Červen 2011

Tak jsme se zapotili

29. června 2011 v 17:01 | HanisShka |  Můj deníček


No povím vám! To byl teda boj. Ani nevím, jestli začít u učení :-D Nebo u rozbitého počítače - alias zdroj si hodil mašli. Naštěstí mám tak šikovného tatínka - který má mimochodem dneska svátek (Petr ♥) - co mi rychle a dobře zpravil počítač - vyměnil zdroj... a řeknu vám. No byl to boj, zjistit, jestli je v háji grafika nebo něco jiného - a ještě stále může být :-D

Tímto článkem jsem ale chtěla říct, že se Vaše HanisShka nadobro vrací. Co za tím stojí? No přece PRÁZDNINY!!! Přemýšlím, že si dám šlofíka od Facebooku (nebo si facebook hodí mašli? bylo by to tak lepší :D) a začnu se naplno věnovat grafice - kterou budu zveřejňovat jak tady, tak i na simici007.blog.cz - budu si procvičovat angličtinu (překládáním článků na justin-b-i-e-b-e-r.blog.cz) a samozřejmě fotografování a psaní povídek :-))

Zveřejním sem i článek o dni 25. 6. 2011 - 2 roky, co nám odešel Michael. Povyprávím vám o tomto dnu, jak jsme si ho snažili užít i přes ten špatný datum. Povím vám co nejvíce podrobností a pokusím se dodat co nejvíce fotek (většina nebude mých... dokonce i foťák si hodil mašli...). No co mně se ještě nerozbije :-D

Teď ale pádím uklízet... a za chvíli?! WELCOME MY NEW DESIGN (ale ne na tomhle blogu :D toho vás zatím ještě ušetřím! Snad bych ještě dneska mohla stihnout obnovit Spřátelené blogy - žádný favorite.. to půjde jako fakt pryč :D. No a... ono toho asi bude ještě hodně :D Samozřejmě zase zveřejnim všechny své doposud udělané designy - na přání, k mání i k nemání :)) :D

Mějte se krásně, má Hanulčata :D:D:D Oprava! UŽIJTE SI PRÁZDNINY!!! ;)

That Should Be Me 47 - Poslední naděje na záchranu

17. června 2011 v 22:40 | HanisShka


Ten den se do nemocnice zastavila ještě Nika. Když uviděla spící Eli, jen se pro sebe usmála a byla ráda, že je všechno v pořádku. Pak si ale všimla jejích narudlých kruhů pod očima. Poznala, že tohle způsobil jen dlouhý pláč.

Prošla pokojem a květiny, které nesla pro Eli na uklidnění, položila do vázy, která stála na stolku naproti její postele. Přidala je k těm obrovským květinám, které Eli dostávala od Ushera. Každý to věděl. Skoro každý den byl o Usherovi malý i větší článek, že nese květiny do nemocnice své přítelkyni. Další noviny zase tvrdily, že je nosí Justinovi… a až skoro poslední časopis, který si Nika prohlížela, měl konečně pravdu.

That Should Be Me 46 - I'm Comin' Home

17. června 2011 v 22:10 | HanisShka

Nejprve bych se chtěla všem omluvit, že jsem vůbec nic nepřidala.. ale byla jsem na týden pryč, takže odpojená od netu a i od civilizace.. :) ale teď vám to doufám vynahradim :) ale moc často u počítače nebudu.. tka se budu snažit :)Justin právě odcházel z Elizabethinýno nemocničního pokoje, aby nechal její maminku a ji o samotě, za dveřmi od dámských toalet zaslechl hlas Seleny. Zastavil se před těmi dveřmi jen proto, že se divil, co tu vůbec Selena dělá.
"Ale já je viděla, chápeš? David je můj skvělý kamarád… a klidně se s ní vykousl, i když už chodila s Justinem!" Justin se chvíli zaseknutě díval na dveře od toalet a přemýšlel, zda se chce dozvědět víc a počkat, až Selena vyjde a hezky si ji stopne.