodem to nahoře je moje fotka. Není zrovna dobrá, ale snad ani tak hrozně špatná. Byl to skvělej zážitek... se skvělými lidmi.

Tak... a teď? Je to poprvé, co si svůj život nepíšeme sami, ale někdo jiný za vás. Jaký je to pocit? Opravdu příšerný, kdyý nevíte, jak to s vámi bude za 10 dní. Za měsíc. Za rok... Jenom problémy, to vám povím.

Narozeniny

6. srpna 2011 v 13:15 | HanisShka |  Můj deníček
Tohle je jediná fotka, na který jsem i podle sebe roztomilá :D

Tak jo... dneska... je mi 17 let. To, jak chci 17tiny oslavit... asi návštěva pouti ve vedlejším městě... a menší (nebo větší?) rodinná oslava příští víkend. Ale jediné štěstí, které mi k dnešním narozeninám - bez chybičky - chybí... je přání od rodičů. Chápu... narozeniny budu slavit až příští víkend, ale pokud si pamatuju... přát by se mělo v den narozenin... ne v den oslavy.

Budu doufat a vyčkávat. Třeba jim to trkne... nebo pro mě mají dárek, kterým mě chtějí totálně odrovnat - což pochybuju... domluvili jsme se, že ten hlavní za narozeniny, svátek (kterej je mimochodem 15. srpna :D) a Vánoce dostanu až o Vánocích... Takže jediná věc, která mě udělá nejšťastnějším dítětem na světě... bude narozeninové přání od mých rodičů.

A ten nejkrásnější dárek už jsem dostala. Od kamarádky, se kterou mám blog - eda ona se mnou - justin-b-i-e-b-e-r.blog.cz - je to zajímavé. Nikdy jsme se neviděly... ale připadám si s ní, když si s ní píšu, že je to holka, kterou jsem celou dobu hledala a až teprve teď našla. Lituju toho, že je až z Plzně... Ten dáreček... je to tričko s Mikem:) nádherné tričko s BAĐ motivem... yep.... ten nejkrásnější dárek už visí na ramínku spolu s krásným sametovým černým sáčkem :))

Zítra mi přijede bráška.. a ani se neposadí po těch 14 dní poctivé dřiny... na dětském táboře... a už s ním začnu trénovat The Drill a They Don't Care About Us. Tancovat umí.. tohle pro něj (ne)bude problém :D

Teď jdu asi.... číst... jo... to je to správné, co jsem celou dobu chtěla dělat... a... poslouhat countryovky na uklidnění... jo..... to bude ještě lepší :-)) Hlavně Cherokee Bill od Nedvěda :))

That Should Be Me 48 - True Colors

2. srpna 2011 v 16:07 | HanisShka
"Asi mě viděl," řekla Eli, když už všichni dorazili domů.
"Kdo tě viděl?" vylekala se Annie, protože o ničem nevěděla. Ani o Ryanovi a Seleně. Byla v úplně jiné části obchodu, a i když kolem ní holky řvaly Selena, nic nevnímala.
"Justin?" vylekala se okamžitě Nika. "Jestli jo, všechno snažení je v háji," zanadávala Nika a práskla sebou naštvaně na pohovku.

Půlka pryč a já nikde

2. srpna 2011 v 15:05 | HanisShka |  Můj deníček
Chápu :-( Půlka prázdnin za námi a mně nevychází nic tak, jak jsem si aspoň z poloviny přála. Chtěla bych vám toho říct hodně, ale tenhle blog pro mě a i pro některý z vás ztrácí tu tajemnou anonymitu. Už hodně mých známých mi tento blog prohlíží a já se bojím, že jakmile sem napíšu něco, co bych neměla... hned to ví ta dotyčná osoba, jak se mi už milionkrát stalo.

Už se tu necítím jako ve svém anonymním, ale i tak veřejném, deníčku. Už tu nejsou lidi, který bych tak ráda (i virtuálně) objala. Už to tu není jako dřív. Mám 3 blogy. Hanulinkas2, justin-b-i-e-b-e-r (ale tady přemýšlím, že skončím... byla to jenom lehká přeháňka divných pocitů... ale Justin už se nechová jako hvězda bez manýrů... už ty manýry má a já byla tak naivní, že on bude jeden z těch, kterým nestoupne sláva a slavná a líbezná přítelkyně do hlavy).. a taky simici007, kde jsem poslední dobou nejaktivnější.

Za ten měsíc jsem toho zažila, udělala, pokazila, atd.. celkem hodně... když to sem napíšu, budu pak mít výčitky svědomí, že jsem to prozradila. Ach... kde jsou ty časy, kdy mě tu nikdo neznal... kdy si lidé tyhle informace četly jen tak pro radost, smutek a porozumění... už blogy nejsou to, co bývaly... Můj Hanulinkas2 deníček to už nikdy nebude.

Ale i tak mám furt ráda věci, které jsem vždycky ráda měla :-) Hudba, zpěv, tanec, grafika, psaní povídek. To všechno stále dělám. Teď jsem se zasekla u známého... až přechvalně úžasného spisovatele Stephena Kinga. Určitě jste slyšeli o tomto úžasném hororovém pisálkovi, který donutí čtenáře, aby se cítili a prožívali to, co jeho oběť v knize.

Můžu doporučit knihu TO - úžasný hororový příběh s nejlepším koncem. Nebo taky Mlha - kterou ale asi ani nepřeložili - zatím - do češtiny... ale je to ve filmovém zpracování z roku 2007 ;) - a nebo kniha Ostrov Duma Key či Za Soumraku (tu teď čtu a je vidět na obrázku :D - má výroba, nekopírovat).

Snažím se psát teď příběhy, které by měly někdy hodnotu, aby byly vytisknuty do knižní verze a mohly by se prodávat. Jak už Stephen řekl... psaní povídek se dá zapomenout... z toho vyplývá, že se dá i naučit, případně doučit.

A já se vám odporoučím, stejně si to nikdo nepřečetl :-D Mám vás ráda :* Jooo.. a mám nový účes :D (Klikni na Celý Článek :D)