Leden 2011

Ruce Umělce 2;6 - Soukromá oslava

29. ledna 2011 v 21:00 | HanisShka
Ruce Umělce
Zase obrovské zpoždění. Slíbila jsem, že to budu dávat častěji a zase nic. Ještě příští kapitola bude k ději a v 8. kapitole připomenu zase děj, abyste to nemuseli číst od začátku :-))


Vešla jsem do své kanceláře, kde hned skoro před dveřmi stál Michael a čekal na mě.
"Ady! Jsem tak rád, že jsi v pořádku!" ulevilo se Michaelovi a pevně mě objal. Jeho ruce se mi zamotaly do vlasů a jeho rty si lehce budovaly cestičku po mém krku. Něco mi říkalo, že ho snad nemusím ani prosit o omluvu.


REBLOG, If you're in Love... with Him! ♥

29. ledna 2011 v 18:29 | HanisShka
Dala jsem to do řetězáků :) Myslím, že se to tam hodí ;)) :D


Zakladatel hudebních videoklipů? No jistě, Elvis!

29. ledna 2011 v 17:42 | HanisShka
Jak jsem slíbila, tak i konám :-) Myslím, že člověk bez hudby prostě žít nemůže. Ať už je to Disco, Pop, Metal, Rock či Jazz nebo rovnou Rap a Hip-Hop.

Já jsem ten člověk, který má rád od všeho trochu - vyjma dechovek a většiny vážné hudby. Například singl Hold It Against Me od Britney Spears. Melodie, krásná.... text pravdivý... ale to, že někdo říká, že je to nadčasový... s tím ale vůbec nesouhlasím. Je to jen další klubovej pokus o to, aby se to líbilo těm, co choděj každej pátek a sobotu pařit někam do Opolan nebo do Maxu. 

Ale tak co... radši si rovnou připomeneme kvalitní hudbu, kam už tahle nynější skoro vůbec nespadá. Obdivuju třeba One Republic. Nebo Leona Lewis či Bruno Mars. Ti mají ještě písně, které se dají víc než poslouchat. Ne-Yo! No na toho bych málem zapomněla.

Ale teď zpět k Elvisovi. Pamatuju si, jak jsem dělala prezentaci o slavných osobnostech USA a Elvis tam měl své místo hned po Jamesu Brownovi :) Jako vtipný dovětek jsem dala, že jeho nejoblíbenější pastou byla Colgate (doufám, že v 50. letech už tahle společnost existovala :D). A celkem všechny to pobavilo i poté, co to skoukli podruhé :D

Dneska si rovnou připomeneme pár jeho skvělých songů. Od klasiky až po remaky ;) Užijte si to :-))

24. kapitola - 'Oh Happy Day'

23. ledna 2011 v 19:12 | HanisShka
That Should Be Me
Upozorňuji dopředu, že název této kapitoly je myšlen ironicky. Proto jsou tam ty jednoduchý uvozovky :) Pro tentokrát je tu hudba od K'naan a Adama Levina ;))

Vedla jsem ho městem, a když jsme došli na začátek parku, měla jsem chuť mu tou palestinou zavázat i oči. Byl by to tak lepší efekt. A vlastně… proč by ne?
"Miláčku. Jelikož ti chci ukázat něco opravdu fascinujícího… zavážu ti oči," zasmála jsem se a Justin popravdě ani neprotestoval. Nechal sebou totálně manipulovat.
Vedla jsem ho po kamenité cestě, která patřila jedné starší ženě. Ale když jsem jí pomáhala vyplejt zahrádku, dovolila mi, abych sem kdykoliv zašla. A právě tenhle soukromý plac byl nejkrásnější na tomhle celém parku.


Miluji, nesnáším...

22. ledna 2011 v 0:42 | HanisShka
Mé jméno:  Hanča ;))
Jak bych se chtěla jmenovat: Hanna!! :D:D:D
Mé příjmení: :PP

Co si myslím o...

22. ledna 2011 v 0:30 | HanisShka

Co myslíš o?

Škola >>Takovej moc známej ústav pro nemocné lidi, kteří mají tzv. nemoc "učit se"... :D
Moře >> Nikdy jsem tam nebyla, ale chtěla bych ho vidět při západu nebo východu Slunce

Sam Tsui a jeho neuvěřitelný hlas!

22. ledna 2011 v 0:17 | HanisShka
Sam Tsui
Přibližně 25. července roku 2009 jsem narazila na tuto YouTube Superstar s nádherným hlasem. 

