Prosinec 2010

Nejlepší MJ Photo - Leden (Hlasuj!)

31. prosince 2010 v 20:02 | HanisShka
Je tu 3. hlasování a to pro měsíc Leden.. Vybrala jsem tentokrát opravdu nějaký specialitky, ať taky ten vstup do Nového roku za něco stojí ;)) Vítězné fotografie se zveřejňují v rubrice MJ - Galery. Hlasovací odkaz najdete vždy v Menu i s minulým vítězem :)

Vítěznou fotografii naleznete ZDE

Teď už hlasujme ;)

Nejlepší MJ Photo - Prosinec

31. prosince 2010 v 19:48 | HanisShka
Hlasování dopadlo takto:


That Should Be Me 17 - Hádka o ničem

31. prosince 2010 v 19:28 | HanisShka
That Should Be Me
Měl jsem v plánu, že jakmile se mě Selena pustí, udělám jí tu největší scénu. Ale byl jsem natolik hodný, že jsem to udělat nedokázal. Místo toho jsem žárlivě sledoval svou přítelkyni, která se, jak se zdá, skvěle bavila s tím blonďákem z filmu "Rande s hvězdou". Už si ani nepamatuju, jak se jmenuje, i když jsme párkrát hodili řeč.

Šťastný Nový Rok!

31. prosince 2010 v 16:42 | HanisShka |  Můj deníček
Silvestr
(Tak takhle vypadal Silvestr v Londýně u Big Eye (Londýnské Oko) - hned vedle Sídla Parlamentu ;))

Tak co, jak se připravujete na dnešní půlnoc? Máte připravené nějaké předsevzetí a nějaké plány na příští rok? No já jich mám opravdu hodně. Ale dvou chci dosáhnout nejvíc. A víte, v čem je paradox? Že pokud dosáhnu jednoho.. toho druhého nedosáhnu vůbec. A co to vlastně je?? 1. - uspět v ČSS :D:D A 2. - vylepšit si školu :D To jsou protiklady, co?

No ale co nejvíc... ať se Vám všem vydaří nový rok 2011 :-)) Jak už někdo řekl: Rok 2010 končí jen jednou ;))

Vaše HanisShka

PS: Ještě jedno blogové předsevzetí: Začnu se vám více věnovat (taaak.. teď jsou to protiklady 3! :D) 

That Should Be Me 16 - Mrcha na ntou

27. prosince 2010 v 23:54 | HanisShka
That Should Be Me
A jelikož jsem měla zase nějakou tu delší pauzu, tak je tu extra dlouhej dílek ;)) :*


Ráno jsem se probudila celá zpocená. Měla jsem neuvěřitelně horké čelo a každou chvíli jsem kašlala, jako bych vykouřila dvě krabičky denně.
"Páni! Ty chrchláš jak těžkej tuberák," zasmál se Justin a opatrně mi položil ruku na čelo. Zavřela jsem oči a užívala si ten osvěžující pocit. "A hoříš teda pěkně. Zůstaň ležet, ano zlato? Jenom poprosim mamku o teploměr," ujistil mě, když pozadu vycházel ze svého pokoje.


Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok

24. prosince 2010 v 11:48 | HanisShka |  Můj deníček
Šťastné a Veselé
Očekávané svátky se neúprosně blíží. Vlastně... už dneska začíná ta správná Vánoční nálada. Doufám, že Vánoční úklid už máte za sebou, nějaký ten stres už se u vás neobjevuje a těšíte se moc a moc na dárečky :-))

To nedávno jsme se spolužačkami probírali, jestli vůbec má cenu ty Vánoce ještě slavit. A já si stále myslím, že by to mělo mít cenu, i když vám bude 80 let. To, že někdo je tupec a toho pravého ducha Českých Vánoc nechápe, je už jeho problém.

