Květen 2011

That Should Be Me 45 - Remember The Time

25. května 2011 v 21:04 | HanisShka

Zbytek dne se už Elizabeth musela spokojit jen s lékařskou přítomností. Justin musel jet na tiskovou konferenci a všem vysvětlit, co se vůbec stalo. Musel uklidnit fanoušky, že se mu nestalo nic vážného a říct všechny informace, které jim vůbec předat mohl.

That Should Be Me 44 - Just Good Friends?

18. května 2011 v 22:22 | HanisShka

"Sterlingu!" bylo slyšet skrz zaťaté zuby. Justin se nedůvěřivě díval do těch modrozelených zrádných očí drobnějšího blonďáka, který právě seděl u postele jeho přítelkyně a jen tak se na sebe dívali.
"Justine," pronesl Sterling celkem v pohodě. Justin ho ale vůbec neměl rád. Možná mu jeho představy zkazila samotná role jeho pitomé postavy v seriálu Sonny ve velkém světě nebo umíněnou celebritu ve filmu Rande s hvězdou. Měl na to názor vždy takový, že k tomu nepotřebuje herecké schopnosti, aby zahrál parchanta a nevychovance. Právě teď to totiž dělá.

Asi si toho na sebe beru moc

17. května 2011 v 22:21 | HanisShka |  Můj deníček

No a je to v háji. Jsem tam, kde jsem byla před pár lety. Píšu moc povídek, dělám moc designů a grafiky... hodně jsem si toho dala na krk a teď ještě přemýšlím, zda budu správcovat 3 nebo jen 2 blogy. Je to těžký... kord, když se blíží závěrečný písemky a hodí se to ještě víc do toho většího stresu.

Ale tak... přece si ten čas hezky zpestřím fotkama a vlastní grafikou, náčrtem designů - který mě baví víc, než předělávání do správné elektronické podoby... a mnoho dalšího. Vůbec se mi nechce do učení, ale komu by se taky chtělo. Navíc 13. června odjížídme se třídou na letní kurz, tak se tu celý týden neuvidíme :(

Teď už ale bych měla jít.. odpočinout si a začít všechno dohánět, protože zítra jsem si udělala nucené volno. Doučování, dopisování... je toho moc :( Bohužel... držte mi palce. Poslední dobou to se mnou jde z kopce (jo a vypadá to, že budu mít na výzo JEN jednu trojku!!! :D)

11.5.2011 - Úspěch!

11. května 2011 v 19:41 | HanisShka |  Můj deníček
(Zavzpomínáme si na 26.7. 2010, kdy se odehrál v hotelu Corinthia Towrers první český casting na ČSMT)

Dnes všechno bodovalo. Nejen J.J. v hokeji a celé mužstvo v dnešním zápasu proti USA. V pátek budeme hrát buď proti Švédsku nebo Německu. Těším se ;)

Dnes mám za sebou první část kapesného a první dlouhou trať na kole. 30 km denně - za týden ujedu 150 Km, pokud mi bude počasí přát ;) Ale bylo to dobrý. Z češtiny mám naštěstí za 1, z SPV mě nezkoušela (že mi někdo z vás držel palce, co? :D) a budu doufat, že se to teď bude jen a jen dařit. Ale vím, že to dobré nevydrží moc dlouho :( Mám toho ještě moc před sebou a budu doufat, že to všechno budu zvládat.

Jinak ve třídě jsem teď pro každého Blázen s velkým B. 15 km tam i zpět je prostě pro všechny moc (přiznám se, že pro mě dnes taky... ale byla jsem vyčerpaná úplně stejně, jako bych si dala 5 km do sousedního města, kde je jeden velký kopec v obou směrech). Ale je pravda, že jsem po dnešku unavená, ale na zítřejší další cestu se celkem těším. Tentokrát si musím nabít mobil, ať mě cesta tam baví... :D

Na zítřek máme oddych, ale v pátek jsem zkoušená ze zbožíznalství a musím se to naučit, jinak budu mít na výzo za 3. A už se těším na 13.6.! Jedeme se třídou na letní kurz... a myslím, že to bude i zábava... :) A o víkendu (příštím) zřejmě vyrazíme s holkama do Opolan... bude to taky pecka zábava... jsem konečně připravená!!!!! Myslím, že teď mi začíná něco nového a skvělého!!! :)))

10.5.2011 - "Můžu si oddychnout?"

