Listopad 2010

That Should Be Me 13 - Mít slavného po boku

30. listopadu 2010 v 23:22 | HanisShka
That Should Be Me
"To je ten krasavec z Percyho!" ozývalo se ze všech stran a pak překvapené pohledy neminuly ani Annie, ani jejího přítele.
"Protože mě Annie vzala sebou," usmál se na Selenu onen záhadný kluk a přitáhl si blíž k sobě své zlatíčko Annie. Selena naštvaně sjela pohledem po Annie, pak si namyšleně odfrkla, otočila se na podpatku a vydala se někam do zadního dění místnosti.


That Should Be Me 12 - Dangerous Party

29. listopadu 2010 v 23:29 | HanisShka
That Should Be Me
Když jsem se ráno probudil a ucítil pevné sevření kolem bokou, byl jsem v sedmém nebi. Eli mě objímala, lehce se usmívala a tvrdě spala. Když jsem ji pohladil po tváři, ještě více se usmála, ale spala dál. Líbilo se mi, jak u mě tak bezmocně leží, tiskne se ke mně a lehce se třese zimou. Asi bych měl jít zase nastartovat a trochu zatopit.


That Should Be Me 11 - Whip My Hear

24. listopadu 2010 v 23:50 | HanisShka
That Should Be Me
Tahle kapitola je trochu delší, než všechny ostatní :D Doufám, že se bude líbit, protože další kapitolu přidám až v pondělí :-)) Zde se objeví další nová postava podle Šárky - Sarah :-)) Doufám, že se ti jméno líbí.. fakt jen překládám česká jména do angličtiny, nic víc, nic míň ;)) A jak jsem říkala, je to (zatím) záporná postava :D Příjemné čtení ;)) 


Seděla jsem u počítače a stále dokola si na YouTube přehrávala ten rozhovor, který Justin udělal u Ellen. Stále jsem sledovala jeho svůdné oči a pomalu pohybující se rty, když vyslovil slůvka: "Čekej na mě." Ale spíš on by měl přeci čekat na mě, ne já na jeho. Panebože, co se zase snaží vyvést?

Dny rychle utíkali, řízení o rozvodu bylo skoro bezproblémové, ale s otcem jsme bydleli stále. Jako by se najednou změnil - ale bylo to jen tím, že si každou noc mohl užívat s jinou ženskou. V 7 hodin večer vždy odkráčel potichu z domu (aby si toho nevšimla Lilianka, přeci jen je ještě moc malá) a v 11 hodin ráno se domů zase vrátí.


10. kapitola - Ellen's show

21. listopadu 2010 v 15:01 | HanisShka
That Should Be Me
Já se strašně moc omlouvám za spoždění.. ale tak hlavní je, že je ta kapitolka už konečně tady :D Taky jsem se odhodlala napsat si dopředu tak trochu přibližný děj.. :D Tak hezké čtení :)


Zůstala jsem na ní koukat s otevřenou pusou.
"A kdy to řízení už začalo?" zeptala jsem se s očima upřenýma na maminčin náhrdelník, který dostala jako důkaz lásky od svého manžela.
"Už před týdnem. Zítra jedeme podepsat papíry."


Tak blízko.. a tak daleko

17. listopadu 2010 v 23:25 | HanisShka |  Můj deníček
Smrt přichází
Mám strašně pochmurnou náladu a ani nevím proč. Stále sjíždím ten nový trailer k filmu od JB - NEVER SAY NEVER. Já vím, jsem blázen. Zakoukám se do kluka, který podle většiny má v tomhle šoubyznisu jen roli hezké tvářičky a pubertálního výronu, ale já prostě někde tam uvnitř tuším, vím, že to tak není. To, co mě od něho nehorázně potěšilo bylo, že jeho nová písnička Pray byla inspirována Man In The Mirror od mého Mikeho :-)) A že opravdu myslel jen na tenhle song, když ho psal. 

