Říjen 2010

Mám 3 nové spřátelené blogy

31. října 2010 v 15:16 | HanisShka
Anděl
Takže jsou tu 3 nově spřátelené blogy. Doufám, že si padnem do noty. Těmi spřátelenými blogy jsou:

 - blog je o The Sims 2. Tu hru celkově ráda hraju a já zde taky budu propagovat jeden blog o sims (simici007.blog.cz). Zajímavý blog a pěkný jednoduchý design.

 - blog je hlavně o Anime. Hodně mi pomůže v poznávání nových a nových animovaných panáčků, ať už ovládají bojová umění, nebo způsobují jeden trapas za druhým. Jsem ráda, že jsem na tento blog narazila.

 - blog je, jak jinak, o Michaelu Jacksonovi. Vždy se nějaký bloček najde a já vždy ráda spřátelím. Má tam zajímavé ikonky (a hlavně super obrázky :P:D). Poslední dobou aktivní blogy o něm zanikají, protože se většina z nich vymlouvá, že už se nic nového dít nebude, tak proč blog stále mít. Já se jim nedivím, ale jako RIP blog by to poté fungovat mohlo. A jak je pak krásné, když se dozvíte, že ten blog existoval třeba od dob, kdy Mike vyhlásil TII. To je hned hezčí pocit, nemyslíte?

Takže dnešní spřátelování už máme za sebou a já doufám, že si nebudeme dělat problémy v "obíhání". Jen upozorňuji, komentáře typu: "Obíhám blog, hezkej článek" opravdu neberu. To si běžte zkoušet na reklamní roboty, který mají X set SBének hlavně pro velkou návštěvnost.

Justin Bieber's Twitter - Today

31. října 2010 v 14:36 | HanisShka
Upozorňuji, že tam mají časový posun -8 hodin, pokud si dobře pamatuji. Pokud ne, opravte mě, prosím. Děkuju :)


Před 10 hodinami:
"It's COMING!! MY WORLDS ACOUSTIC"
Czech:
"Už přichází!! MY WORLDS ACOUSTIC (název alba)"
 - Justinovo nové album, které si můžete předobědnat za 10 dolarů. Album se jmenuje My Worlds Acoustic, z čeho plyne, že všechny písničky na CD (+ nový song Pray) bude nahraný akusticky. 

That Should Be Me 5 - Rodina Burnsových

31. října 2010 v 12:04 | HanisShka
Na přání Verči teda přidávám ještě 5. kapitolu. Máš holka štěstí, že jsem včera zase ponocovala! :D:D Tentokrát z pohledu JustinaPevně jsem ji držel kolem pasu a doufal, že už se nic tak hrozného nestane. Že se bude cítit v bezpečí. Ale! Co to do mě vjelo! Já mám Caitlin…. I tak to nemění nic na tom, že své kamarádce pomůžu, ať už to bude obnášet cokoliv. Hold dnes na vtípky nebude čas.


That Should Be Me 4 - Jediná pomoc na blízku (JB FF)

31. října 2010 v 11:28 | HanisShka
A to je další článek, kde si vyhrožuju, že ten cover k tomu prostě už musím udělat - béééžo :D No nic, udělám dnes odpoledne :) I s dušičkovým designem :)) Hezké čtení. Dnešní kapitola je z pohledu Elizabeth :)Cítila jsem se, jako bych měla každou chvíli omdlít. Bylo mi jedno, jak mi bylo. Hlavně jsem se musela dostat za rodinou a zjistit, co se stalo. Co když se stalo něco vážného? V tu chvíli jsem ale nevěděla, kde přesně Justin je. Chtěla jsem jeho jméno vyrovnaně říct, ale strach a stres, který mé tělo a duši okupoval, mi to nedovolil. Jeho jméno jsem vyjekla, jako ustrašený zajíc, kterému hoří koudel u zadku.


Ach, ta škola!