10. května 2011 v 19:52 | HanisShka |  Můj deníček

Jak moc se mi stýská po fotografování. Nejsem vtom žádný odborník, ale baví mě si nafotit vlastní materiál a pak s ním dále graficky pracovat :-) To je na tom to nejlepší, ale je pravda, že já neudělám krásu přírodní, ale krásu umělou - zda vůbec to.

No ale... dneska jsem si konečně napsala tu písemku z češtiny a měla jsem dost velké štěstí! Mně dala 1. hodinu písemku, kterou psal i zbytek třídy přede mnou (chyběla jsem v ten den)... a 3. hodinu téhož dne (no prostě dneska :D) psali i další, co psali vlastně 2. část té písemky (já si 1. napsala normálně ještě s ostatními a proto jsem 1. hodinu psala rovnou tu 2. část :D), tak ti už dostali skupinu C - tudíž úplně jiné otázky a odpovědi, samozřejmě. Ale vidím to dobře :) 1 nebo 2 by to být mohla a mohla bych si to konečně vytáhnout na tu 3 a nepropadat.. :-) No, uvidí se, ještě není všechno vyhraný.

No a taky jak jsem sem dávala ty avatary, tak jsem naštěstí postoupila do dalšího kola a nepatřila mezi vyhozený :-) UUUF! A odnesla jsem si i celkem pěknou pochvalu.

No, držte mi palce, abych zítra nebyla zkoušená ze společenských věd, ve čtvrtek z češtiny a v pátek ze zbožíznalství - no to už mi je nedržte, protože zkoušená budu tak či tak... skončilo se skoro u mě... :( :D

Zatím se mějte pěkně... o víkendu si dám trasu 30 km do Novýho Bydžova a zpět na kole... protože mi mamka učinila skvělou nabídku. Jelikož na mě utratí cca 1 300 měsíčně jen za dopravu do školy, tak jsme se dohodli, že pokud budu celou tu trasu jezdit na kole, tak mi bude dávat denně 50 Kč, což dělá měsíčně 1 000 Kč... takže co to znamená? BUDU MÍT SVÉ PRVNÍ KAPESNÉ (no konečně to rodiče napadlo, když jsem jim to tak dlouho říkala :D) Je mi už 16 a teprve teď budu mít kapesný... ale aspoň něco... teda něco... bude to super!! Takhle si budu moct vydělat v pohodě na řidičák :D No už končim.. rozkecala jsem se :)) :D

Po týdnu budu fotit, grafičit a fotit... a psát.... a ... nevím co ještě :D Ale už se těšim na prázdniny.. :)

That Should Be Me 43 - That's Great

7. května 2011 v 21:33 | HanisShka

Elizabeth měla pak problémy usnout. Konečně pocítila to, co jí bylo tolik známé. Stále si v hlavě promítala těch několik scének, které se jí vylovily v paměti jako z čistého a jasného nebe. Vnímala jeho zrychlený dech a lehké steny jako kdyby to bylo před chvilkou, co se tohle odehrálo. Když se Elizabeth podařilo usnout, na jejím obličeji hrál spokojený úsměv.

That Should Be Me 42 - Bad Dream

6. května 2011 v 23:14 | HanisShka

Dívčiny mě přemluvily a tak je tu 42. kapitolka :D :))

Štiplavý kouř, který bránil plícím se pořádně nadechnout. Několik desítek ječících lidí strachem i zmatkem.
"Justin Bieber!" ozývalo se najednou ze všech stran. To jméno zaslechla snad ještě desetkrát. "To je Justin Bieber!" Hlas patřil mladým i starším lidem. Ve většině případech byl nehorázně ustrašený a ve výjimkách se ozvalo spíše překvapené zvolání, než litující a strachující.


