Duben 2011

That Should Be Me - Znovu žít svůj život

25. dubna 2011 v 15:54 | HanisShka

(Omlouvám se, ale dnes video nebude. Nemám klávesnici a virtuální se mi dost seká... příjemné čtení)

Na svých rtech jsem ucítila něco tak jemného. Někdo mě políbil. S trhnutím jsem otevřela oči. Uvědomila jsem si, že něco není v pořádku, ale že nad sebou uvidím Justina, který mě před chvílí políbil, jsem nečekala už vůbec.

Když mi ale nechtěl odpovědět, co se stalo, snažila jsem se hledat odpověď u jiných. Šíleně mě bolela hlava a prudký pohyb očí mi do hlavy vhánělo tak obrovskou bolest, že jsem je okamžitě musela zavřít.

Vracím se zpět? Ne, jen to tak říkám...

21. dubna 2011 v 13:38 | HanisShka |  Můj deníček

(Na obrázku je střecha Sídla Parlamentu ve Velké Británii. Děsně se mi líbilo to nebe, takže to dopadlo takhle :))

No, lidičky... jak jsem psala, chci se vrátit. Asi je to tím, že je zase hezky a mně se vrátila chuť všechno dělat, tvořit a vymýšlet :) Najednou jsem dostala chuť mít zase ten úspěšný blog, který mají všici rádi. Designy na přání, návody pro Vás všechny a ze všeho nejvíce své osobní zážitky, fotografie a výroby jen tak pro nic za nic.

Asi už se fakt vracím a pokusím se zvládat i druhý blog o Justinovi, který mám spolu s Šárinkou -> www.justin-b-i-e-b-e-r.blog.cz (kdyby vás zajímalo).

Za chvíli (asi hodinu a čtvrt) přijede brácha, kterýho jsem od Vánoc neviděla... a hodně se těším! :)) No, asi se fakt už rozjedu se vším možným. S povídkami a tak... snad chápete :) Už si nemyslím, že byla chyba, když jsem blog vymazala a znovu založila... už ne... :) (a jestli to budou zase jen slova do větru, tak už se fakt nebudu znát a přerazim se.. xD)

Vaše.... aktivní HanisShka :))

That Should Be Me 39 - May It Be

20. dubna 2011 v 22:17 | HanisShka

Za vaše psychické stavy po přečtení neručím..... ne, jen to moc okecávám :D


Když mi Justin vysvětlil, proč toho prodavače považuje za idiota, byla jsem děsně ráda, že mám tak chytrého přítele. Chvíli jsem ho sledovala, jak se nevědomky usmívá. Díval se před sebe a zřejmě sledoval provoz za autem ve zpětném zrcátku. Většinou bylo k ničemu, pokud bylo zatažené neprůhledné okénko mezi námi a řidičem, ale co se dalo dělat. Tak už to bylo vymyšlené. Ale to auto je stejně vymakané. Jednou si takové určitě pořídím. Ale nejdříve si musím udělat řidičák. V tu chvíli jsem jen na okamžik zahlédla obrovský stříbrný hummer, který se na nás řítí i přes červenou na semaforu.

That Should Be Me 38 - The Black Sky

18. dubna 2011 v 17:25 | HanisShka

K dnešnímu dílu jsem videoklip nedávala :) ještě stále mám nervy z toho, že mi blog.cz nejede tak, jak má... a pak taky nové nervy z dokonalé Selíny Godzillez... Příjemné čtení :D Hlavně, že je tahle kapitola tak trochu i o ní no.. :/

Na dveře pokoje mi někdo zaklepal. Podíval jsem se na hodiny, 8 přece ještě být nemohlo, ne?
"Dále," řekl jsem víc nahlas a čekal, kdo vstoupí. Byla to mamka.
"Justine, zlato… musím ti něco říct…" řekla potichu Pattie a zavřela za sebou dveře.
"Děje se něco?" zpozornil jsem, kdy jsem viděl v máminých očích smutek.
"Ne… to ne," pousmála se mamka a posadila se vedle mě na pohovku. "Jen… Elizabeth asi bude muset na nějakou dobu odjet."

That Should Be Me 37 - Dear Mamma

17. dubna 2011 v 20:05 | HanisShka

Omlouvám se za obrovské zpoždění a za co víc, pokud se vám ta kapitola nenačte :( Nějak mi to tu blbne, tak prosím pochopte i vzhled designu (popravdě ani nevim, jak vypadá, protože mi to tu prostě blbne no..). Příjemné čtení. Zítra přidám další - teda pokud už to přestane blbnout :/
Večer mi Justin slíbil, že se mu se vším vypovídám. Ale jak se mu mohu vypovídat, když mu nemůžu říct tu část, kvůli které jsem se trápila nejvíce? On už všechno věděl, proč to chce slyšet znovu? Možná ale ještě neví pár dalších věcí. Třeba to, že jsem konečně zavolala své mamince.

Menší plány...

17. dubna 2011 v 17:58 | HanisShka |  Můj deníček

Nevím, jestli to je mým připojením k internetu, nebo blogem.cz, ale dle toho, jak špatně se to všechno načítá apod. jsem došla k tomu, že je asi chyba u blog.cz. Změnila jsem desing zpět na jednoduchý a rodinný zázemí, aby se to všem načítalo rychle... a místo toho mám problém se na svůj blog vůbec mrknout.

No chtěla jsem konečně zaktualizovat to hlasování o MJ Best Photo a jak tak koukám, zřejmě udělám úplný prd... Chtěla jsem i přidat 7. kapitolu Ruce Umělce a novou povídku k tématu MJ :-) Ale když s to takhle táhne, tak to všechno bude muset počkat. Hold takhle to dopadá, když se rozhodnu být zase aktivní... a nakonec vůbec nic nejde :/

That Should Be Me 36 - Black

1. dubna 2011 v 16:22 | HanisShka

Musela jsem, při odchodu z budovy, přiznat, že měl Jaden se Seanem pravdu. Hudba na cestu zpět už nehrála a i přes to všechno se fanynky chovaly přívětivě. Už jsem chápala, co je k tomu dohánělo! Ony na něj chtěly zapůsobit a udělat ještě větší dojem, než bych zvládla já! Páni, ale že jim to jde! Pokud se mnou Justin vydrží dlouho, tak je to postupem času přestane bavit. Takže bych mu měla dohodit další dívku, se mnou se rozejít… a fanynky budou nadále dělat hodná děvčátka. Bože, proč nad tím takhle přemýšlím. Justin přeci není pokusný králík.