Únor 2011

Hanulinkas2 mělo své 3. narozeniny!

27. února 2011 v 19:54 | HanisShka


Já jsem opravdu lakomec toho nejvyššího kalibru! Víte, co se stalo 16.2. 2008?? Založila jsem tento blog. Byl to už můj 4. v pořadí a byl také začátkem mé "nové éry". O rok později v listopadu jsem udělala obrovskou hloupost, ale na druhou stranu... vyřešila jsem ji moc dobře. Chtěla jsem začít od znovu, ale zároveň jsem nechtěla opustit své Hanulinkas2. Název už je dětinský, ale myslím, že originální i přes to všechno.

A já na tohle všechno v ten den zapomněla! Zapomněla jsem na 3. narozeniny mého bločku :-( No já jsem fakt pěkně hnusná! Každopádně mu tedy jako dáreček obleču nový a vyjímečný kabátek, s tématikou nově příchozího jara a následně léta.. a následně i lepších časů s mými největšími sny :-))

Aspoň vám to teď říkám... nejdříve jsem totiž přemýšlela o názvu článku typu: "Já jsem děsný lakomec".. atd atd.. ale to by se zase točilo kolem mě a ne kolem blogu... no ne? :-D

Doufám, že ty změny, které tady zase slibuju... přijdou co nejdříve. Tento týden jsem totiž byla hodně zaneprázdněná. Asi bych si fakt měla začít psát deníček... aspoň byste viděli, co jsem dělala... a stihli byste to přečíst ve 3 větách. Učila se, spala, učila se :D

Přes týden jsem to tak opravdu měla.. ráno jsem vstala, vyjela do školy, domů se vrátila kolem 3 - 4. hodiny... a šla si lehnout.. večer jsem se na obědovečeřela.. a šla zase spát... takhle to bylo od úterka do čtvrtka.. v pátek byl maturiťák našich čtvrťáků (a potkala jsem tam senza kluka.. zadanýho.. vrrr :-/ ale ploužáky tančil pěkně :D)... a tak jsme si to všichni pořádně užili... vedle byl ještě music club Max, ale ten nebyl zapotřebí... :D No každopádně jsem další den vstávala až kolem 12 hodiny, protože jsem šla spát ve 4... :D Ale jo, tak všechno to šlo... a já můžu sklidem říct, že kvůli tomu, abych na maturiťáku byla ošerpovaná, se opravdu budu učit, abych na to měla opravdu právo :D:D

That Should Be Me 27 - F**kin' Perfect

27. února 2011 v 18:16 | HanisShkaTakže dávám další kapitolu. Musím přiznat, že sem teď nerada chodím, jak to všechno hned vypadá moderněji a nověji.. k tomu přidávám i ten názor, že mi to jejich zmodernizovaní totálně zpomalilo počítač, protože díky Opeře se mi "Vložení Obrázků" načítalo jako nový list... teď mi to celé zasekne a nepustí, dokud se to nenačte v jednom oknu... opravdu nápad století. Ale tak dost stěžování... rychle ke konání :-)) Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo :D


Hlásněte prosím :-))

20. února 2011 v 21:45 | HanisShka |  Můj deníček
JB
Moc bych vás chtěla poprosit, jestli byste nedali Justinovi hlas v soutěži o nejlepší celebritu :-)) Za normálních okolností bych se přihlásila s Mikem, ale jelikož mám i blog o Justinovi, tak jsem to tentokrát - poprvé - zkusila s ním :-)
V anketě ho najdete normálně jako Justin Bieber :-)) Není tam u toho ničí přezdívka. Děkuji moc, jste zlata :-* S novým designem se vrátím ke konci týdne a v neděli vám také sdělím své zážitky z plesu :-)) Joooo... a asi si začnu psát zase deníček :D:D

Hlasujte prosím TADY:-)) 

A pak je ještě jedna soutěž, u které bych vás chtěla o hlas také poprosit. Je to soutěž s povídkou Love Lasts Forever (je samozřejmě s Justinem, bylo to určené téma). Povídku si tam můžete samozřejmě přečíst.