Ale.. to, co mě strašně trápí.. je to můj největší sen. Znovu zpět k tomu filmu - já prostě nemůžu pochopit, proč takové hvězdy říkají, že si ve svém kroku bráníme jen my sami. Ne.. my to nejsme. Oni jsou v Americe, tam stačí jít do soutěže, dostat se do poloviny jako účinkující.. a máš slávu PO CELÉ zemi v kapse. Tady v těhlech soutěžích máme jeden ohromný problém. Není tu nikdo schopný, dostat vás dál, než na Slovensko nebo do Německa. 

Já ale nemám sen vyhrát nějakou podělanou ČS Superstar. Já toho chci od světa až moc a mám totiž plán, jak to udělat. Od malička jsem si myslela, že mi bude stačit soutěž - nestačí. Už to vím dlouho. Musíš mít peníze.. a nebo ohromný talent, který všude budeš ukazovat (já nejsem schopná ani ukázat to, co mám.. - což ohromný talent není). Ale.. plánuju, že opravdu na tu školu kašlat nebudu. Cítím, že bych tady nemohla prolítnout ani omylem. Dostat se na pořádnou vejšku, kterou opravdu dodělat.. a najít si práci, kde budou dobře platit. Přednost nebudu dávat nějaký pořádný vile a tak. Budu šetřit peníze.. a zaplatím si nějaké nahrávací studio, nebo.. já nevím, to je ještě moc daleko :D

Plány se teprve vyvíjí.. ale.. já nechci být jen zpěvačka - znáte to, ty řetězce. Někteří opravdu talentovaní herci, umí i zpívat a dobře a chytlavě psát. Někteří talentovaní zpěváci umí zase suprově hrát. Někteří zpěváci zase umí psát.. a někteří spisovatelé umí i dobře hrát. Začarovaný kruh, který je pořád stejný. Jen pár lidí udělalo do kruhu pár hran, které už nikdo zase nezaoblí. Třeba John Lennon, Madonna (ačkoliv ji nemám ráda, musím uznat, že to umí) a ten můj jediný Michael Jackson. 

A věřím, že jednou tam tu hranu udělá i Justin.. pokud to samozřejmě nevzdá.. taky se to může vymstít: Nikdy neříkej Nikdy (Never Say Never). Aby pak nakonec nezměnil motto: "Vždycky říkej: makej!" - ani slovíčko prosím už se tam neobjeví.. :// 

No hele lidi.. vypadá to, že o půlnoci opravdu nejvíc myslím. Měla bych jít spát, jinak samým přemejšlením ani neusnu :D:)) 

Plán na dva týdny dopředu

17. listopadu 2010 v 1:38 | HanisShka |  Můj deníček
HanisShka
Přemýšlím, jestli má cenu jít dneska spát. Volno máme jen jeden den a celkem mě to štve :// To jsme rovnou mohli jít do školy. Ale, tak to nevadí.

Jsem totiž uplně štěstím bez sebe, protože půjdeme s kamarádkou příští týden v pátek skoro hned po škole na SAW 3D! Budu sundavat brýle každých 5 vteřin.. a nebudu se koukat, až tam budou zabíjet toho z Linkinů :(( :D
Ale to přeskakuju. Mimochodem, dodělala jsem snad všechny věci, které tu scházely. Vlastně.. ještě mi chybí, přepsat adresu od Ráďuše :-)) To udělám hned poté, co se vyspím.

Takže tenhle víkend budeme taťkovi slavit narozeniny :) Přijede teta i s Žanet :)) A pořádně to oslavíme. Dort budu píct taky! HEČ! :D Jinak minulý týden v pátek jsme měli třídní schůzky a dopadlo to skvěle :) žádná 4, 5 na čtvrtletí a známky zatím v pohodě. Teď jsem sice schytala za 3 ze zbožíznalství, ale to si vytáhnu.

No a plán na příští víkend. Hned v pátek po škole pojedu rovnou autobusem přímo do Prahy, kde budeme mít srazík s Lucinkou.. :-) áá.. jak já se prostě těším! Půjdeme si někam sednout na jídlo.. a pak půjdeme na to SAW... (i když mám.. jíst před tím filmem? já viděla jen 6ku a ta je podle mě slabá..).
Další den pak jdeme do Čelákovic na rozsvícení stromečku. No a asi hned další tejden, jedeme na Černý Most do Prahy nakupovat dárky. No já se už prostě těším.