My Avatars 0.01 - Nina Dobrev

6. května 2011 v 16:51 | HanisShka
Je to znovu tu :) Přihlásila jsem se do VGS a určitě vám budu dávat vědět, jak si vedu :) Tohle je první kolo. Máme zadané obrázky, z kterých si můžeme 3 vybrat -> na 3 avatary. Téma byla Nina Dobrev z Upířích Deníků (The Vampire Diaries). No, je na vás, zda se mi povedly, či ne :)

Nejlepší MJ photo Únor

6. května 2011 v 14:38 | HanisShka
Takže s obrovským spožděním sem dávám vítěznou fotografii. Jako nejlepší fotku měsíce Únor jste zvolili TUTO:

Pro pár měsíců si dáme s tímto hlasováním pauzu. Slibuju, že se to tu rozjede pořádně, až budu mít za sebou důležité písemky. Nejlépe se to udělá asi o letních prázdninách :) Každopádně už zase začíná mé období fotografování :)) Mám už pěknou řádku fotek, takže se bude zase tvořit :))

Letní škola :(

6. května 2011 v 14:31 | HanisShka |  Můj deníček

No... už je tomu asi tak. Z češtiny mám průměr 4,12 a písemky jdou od 10 k 5. Pomoc neni v dohlednu a všichni, co propadaj či jsou na tom stejně, jako já... jsou děsně milí... :/ No co se dá dělat. Hlavní je, že mě rodiče chápou. Takhle to totiž dopadá, když máte chabé základy českého jazyka, teda vlastně literatury. Nikdy nebudu skládat básně, jako Hálek či Neruda. Nikdy nebudu psát příběhy, jako velikán Shakespeare a nikdy se nebudu zajímat o stranů májovců, ruchovců a lumírovců, jako tomu bylo v 60. - 80. letech 19. století. Tak k čemu mi to je? Ach, ano... abych udělala maturitu, dostala se na vejšku a pak to vypustila z hlavy, protože tam, kam jdu... se český jazyk bude rozvíjet po stránce psaní článků, fejetonů, esejí a všech možných věcech. Literatura jako taková tam prostě nebude.

Dobrý na tom je, že maturita a její témata mi přijdou lehká. To špatné na tom je, že než se k maturitě dostanu, potopim se na dno ještě ve druháku nebo třeťáku a šance na vysokou školu budou nulové. A jak to vyřešit? Líst učitelce do pr*ele? Ani náhodou! I když se pořádně učim to, co mám... nic nezvládám.

Naposled jsme psali z rozboru textu. Maturita je ve formě "Piš, co víš"... a ta mi jde daleko lépe, než rovnou zadání. No ksakru řekněte mi, k čemu budu potřebovat vědět, jestli rytíř Paleček byla historická postava (autor J. Neruda), co to znamená smavý rek či kdo to je Vesna?

Někdy si myslím, že když se snažím napsat něco vlastními slovy a ne podle dané definice, učitelka mě za to odsoudí, protože se nedržím dané osnovy. Ale celý dosavadní život do nás hučí, ať si to dokážeme odvodit sami a sami to také vysvětlit bez různých našprtaných definicí! A když to udělám, BUM!, jsem v háji, protože jsem to nenapsala doslovně.

A pak je to celý k ničemu, protože ti šprti, co se naučí celé definice, či to opíšou z taháku, dostanou dobrou známku.. a ti, co u toho logicky myslí a snaží se zapůsobit tím, že se nemusim šprtat celou definici, abych jí to dokázala vysvětlit po svém, to schytají v plné ráži.

Tohle už je prostě na nic. Přemýšlím, jestli naschvál nepropadnout a neukázat učitelce, takže to už opravdu nejde. Nejhorší na tom je, že nejsem sama. Navíc na výzo mi nevychází ani jedna trojka... jen jedna 4ka z češtiny, jinak samé dvojky a jedničky. Je to fakt na nic... dokonce i z matiky mi vychází za 2!!! A to je co říct. No... asi jsem se hodně rozepsala, ale dnes ještě plánuju si dočíst Percyho Jacksona 4 a zítra a pozítří a popozítří se jen učit, učit a učit, abych jí tam mohla namrskat celé definice a po 2 dnech to zapomněla kvůli tomu, že jsem si to nevysvětlila vlastními slovy. To je to nejhorší učení, které vůbec může být! V ekonomice nebo účetnictví to ještě chápu, ale v češtině a ještě k tomu literatuře, to už je na hlavu.

That Should Be Me 41 - Říkej mi

3. května 2011 v 21:38 | HanisShka

Každým dnem byla Justinova melancholie a trápení horší a horší. Tuhle ztrátu vnímal ještě hůř, než když se dozvěděl o smrti Lili a jejího otce a o neohlášeném odchodu jeho přítelkyně. Bylo to daleko horší, než když viděl otcova vzdalující se záda. Tohle všechno bylo daleko horší, než věci, které pro něj doteď byly nejhorší.