Jeho videoklip obsahoval několik hitů od Michaela Jacksona, jako je například Smooth Criminal, Man In The Mirror, I'll Be There, Beat It, Billie Jean a mnoho dalších.

Jeho medley video shlédlo už 21 milionů lidí a na Facebooku s Twitterem ho sdílelo už přibližně 414 000 lidí.

Jeho videoklipy producentuje Kurt Schneider, kterého v jejich videoklipech vidět také můžete.

Samův první videoklip se jmenuje "Don't Want An Ending" - patří mezi jeho první oficiální videoklip. Spolupracoval s mnoha dalších YouTube uživatelů například i v songu "Just A Dream" od Nellyho.

Na "Michael Jackson Medley" se můžete podívat například zde:


Jeho 1. oficiální videoklip:

Spolupráce s dašlím YT uživatelem - v tomto případě uživatelkou - JUST A DREAM


 A nebo také tzv. Mash-upy, které jsou poslední dobou v módě (Love The Way You Lie, Dynamite, Teenage Dream):

Recenze filmu - The Social Network

21. ledna 2011 v 23:58 | HanisShka
The Social Network
Herecké obsazení: Jesse Eisenberg, Justin Timberlake, Andrew Garfield, Brenda Song
Obsah filmu: Jak to všechno začalo s Facebookem.
Vstup do českých kin: 4.11. 2010 
Žánr: Drama/Životopisný
Původ a délka: USA; 120 minut

Recenze:
Film pojednává o dvou chlapcích, kteří si usmysleli, že by bylo dobré, kdyby existovalo něco, jako My Space a další takovéto sítě. Těmi chlapci byli Hardwardští učenci Mark Zuckerberg a Eduard Saverin (finanční poradce, spoluzakladatel internetové sítě facebook).

That Should Be Me 23 - Poslední slova

20. ledna 2011 v 18:15 | HanisShka
That Should Be Me
Nasedli jsme do tramvaje a vydali jsme se na Masarykovo nádraží. Odtamtud jsme jeli vlakem přímo do Čelákovic. Jak jsem čekala, nikdo si ho ani nevšiml. Jen na něj koukali, jak na blázna.
"Neboj… v tom parku si to budeš moct sundat," pousmála jsem se, když se nervózně drbal na krku.
"Myslíš?"
"Vím to," mrkla jsem na něj a chytila ho za ruku. "Já… chci se ti omluvit. Teď hned ti všechno řeknu. Opravdu."


That Should Be Me 22 - Zákony Burnsů

19. ledna 2011 v 21:07 | HanisShka
That Should Be Me
Přečetla jsem si komentář od Zefy :-) Tak na její přání přidávám ještě na rychlo 22. kapitolku a zítra k večeru přidám 23. :)) Pak ale počítejte s krátkou pauzou, než zase napíšu něco dopředu :)


Upozornění:
Tato kapitola je napsána z pohledu Elizabethinina otce - Paula. Doufám, že se bude líbit. Do jeho pohledu jsem se dokázala vžít úplně skvěle. Proč? To na konci poznáte. Videoklip se, co se týče textu, vůbec nehodí. Ale právě teď je ta vhodná chvíle sem vložit píseň, která celé povídce vévodí a která ještě vévodit bude. No… připravila jsem si toho na vás hodně. A jejich osud si představujte, jako v písni That Should Be Me. Jen vám neřeknu, kdo bude ta mrcha, která Justina nechá - ono stejně asi není na výběr :D.

Příběh:
Celou dobu jsem sledoval svou starší a inteligentní dceru Elizabeth. Stále se usmívala. Byla zamilovaná. Nechtěl jsem jí odepírat ten pocit, který si zaslouží, ale musel jsem. Měla před sebou týden se svým slavným přítelem, Justinem Bieberem. A právě to mi na tom vadilo nejvíc.

That Should Be Me 21 - Edward Simon

18. ledna 2011 v 21:47 | HanisShka
That Should Be Me
Už dlouho jsem se vám neozvala. Zřejmě si o mně myslíte, že jsem ta největší mrcha, ale… dobře, máte na to právo. Popravdě to všechno bylo úplně jinak. Vzpomínáte si, když mi mamka oznámila, že přestanu chodit do školy v Atlantě a po Vánocích se odstěhujeme? Už se tak stalo.