Lidi, já už radši půjdu do hajan. Dodělala jsem všechno potřebný, nezapomeňte hlasovat v nejlepší fotce a odpoledne se ukážu u vás na blogu. Zajímá mě, co je nového i u vás :)) 

Nejlepší MJ Photo - Prosinec (Hlasuj)

17. listopadu 2010 v 1:20 | HanisShka
Takže je tu druhé hlasování, které bude také trvat celý měsíc. 1. kolo pro listopad se vás zapojilo hodně, tak doufám, že se vás zapojí hodně i tentokrát :)) Vítězné fotografie zveřejňuji také v rubrice GALERIE (součástí sektoru věnovanému MJ). Teď už samozřejmě pojďte hlasovat i pro další :)) 

Vítěznou fotografii měsíce Listopad najdete ZDE

1. fotka

Nejlepší MJ Photo - Listopad

17. listopadu 2010 v 1:11 | HanisShka
Takže vybíralo se z těchto čtyř fotek:
MJ
A anketa dopadla takto:
pod perexem

Michael Jackson - Do You Know Where Your Children Are?

17. listopadu 2010 v 0:53 | HanisShka
Michael Jackson
Blogy o MJ, které byly zrušeny kvůli tomu, že si admini mysleli, jak se nebude vůbec nic dít. Ale jak vidíme, zřejmě se mýlili :)) Děje se toho celkem hodně, od FAKE songu Breaking News, po (napůl :/) fake songu Keep Your Head Up, až k samotné oficiální konečně singlovce Hold My Hand (duet s Akonem), Another Day (duet s Lennym Kravitzem) a až k úplně nové, dosud nevydané, písni Do You Know WHere Your Children Are (feat. Jay-Z; to mu určo domluvila Bey! :D)

Teď ale končím okecáváním a hodím sem zatím ten nejkrásnější song, který ti zku*vení $ony za nepřítomnosti Mika, vydali. 


Písnička samozřejmě neni originál. Už v 90 letech byla nazpívána (zarepovaná). Originál najdete ZDE

Nekopíruj!

Ruce Umělce 2; 5 - Beze spánku

17. listopadu 2010 v 0:36 | HanisShka
Ruce Umělce
Opravdu se omlouvám čtenářům této povídky za zpoždění, ale vůbec jsem si neuvědomila, že tu není zveřejněná 5. kapitola! :D

Nemocnice v Bakersfield byla popravdě v dezolátním stavu (co se vzhledu týče). A proto jsem si myslela, že už je mimo provoz, když jsem tamtudy projížděla v policejním autě. To už je ale všechno pryč a já na tohle nechci vzpomínat.


That Should Be Me 9 - Horečka, láska, román?

15. listopadu 2010 v 22:54 | HanisShka
That Should Be Me
Vyjádření autora: Já osobně romány nerada píšu, vždy do toho dám ráda akci, věci, které jen tak v normálním životě se nezažijí.. ale v případě Justina si nedokážu představit jiný život, než plný legrácek, basketball, Twitter, nějaký ty holky a to první.. a nakonec i jeho normální.. a snad i nudný život, který je dennodenně stejný. Nevím, jak mě mohly tyhle slova napadnout, ale momentálně, když se na ten život tak koukám, z pohledu čtenáře, je nezajímavý. Pokud to samozřejmě nenapíše někdo, kdo lidi chytá přímo za oči :D Z pohledu posluchače je nezajímaví, pokud samozřejmě nevypráví někdo, kdo chytá lidi přímo za uši.. ale z pohledu diváka je jeho život až převelice zajímavý, protože většina lidí už jsou pomalu i líní, dívat se zpět do své fantazie.. a někdy se tam i zastavit..

