Březen 2011

That Should Be Me 35 - My Heart Beats For Love

28. března 2011 v 20:38 | HanisShka
Další dílek. Už se pomalu blížíme k závratným a tragickým kapitolám :-DD :-(( Ale tak.. snad si i je užijete :))

(Jedna z mých nejoblíbenějších Mileyných živých performací)

Dnes byl den D. Měli jsme společně s Justinem, Seanem a Usherem jet natočit nějaký nový singl. Justin mě sebou chtěl z toho důvodu, že tam nechtěl být sám… a na to, že tam bude mít Seana a Ushera odpověděl, že to mu stačit nebude. Jediné, čeho jsem se bála bylo, abych s Usherem nebyla o samotě.

Když jsme dojeli do vysoké budovy, kterou Scooter vlastnil, kolem auta se strhla hotová válka. Dívky zuřivě bouchaly na okna, několik jich to okno čistilo - líbalo - a několik zase pořádně ta okna patlalo.
"To zažíváš pokaždé, když jedeš do studia? Jak můžou být tak informované?" divila jsem se a podívala se s otazníky v očích na Justina. Ten se na mě však nevinně usmál a nadzvedl ramena, což naznačovalo, že nic neví.

That Should Be Me 34 - Bieber Fever

25. března 2011 v 22:27 | HanisShka

Tak a je tu další kapitolka :-D Děkujte Ann* :-D Ta mě k tomu pořád dokopává, jinak byste tu neměli ani tu předešlou kapitolku. Hezké čtení ;) :D

(Mimochodem. Tuhle písničku jsem si děsně oblíbila, tak se s ní dělím :-))

Vždy jsem si myslel, že mám štěstí na nezaujatou dívku mou osobou, mým zpěvem a mým talentem - no, možná trochu přeháním. Ale teprve dnes jsem zjistil, že má milovaná Eli totiž chytila Bieber Fever také. A jak se to vůbec projevilo?

Zemřela Elizabeth Taylor

23. března 2011 v 22:33 | HanisShka |  Můj deníček

Ten čas už bohužel nadešel :'-( Nebudu tu vypisovat její životopis. Řeknu to upřímně. Vím jen o pár filmech, jen o pár filmových scénách, o dvouch Oskarech, o nádherné ženě jménem Liz a o nádherných modrých očích, které právě té ženě patří.

Krásná žena, že? Já ji milovala už jen z toho důvodu, že to byla jediná osoba, která nevrhala na Michaela Jacksona ani malé smítko šípny. Milovala jsem ji i z toho důvodu, že to byla ženská se svým vlastním myšlením a chápáním. Žena, která rozuměla věcem, kterým by i ten nejlepší přítel porozuměl opravdu minimálně. Až mě to zase rozbrečelo :'-(.

O Liz jste nemuseli vědět mnoho, aniž byste poznali, že je to člověk, na kterého se narazí jen vzácně a můžu říct, že jsem ráda, že ji Michael poznal.

Ale... bohužel i ji zradilo srdce. Ona ale byla hodně nemocná :-( Není se čemu divit. Teď už si aspoň můžu oddychnout, že Michael v ráji není sám a že se Liz i po těch dvou letech, které ji už úplně zamordovaly, vrátila zpět ke svýmu nejlepšímu přáteli.

Asi před 2 - 3 měsíci jsem dělala prezentaci o významných osobnostech USA - mohla bych dát i video na YT, ale zatím ho mám ještě mimo počítač. Rozdělila jsem mrtvé a stále žijící osobnosti podle barevnosti scény, kde zrovna byli - mrtví byli černobíle, živí byli barevně. James Brown, Marylin Monroe, Patrick Swayze a Michael Jackson - ti všichni byli černobíle (vlastně... Michaela jsem nechala barevně naschvál... on totiž žije navěky - a samozřejmě jsem chtěla, aby on nejvíce zapůsobil před třídou). Elizabeth Taylor a Mariah Carey byly barevně a zrovna u Liz jsem si oddychla, že ona je ještě stále naživu.

A poslední dva dny jsem měla plačící a dost špatnou náladu - po večerech. Cítila jsem, že se blíží něco špatného... a ono opravdu jo... :'-( Nikdy na ni nezapomenu.

Rest In Peace aneb Vše Jen s Láskou, Liz...

That Should Be Me 33 - Pattie

22. března 2011 v 19:32 | HanisShka

Už podle songu můžete poznat, že se jedná obzvláště o smutnou kapitolu :-))


"Eli!" přivítala mě Pattie s otevřenou náručí. Připadá mi to jako celkem přehnaná reakce k někomu, kdo jejímu synovi zničil srdce.
"Pattie," vzdychla jsem se slzami v očích a vřele její objetí přijala. Doufám, že mi to někdy odpustí. Nejlepší by bylo, kdyby mi to už odpustila. Justin mi sice říkal, že už je tohle období pryč, ale já si to nemyslím. Zná svou máti dobře, to přiznávám… ale nikomu se nikdy nic nezahojí tak rychle. Teda když nepočítám Justina. Toho stačí políbit a je okamžitě v klidu. Tedy nevím, jak ho uklidňuje Scooter nebo Usher… ti ho asi políbit nemůžou.