TADY hlasujte v anketě pro Love Lasts Forever. Děkuji mockrát :-)) Tak a to je poprvé, co si sháním na tohle hlas :D 

That Should Be Me 26 - It's like Hollywood

16. února 2011 v 20:46 | HanisShka
That Should Be Me

Probudilo mě zaklepání na dveře. Zřejmě jsem po tom všem musela usnout. Ale podle toho, že jsem až moc rozespalá, soudím, že jsem nespala zrovna dlouho.
"Eli? Je tu Stefan," zašeptala mamka u dveří. Stefan je totiž její přítel a zároveň můj učitel angličtiny. Je těžký, doma mu říkat Stefane a ve škole mu říkat pane profesore Dubský. A to, že mi mamka právě oznámila, že je Stefan doma, znamená, že je na stole večeře. Ohlédla jsem se kolem sebe a všimla si, že tu Justin není.
"Kde je Justin?" podívám se na ni s tázavým pohledem.
"Neboj se, už je dole a jí," usmívá se a zavírá za sebou dveře. Já líně vylezu z postele a pomalu si natahuju papuče. Sáhnu na kliku a opatrně otevírám dveře. Přece jen přes ně neuslyším cokoliv, ale jejich rozhovor bych slyšet chtěla i z blízka a nesledovaně.


Nejlepší MJ photo - Únor (Hlasuj!)

12. února 2011 v 21:11 | HanisShka
Takže už jsme u 4. hlasování a teď je to pro měsíc únor. Omlouvám se za spoždění, ale jaksi jsem to nestíhala no :-(. Teď jsem tu, abych to napravila. Vítězné fotografie se zveřejňují v rubrice MJ - Galery. Hlasovací odkaz najdete vždy v menu i s minulým vítězem.

Vítěznou fotografii nalezne i ZDE

Nejlepší MJ photo - Leden

12. února 2011 v 20:55 | HanisShka
 Hlasování dopadlo takto: 

Mám jarňáky xP

12. února 2011 v 20:47 | HanisShka |  Můj deníček
This is it, This is me.. :P
(To jsem já v 8 letech :-))

Nazdárek lidičky :-) No mohla bych s vámi víc komunikovat, že? :-)) No... máme jarňáky.. ale to už z názvu asi poznáte :-)) Tím jsem vám ale chtěla říct, že se vám všem začnu pořáááááádně věnovat :-)

Strašně se těším na maturiťák naší SOŠ a VOŠ.. bude to už 25. února.. no ne.. ale budu mít obyč šaty no, ale to nevadí :-))

Jinak taky pracuju na dvou ostatních blozích :-) jmenují se www.style-go.blog.cz a www.justin-b-i-e-b-e-r.blog.cz
Také plánuju nové designy a obnovení starších povídek ;-) tak se těšte, protože já se těším taky MOC! :D 

Diplomek za SB od Love-Sasy

7. února 2011 v 21:42 | HanisShka

Od Love-sasy za spřátelení jsem dostala tenhle nádhernej diplomek s Paramore :-* ♥ Děkuju moc!!


25. kapitola - State of bliss

7. února 2011 v 1:16 | HanisShka
That Should Be Me
Tak.. a je tu další kapitolka :)) Tohle je spíše víc pohádkovější dílek.. měla jsem kupodivu dobrou náladu... a nedokázala jsem HO odmítnout.. z role Elizabethiný matky... :D:D Takže tady bude.. dá se říct.. takový... zamilovaný.. až moc sladký.. no... :D:D


Poté, co se nám podařilo utéct novinářům v tak velkém městě jsem si myslel, že nás nic horšího už potkat nemůže. To jsem se ale dost mýlil. Před domem Burnsových jsme všichni s nepříjemným pocitem zjistili, že je jejich dům v obležení dalších novinářů. To je tak moc zdrojů, nebo si tito lidé umí najít téměř cokoliv? Nechápu ani trochu jejich jednání. Tohle nejsou lidé… to jsou hyeny.