To by bylo tak všechno na úvod. Dnešní kapitola bude z pohledu Elizabeth i Justina v podobě deníčku. Bude to lepší jak pro ni, tak pro Justina. Protože se zde teď nikdo nebude "bát" napsat to, co si myslí, co cítí.. co cítili. Prostě všechno bude celkem dopodrobna popsáno.. převyprávěno. A sem tam k tomu jejich vyjádření z té chvíle, co vám to čtou.. nebo ukazujou, to už je celkem jedno, jak si to přeberete vy. Mimochodem.. už bylo i pár dotazů (ne, jen jeden), že to jejich poprvé bylo celkem až moc vášnivé. Můžu vám říct, že pokročilá soulož u mě vypadá úplně jinak.. čtenáři povídky Ruce Umělce ví své J

Na konci se objeví další dvě postavy, které se ujmou vyprávění v případech, že to opravdu bude nejvhodnější jak z jejich pohledu, tak i z jinčích. Jejich jména jsou Annie a Veronica. Jsou to postavy, které tady na světě normálně žijí a dýchají :D (Jediná osoba.. vlastně dvě osoby.. no, víc osob, které jsou tu vymyšlené, je Richmond, Elizabeth a její rodina.. a možná budou i další.. jo Randy, Justinův nový řidič).

Annie a Veronica se představí. Mají vlastnosti, které opravdu žijící osoby možná nemají.. možná mají. Uvidí se J Příjemné čtení, ať vás tím tolik neunavuju :D

Prosba kvůli soutěži

14. listopadu 2010 v 16:01 | HanisShka
Superstar

Ano, podle obrázku tohoto článku poznáte, že prosba se bude týkat této soutěže. 19. - 20. prosince bude v Praze casting na Česko Slovenskou Superstar 2. A vaše HanisShka, se tam jako pitomec, kterej nepoznal, že 10 - 15 hodinové fronty jsou na nic, zase přihlásila :D

Ale tentokrát tu nebudu psát, jak se mi tam chce i nechce. Teď vám tu budu psát, že mám problém si vybrat písničku. Podle rady jednoho z mých dobrých přátel si vyberu 2 písničky - jednu anglickou, jednu českou. Abych v ten den prostě měla kdyžtak rezervu, co když najednou nebudu mít hlas a chuť na českej song. 

A mám na vás obrovitánskou prosbu. Nemáte nějakou stránku, kde je databáze s českými populárními písničkami? Když tedy ne, nedáte mi nějaké typy českých songů, které jsou.. aspoň trochu živé.. a aspoň trochu se tam experimentuje s hlasem ve výškách ? :)) 

Anglickou písničku mám vybranou, ale tuším, že do nějaké té doby si asi nakonec vyberu uplně něco jiného - prozatím mám vybrané I'll Be There od Jackson 5. Nahrávku sem někdy určitě dám, abyste to posoudili vy, zda to bude OK :)):D

Teď ještě ta česká. Děkuji dopředu za vše ctěné rady!! :))

That Should Be Me 8 - If You Cry, I Cry 2/2

12. listopadu 2010 v 0:18 | HanisShka
That Should Be Me
Lidičky já se vám strašně moc omlouvám, ale včera jsem zvracela.. a dny před tím jsem tuhle povídku psala.. a věřte, že podle obsahu mi to dalo opravdu hodně zabrat. A proto teď říkám (Ha! Hranici si určím sama!) jen pro lidi 16+ - ale můžou být i výjimky, pokud už jste dost zkažení :D
Doufám, že se vám to bude hezky číst.. ale za konec neručím :-)) Je to v plánu už od samého začátku :D Jinak ostatní (a i dnešní kapitolu) vymýšlím za pochodu :D Mějte se krásně, má zlatá Beliebersčata :D:)) Tahle kapitola je nějaká dlouhá.. trochu jsem se rozepsala... :D


Nemohla jsem uvěřit, že mi to dovolil. Bude mít tolik vysvětlování pro Pattie. Zarazila jsem se, když si opravdu nechal ten prsten sundat, ale stále jsem měla chladnou hlavu - i když, v jeho přítomnosti to prostě nešlo. Pokoušela jsem si nepředstavovat, co bude následovat. Celkem jsem se i bála. Přece jen nejsem holka s dokonalou postavou, i když někteří tvrdí opak, ale já si to prostě nemyslím.


Řetězák - Co tě dokáže...