That Should Be Me 20 - Tři Měsíce "Bez Sebe"

18. ledna 2011 v 20:31 | HanisShka
That Should Be Me
Doporučuji si ke čtení povídky pustit hudbu. Pomůže víc do vžití :))

Ty neúprosné 3 měsíce. Cítil jsem se, jako kdyby něco ode mě odešlo. Byl jsem to já sám. Odešel jsem někam za Elizabeth, hledat ji. Odešel jsem na dlouhou pouť o které ví jen mé vnitřní já. Dokonce i přede mnou to tajilo. Musel jsem své turné dodělat. Zbývalo mi ještě hodně měst. Zbývala mi Austrálie a slíbil jsem Scooterovi, že se vrátím zpět na tu zapadlou vesničku v severní Africe. Sliby se přeci musí plnit.


A jak to dopadlo?? :D

16. ledna 2011 v 10:31 | HanisShka |  Můj deníček
Superstar
Ahojky lidičky :) Tak chtěli jste vědět, jak to dopadlo?

Víte.. na organizaci si stěžovat nemůžu. Teda vlastně můžu. Na organizaci si totiž stěžují všichni, kteří tam čekali dýl jak hodinu a já se jim nedivím. My jsme měli totiž ještě to štěstí, že jsme stihli najít okliky, kterými se ještě dalo obejít celou řadu a dostat se až úplně dozadu. 10 minut po tom se ta oklika uzavřela bariérami. Měli jsme štěstí.

Místo toho, aby se pouštělo v 8 hodin, pouštělo se až v 9:45. To hodně naštvalo. Nakonec venku po pouštění jsme stáli už jen 15 minut. Udělali se mnou rozhovor takže je možné, že budu v jejich reportáži - a také nemusím. No bylo to tak nečekaný, že jsem říkala úplný kraviny, ale to se v tu chvíli omlouvalo.

Po 15 minutách čekání venku jsem se dostala dovnitř, do registrační místnosti. Tam jsme se dostala i minule, co byl ten casting na ČSMT, ale to bylo tak všechno. Zaregistrovali jsme se, dostala jsem číslo 08194 (1994 jsem se narodila a doufala, že mi to číslo přinese štěstí!). Vyšli jsme troje poschodí a dostali se do příjemně zateplené čekací místnosti. Pohodlné židle, MTV dělala reportáž. No bylo toho hodně :)

V 10:15 řekli mé číslo a my šli za svými lidmi, kteří nás měli odvést nahoru ke komisním místnostem. Jak říkám, organizace pro lidi, kteří dokázali přeběhnout téměř celou tisícovku, byla opravdu na jedničku.

V tu chvíli se to ale začalo kazit. Nastoupila tréma, i když jsme si všichni opakovali, že o nic nejde. Snažili jsme se na poslední chvíli rozezpívat, ale měla jsem vědět, že to bylo zbytečně. Vešla jsem do místnosti, kde byli tři hnusně se tvářící lidé, kteří ti už jen tím, jak na tebe koukali, říkali: "Tak ty jsi marná. Na tebe nemáme náladu, teď bude verdikt NE." A taky že ano. 

Zazpívala jsem jim tam Everytime od Britney Spears. Měla jsem si vybrat hned Sway, za což jsem si hodně dlouho ještě nadávala. Pak Tři oříšky pro popelku od Bartošky, ale to je všechno. Na ten účet mi řekla toto: "Nádherně intonujete, ale měla byste navštěvovat hodiny zpěvu. Zapracujte na sobě a příště přijďte." To mi rovnou mohli říct, že lidi mladší 18ti let neberou - to se mi osvědčilo hned při dalších stížnostech na facebooku a jejich webu.

Hodiny zpěvu jsem navštěvovala 2 roky kvůli sboru. Pak už jsem nemusela, protože jsem hlasově byla napřed, než všechny ostatní děti. Dostala jsem se do hlavního sboru tím způsobem, že jsem díky sbormistrovi přeskočila 5 letou povinnou přípravku - za to mi pak nadávala kamarádka, protože ona do tý 5letý musela.

A po dalších 2 letech dření si pak půjdu někam do pitomé marketingové soutěže, kde to berou spíše jako na zvýšení sledovanosti, než ve Velké Británii, kde opravdu hledají talenty, kde mi řeknou, že bych měla navštěvovat hodiny zpěvu?? Takže takhle dámy a pánové dopadla sobotní pouť. Naštěstí mi to neukradlo tolik času, jen nějaké ty peníze... ale to se ještě dá překousnout.