That Should Be Me 32 - Go To Shopping

19. března 2011 v 19:00 | HanisShka

Kapitola tentokrát o příhodě ve Francii :-) Všímejte si, jak se tam objevují nové postavy.. později budou patřit mezi časté :-)

"I Only Know Him In The Daaaaaark…" Poslouchala jsem písničku od JoJo. Tahle písnička měla dost velký nádech erotiky a sexuality. Ale i přes to všechno se mi hodně líbila. Popravdě při letu do Ameriky jsme se ještě museli zastavit ve Francii, protože se něco porouchalo - myslím u nich - a naše letadlo pustit dál nemohli, dokud nevyřeší svůj organizační problém. Tam jsme strávili asi 2 hodiny a nikdo nesměl zůstat v letadle. Justin zároveň nechtěl chodit nikam ven, ale co jiného nám zbývalo. Zajdeme si někam na oběd a pak se uvidí.

That Should Be Me 31 - Family Goodbye

15. března 2011 v 19:00 | HanisShka

Tahle kapitola bude trochu smutnější.. hold loučení je prostě loučení :-)

Když jsem se ráno probudila, zjistila jsem, že už je 11 hodin. Rychle jsem na sebe hodila první oblečení, které jsem uviděla, a slezla dolů za maminkou.
"Tos mě nemohla vzbudit?? Teď jsme se okradli o společné 3 hodiny!" zanadávala jsem a rychle ji objala. Dělala mé oblíbené jídlo. Knedlo, vepřo, zélo. Teda aspoň takhle to říkali a uměla jsem to vyslovit jen v češtině, i když to "ř" mi dělalo celkem problémy. Ale musím říct, že tohle jídlo se jim, jako národu, opravdu povedlo.

That Should Be Me 30 - With You

11. března 2011 v 19:00 | HanisShka

Jelikož mám předepsaných asi 7 kapitol, z toho se vám 36. a 37. určitě nebude líbit... :-D Tak jsem se rozhodla, že zde budu zveřejňovat po 4 dnech jednu kapitolku :-) Ať to máme rychle za sebou, ne? :-))

Byl jsem tolik šťastný, že se všechno povedlo. Skoro všechno běželo bez chybičky, jen jsem nepočítal s tím polibkem při One Less Lonely Girl. Ale tolik mě přitahovala a její oči o to doslova žádaly. S mamkou jsem se totiž dohodl, že se vše vezme od začátku. Že se budeme znovu držet podmínek prstenu čistoty. Museli jsme to udělat a zatím si vedu dobře. Tedy až na ten malý incident u Eli doma. To jsem trochu přepískl, ale zároveň jsem nic neporušil.

That Should Be Me 29 - Usher Raymond IV.

7. března 2011 v 21:55 | HanisShka

Je tu další, tentokrát extra dlouhá nová kapitola :-)) Donutila mě k tomu Nika(ojustinbieber.blog.cz), tak děkujte hlavně jí!! :D Jo a mimochodem.. tahle kapitola.. nevím... je divná :DD Už jen kvůli tomu, o kom vůbec je :DD

Uběhlo několik týdnů. Všichni už věděli náš příběh a všichni nám soucitně psali SMSky, i když jsme vůbec nevěděli, kde na nás vzali čísla. Okolo domu se během dne vystřídalo několik reportérů jak českých televizí, tak i zahraničních. Do školy jsem jezdila vždy za Justinova doprovodu. Věděl, že je to celkem nebezpečné, ale abych se bezpečně dostala do školy a zase ze školy, potřebuju spolehlivé auto s tmavými skly.

That Should Be Me 28 - Dream It

1. března 2011 v 23:03 | HanisShka

Video dnes nebude.. mám na spěch, ale vás to určitě nezabije ;)) :D

Z našeho půl hodinkového oddychu jsme se vrátili zpět na zem. Krutá realita, která zasáhla snad každého žijícího tvora na zemi. Doufala jsem, že to všechno je jen sen, ale on nebyl. Tiskla jsem se k Justinovi a čekala jeho odpověď na to, zda to bude ještě horší, než je teď.
"Eli… bude…Usher má jen jediný nápad." Vypadalo to, že ho to hodně bolí a jeho ochotnost, tohle podstoupit, je skoro mizivá.
"Jaký?" obávala jsem se toho nejhoršího. Ale nakonec to třeba nebude tak špatný.
"Za mnou do Ameriky budeš moct přijet nejdříve za několik měsíců. Teď se nebudeme vídat. Potřebujeme jim namluvit, že je to fotomontáž. A to se nám povede jen tehdy, když nás už spolu neuvidí nějakou dobu. Pak se po tom slehne zem, věř mi. Už se mi párkrát stalo to, že mě vyfotili, když jsem se líbal s fanynkou… vždyť si to přece pamatuješ…" Díval se do země a nechtěl se na mě podívat. Držela jsem ho lehce za bradu a nutila ho, aby se na mě podíval, což nakonec i udělal.