7. listopadu 2010 v 16:50 | HanisShka
Jelikož jsem si děsně oblíbila odpovídání na tyto stupidní otázky.. tak začneme tím nejhezčím řetězákem, který se mi za dnešek opravdu líbil :))

Zdroj:

CO TĚ ROZPLÁČE?
1. Který film? No, jedinej film, kterej si vybavim, je Titanic nebo Armagedon.
2. Která písnička? Gone Too Soon od Michaela Jacksona. Ta bude působit celý život..
3. Pohádání s kým? Tak dilema mám ze všech hádek, ale rozbrečím se pouze tehdy, když s někým skončí opravdové přátelství...
4. Které místo? Nádherné místo.. brečím spíš pak dojmem :):D


My secret

6. listopadu 2010 v 18:01 | HanisShka
Přihlásila jsem se do grafické soutěže u Gilousdance.blog.cz. TeĎ máme udělat sice další výtvor, ale já se bojím, že mě do té konečné doby nestihne chytit inspirace a pak ze sebe nevydám to nejlepší. A právě se blíží finále a hodně by to pro mě znamenalo. Už jsme tam opravdu asi jen tři.. a finále bude o utkání s výherkyní soutěže La Wallper.. či tak nějak.. s Melonkou :-))

Ale jsem nervózní, teď když o tom tak mluvím :D:D Tak tady máte aspoň ukázku prvního výtvoru, kterým jsem přispěla do soutěže. Bylo to asi 1. kolo a mám za to, že ta fotka nesměla být upravená.. :)


Doufám, že se líbí :) Je to myslím z června.. nebo července.. ještě si pamatuju, jak jsem musela poprosit o výjimku, protože byl casting na ČSMT toho 27. června... :D:)

That Should Be Me 8 - If You Cry, I Cry 1/2

5. listopadu 2010 v 23:54 | HanisShka
That Should Be Me
Omlouvám se, že je tu teď za Justinováno, ale rozepsala jsem se.. později se vrhnu i na Michaela a nedopsaného Harryho Pottera - třeba :D

Teď příjemné čtení. Posledních pár odstavců je spíše pro 16+. :D Nikdy to nepopíšu tak, jako jsem to dokázala popsat u Ruce Umělce v kapitolách 18+. Justina si tam prostě nedokážu představit. Pokud vy ano, řekněte, a já to teda rozepíšu. Nejdřív se ale opravdu podívejte na ty kapitoly z jiné povídky.. :)) :D Příjemné čtení.. už dlouho příjemné nebude :D:D:P

Poté, co jsem si uřízla ostudu u Pattie, řešila problémy ohledně mého otce s Justinem a dali si společné závody, kdo ujede rychleji 2 kilometry do Stratfordu, jsem se konečně dočkala i toho důležitého uvolnění. Znovu Justin rozdal několik autogramů, dívky v parku ale byly tak milé, že nás nechaly o samotě. Samozřejmě se to neobešlo bez několika (tuctů) fotek.


That Should Be Me 7 - Watch My Feet, Follow Me

5. listopadu 2010 v 20:51 | HanisShka
That Should Be Me
Tak a je tu další dílek :-)) Doufám, že se vám bude líbit. Je to předešla kapitola, jen z pohledu Justina.. a nevím, jestli sem mám přidat 15+. Hold u něho to umím prožívat víc, než u ní.. no chápete to? :D:D:D

Seděl jsem na okenním parapetu a prozpěvoval si píseň That Should Be Me, kterou jsme spolu s Eli a Caitlin složili, když odjížděli na internát do Atlanty. Nemůžu uvěřit, že za dva týdny odjezd směr Atlanta. Ještě, že se mnou pojede mamka, jinak bych byl ztracenej. A to, že uvidím Ushera? No můj.. to prostě je k neuvěření.


That Should Be Me 6 - Je to z lásky?