Takže na jejich cenné rady, které vlastně nebyly ani od profesionálů, co se hudby týče, nebo aspoň nějaké HUDEBNĚ ZAMĚŘENÉ KOMISE, opravdu ale opravdu a z výšky seru :))

Budu se pokoušet najít jiný způsob, jak si splnit svůj sen a věřte, že já to dokážu. Ale ne pomocí TV NOVA. Toť vše, mý zlatí :))

Mimochodem vůbec mě to nevzalo, protože celou dobu jsem si věřila na 80%. Když jsem tam vešla, snížilo se to na 60% a když jsem uslyšela zpěvačky předemnou, které byly 3× tak lepší, snížilo se mé sebevědomí na 30% a jakmile jsem tam vstoupila mezi tu komisi... snížilo se na 0%.

Takže popravdě mi to vůbec nevadí. Nevadí mi, že se nepodílím na takové hnusné věci, jako je ČS Superstar v podání TV NOVY. 

That Should Be Me 19 - Mr. Lonely

13. ledna 2011 v 22:42 | HanisShka
That Should Be Me
Dílek hezky na rozloučenou ;-*

O týden později

Zřejmě se ptáte, co se stalo s naším plánem, pomstít se Seleně. Stalo se s ním to, že se uskutečnil aspoň z části podle plánů. Justin z toho vůbec šťastný nebyl, i když na tenhle způsob trápení přišel zrovna on, ale co se dá dělat, jinak to nešlo. Celý týden jsem neviděla svou rodinu, ale poslední 2 dny začaly chodit zvláštní SMS, kvůli kterým jsem měla párkrát i chuť jet domů.


V sobotu je casting! Držte palce :))

13. ledna 2011 v 21:31 | HanisShka |  Můj deníček
Superstar
Ahojky lidičky. Jsem tu na rychlo. Musím ještě uklidit, než bude pozdě a než odjedu.. zítra rovnou po škole vyrážím do Prahy za tetou.. a v sobotu vypukne to pravé peklo :-))

A tak vás moc moc žádám, abyste mi drželi palečky a aspoň na chvíli si na mě vzpomeňte ;)) Však já dám vědět, jestli jsem postoupila, či ne.. a věřte, že to bude slohovka :D:D V obou případech...

Mám nový účes.. teda ne uplně nový.. mám ho na sobě podruhé za celý svůj život... :D Takže tam bude nějakej debil s Xtrémem... kdybyste ho viděli, tak se mu ozvěte.. budu to totiž já :D:D:D
Mám vás všechny moc ráda, lásky moje :)) Nervozita je větší a větší.. :(( Zvládneme to jedině společně ;)) :D 

That Should Be Me 18 - Pomsta naruby

8. ledna 2011 v 10:47 | HanisShka
That Should Be Me
Omlouvám se za zpoždění -> už 7 dní jsem nepřidala ani jednu kapitolu. Tak je tu teda jedna velmi extra dlouhá ;)


Na velkých nástěnných hodinách odbila 10 hodina večerní. Justin mi spokojeně podřimoval na břiše a já si rukou zakrývala nahé poprsí. Taky si nemohl lehnout nějak normálně, abych se mohla aspoň zakrýt peřinou. Společnost nám dělala jen malá noční lampička, která stála na stolku vedle postele. Byla to taková vymakaná věcička. Mohla zářit jak Slunce na Bahamách nebo také lehce světelně blikat jak hořící svíčka. Všechno okolo to tvořilo tak krásnou romantickou atmosféru, že si člověk nedovedl představit lépe strávený večer se svým přítelem.


Ohodnocení blogu od The VelííQ *

1. ledna 2011 v 23:47 | HanisShka


Líbí se mi:
Úžasný je design s MJ ♥ a ostatníma celebritama. Prostě krásný, propracovaný. Dokonalé jsou tvé povídky, k těm není slov. :) Sice jsem četla jen Bez duše a teď čtu aktuální That Should Be Me, ale úžasně popisuješ pocity. Máš tu spoustu zajímavých rubrik, ale je škoda, že hodně jich je prázdných. I když chápu tě, protože nemáš tolik času.

Nelíbí se mi:
Marně se snažím vymyslet co se mi nelíbí.. :D Fakt se mi tu líbí všechno.. :)


Hvězdičky:
http://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gifhttp://www.mooncandy.org/stef/material/star4.gif


Já opravdu moc děkuju za zhodnocení ;-) Opravdu je to krásné překvapení ;-))

Bloček mi zhodnotila The VelííQ