Taky mě celkem vytáčí, jak strašně moc lidí mluví spíše o amerických zvycích a Ježíška si představuje v podobě Santy - taky hloupost :))

A tak i Vám přeji příjemné prožití Vánočních svátků a Šťastný Nový rok :-* Hlavně si vemte nějaké předsevzetí, které se dá celkem snadno splnit, či to nevzdáte hned po prvním měsíci ;) 

That Should Be Me 15 - Odplata plesnivému sýru

19. prosince 2010 v 22:37 | HanisShka
That Should Be Me
Omlouvám se za to obrovské zpoždění - znova :D Tak jdeme na to :D:D Spřátelím se s dalšími blogy o prázdninách :)) A začnu se Vám všem zase víc věnovat ;)) :)))

Všechno ohledně Miracle Charite jsem vyřešil ještě dříve, než byla 12 hodina odpolední. Měl jsem radost, že na to Selena kývla. Udělal jsem to fikaně - pozval jsem ji na snídani, objednali jsme si palačinky. Přehodil jsem jí ruku přes ramena a přiblížil se k ní.

That Should Be Me 14 - Pomoc Dětem a Plán

12. prosince 2010 v 19:05 | HanisShka
That Should Be Me
Omlouvám se za tu velkou pauzu. Napravuju to dlouhou kapčou :D

"Měli bychom už jít. Je celkem pozdě… a já slíbila, že dorazím domů ve 12. Pokud odsud vyrazíme déle než v 6 ráno, tak se do 12 hodin domů nedostanu," povzdychla jsem si a pokoušela se nechat oči otevřené. David s Veronicou spolu tančili v těsném obětí, když z repráků hrála písnička "Vesper's Goodbye" od Nicka Jonase. Moc jim to spolu slušelo, byl to tak dokonale sehraný pár.


Další zprávy z mého nedokonalého života

4. prosince 2010 v 13:29 | HanisShka |  Můj deníček
Mašina času
No můžu vám říct, že poslední dobou nemám čas jak na blog o JB, tak i na tento bloček. Hold jsem v nové škole a než si zvyknu na tikot hodin jejich času, budu muset mít s blogy trochu utrum. Taky tu hraje velká role lenost a moc povinností, co se školy týče. A taky jsem se ZASE zamilovala - to je děsný :(

Navíc do toho je zapletená hádka mezi mnou.. a asi už bývalou nejlepší kamarádkou. Nevím, jestli si tohle čte, ale po tom, co mi nepřímo naznačila pár věcí, ji už asi nikdy nebudu schopna brát jako nejlepší kamarádku - což už asi nikoho, protože všichni tihle mě buď využili, zklamali, nebo chytře kecali.. a někteří už si to pohnojili dřív.. či jsme se bohužel až moc oddálili a po shledání už to tak nefungovalo :(

Momentálně se mi na krčku hřeje naše krásná domácí dlouhosrstá kočička a spinká a krásně přede. S mamkou jsme se rozhodli, že si z ní uděláme krásně velkou, rozmazlenou a línou kočku, jako mají v těch bohatých rodinách a ve filmech se jim vždycky například rozvalujou po velké sedačce nebo kuchynském baru :D Ještě přemluvit tatku, aby po zimní sezóně nešla zase ven...

Ale až udělám pár věciček, tak je sem samozřejmě přidám ;)) Taky jsem vyrobila pár věcí zase do soutěže u Gilouše, takže se vám s nimi taky pochlubím, protože jsem se dostala až do úplného finále :-)) Takže si dám zase dost záležet (i podle bratra, kterýmu je 19 a je tak trochu přes grafiku a hlavně přes počítače, mi řekl, že jsem měla z tohodle kola asi nejlepší výtvory, co se grafiky týče :D A někdy mi ani nemohl uvěřit, že jsem to dělala já :PP :D).

No.. já si teď spíš asi půjdu dělat věci do školy, abych měla neděli v klidu.. páč budou čerti a přijdou k nám asi taky.. a budou tam kluci, který sice znám, ale nebavim se s nimi.. takže si to udělám radši všechno teď... i když v pondělí zase nejdu do školy.... no tak nevim :D:D