4. listopadu 2010 v 18:15 | HanisShka

That Should Be Me
(Konečně jsem ten cover udělala.. výběr obrázků sice hroznej, ale on vypadá všude dobře :))

A teď zase nějaké malé info ke kapitole. Je napsaná zase dopředu, protože dneska bych to asi nezvládala.. řeknu vám to až zítra... jináč... tohle je z pohledu Elizabeth, ale věřím, že se vám bude líbit :)) Mimochodm Eliz je brunetka, dlouhovlasá.. tak jsem dala do rohu toho coveru i tuhle fotku (teď nevím, jestli se tam objímá s Caitlin nebo já nvm s Jasmine.. :D) Hezké čtení :))

Když jsme přijeli domů, měla jsem od otce za úkol uklidit tu spoušť. I když věděl, že se mi z krve zvedá žaludek, bylo mu to jedno. Mamka radši odešla uspat malou ségru a když se vrátila a viděla, že jsem se hadru ani nedotkala, naštvaně mě odstrčila a utřela to sama. Vyhodila jsem do koše aspoň ty obvazy.
"Na to už jsi taky nemusela šahat, když si neuklidila tohle. To ostatní už si udělám," naštvaně říkala mamka a já se na ni smutně podívala.
"Co jsem vám provedla, že jste na mě takový? Po několika měsících přijedu a jediné co mě čeká je, utřít něco, z čeho se mi zvedá žaludek a motá hlava. A pak mě nikdo ani nenechá se převléknout z mokrého," zanadávala jsem, otočila jsem se k ní zády a rychle utíkala ke schodům. Nečekala jsem na její odpověď. Stejnak by mi řekla, že se moc omlouvá, ale že toho bylo za dnešek moc. Ať přijde za mnou, taky si zasloužím trochu normálního jednání.


Že by zase škola?? :D

3. listopadu 2010 v 13:01 | HanisShka |  Můj deníček
Mašina času
 No takže lidi :)) Teď píšu ze školy, máme hodinu volna ;) Dobumbala jsem horkou čokoládu s mlíkem (za 6 Kč!! :P :D) a teď zrovna přemýšlím, copak bych tu mohla napsat.

Strašně se mi po vás všech stýská a opravdu už se konečně musím rozhoupat a začít z tohoto bločku dělat zase svůj malej tajemnej koutek, který nikdo jiný kromě vás neuvidí.. ok, uviděj to všichni.. ale nikdy ne dobrovolně ti, který znám :D:D:D Ne, jsem prostě radši, když si vedu blog a neví o tom moc známých lidí, protože chci dodržovat svou dobrou anonimitu :)) Ale co už, tak odkaz je i na facebooku a ten kdo bude chtít, tak ten tam klikne.. bohužel.. :)(

Teď se připravuju na víkend do Prahy. V pátek snad pojedu rovnou ze školy do Prahy, večer se budu učit, protože píšeme z Ekonomiky v pondělí.. a v sobotu ráno pojedu na bleší trhy na Kolbenovce :)) Taky se těším.. no a pak? Jednodušše od 17:00 možná i dřív, si půjdeme udělat Halloweenskou výzdobu do klubu a pak na to celou dobu trsat.. teda na Mika :)

Zastávám názoru, že Halloween se slavit v ČR nemá a zastávám ho i nadále. To, že jdu na Halloween Ghost Párty ještě neznamená, že tam budu ve znamení Halloweenu. Podle mě se to spíše spojí i s dušičkama :) Jsme přeci češi :)) Já tam jdu kvůli super lidičkám, víte? Bude to tam zase úžasný.. horší to bude, pokud nepřjdou peníze a já ZASE nikam nepojedu. Takže mi držte palce, zlatíka :))

Mohla bych se vám ještě dnes ozvat.. horší ale je, že tady na obchodce berou ještě matiku, kterou já měla v prváku.. 14 dní jsem pak matiku neměla.. a tak je jasný, že jsem to všechno zapomněla. Tady teď berou Iracionální rovnice, celkem lehký.. ale já jsem z toho celkem nesvá, protože si to nepamatuju. A možná mě teď bude zkoušet o účetnictví. No nic.. radši jdu snít o..... Michaelovi ne-e :D:P O někom jiným... ale bohužel? Je taky slavnej.. hajzlik! Takovej hezkej, malej..mladej.. světlovlasej... kalhoty až pod prdelí... no tenhle styl ráda nemám... :D:D To je jedno, jdu radši na hodinu :D:D