29. října 2010 v 15:04 | HanisShka |  Můj deníček
Škola v Anglii
(Když jsme byli v Anglii, objevili jsme takovou ceduli, nad kterou jsme všichni žasli. Byla to nějaká (asi angelická církev) škola pro chlapce a děvčata od 3 let do 12. Všichni jsme úplně vykulení a divíme se, že zde školy existují i pro děti od 3 let. V tu chvíli jsme byli rádi, že naši nebyli věřící a že nežijeme v Anglii - A OPRAVDU TO BYLA ŠKOLA, NIKOLIV ŠKOLKA).

Vždycky ráda dávám poznámky k fotkám, u kterých si něco pamatuju :-)) Byť jen sebemenší zmínka o původu :-))

Jsem tu hlavně pro pár věcí, abych vám něco tak trochu řekla. Sice jsem slíbila, že se na blog vracím - a už jsem i aktivnější. Ale... víte, mou aktivitu mi zkazil pobyt mezi členy v AK (Autorský Klub). Nejdřív se mi zdálo, krásné (ačkoliv se o mně rozhodovalo v anketě, protože mi zde existovali rubriky, ve kterých ještě nic nebylo a hodnotící si myslela, že tam budu dávat neautorské články..., na to jsem byla opravdu naštvaná..), být členkou tohoto klubu. Autorské články mi nikdy nedělaly problém, ale pak jsem si uvědomila, že já zde nechci dávat jen svou tvorbu. Já sem chci dávat hlavně věci, které mě baví, ať už je to má tvorba či ne. Vždy to bude povolené od autora a vždy to bude se zdrojem. Když nebude zdroj, tak je jasné, že si to pro vás chci nechat až nakonec (Jako například článek s - Vtipy (pravdy) o Chucku Norrisovi.. zdroj dám až v konečném článku.

Momentálně opisuju další sešit a tím je - Zbožíznalství. Zjistila jsem, že zdaleka nemám všechny sešity, které jsem původně chtěla opsat. Například SPV - Společenské vědy.. nebo Statistika. Ale to je jedno. Teď jsem tu hlavně proto, že blogu a vám všem se budu věnovat jedině po 10 hodině večerní, co se těchto prázdnin týče. Nejsem hloupá, abych tyto prázdniny strávila učením se a opisováním sešitů, ani náhodou! Dokážu si den rozvrhnout i správně i pro zábavu :-)) Návštěva přátel a popovídání si u čaje nebo horkého kakaa, taky dobrá kombinace ;) 

Teď už musím pádit. Chci si dneska ještě stihnout ten sešit opsat :-)) Je toho tam málo ;):D

That Should Be Me 3 - Nehoda

29. října 2010 v 1:01 | HanisShka
Je tu další kapitola. Měla bych k tomu konečně udělat ten cover. Dnes ale napíšu dopředu 4. kapitolu, abyste dlouho nečekali, protože sešity stále volají... proto takhle ponocuju :-D :-(


Tahle kapitola by měla být znovu vyprávěna z pohledu Elizabeth, ale nejdřív byste měli pochopit, jak to všechno vnímá Justin. Pak se možná dostaneme i k tomu, že ke Caitlin nechová takové city, jako se na první pohled zdá.Když jsme dovezli Caitlin k ní domů, usmíval jsem se, když se její matka rychle rozeběhla z vchodových dveří a utíkala svou dceru pevně objat. Nikdy z takových scének nebývám dojatý, ale je nádherné, jak ta rodičovská láska aspoň někde přežívá.


Nová škola, v Novým Bydžově

26. října 2010 v 22:20 | HanisShka |  Můj deníček
Chichi :D
(Trochu jsem si hrála s fotkou.. ale není to nic moc..)

Právě teď si osvěžuju písničky z Usherova CD Raymond.., přemítám si svůj předvčerejší sen, který si musím jít co nejdříve zapsat. Ale především nějaké ty své aktivity :D

Jak už jistě víte, přestoupila jsem na jinou školu (pokračuju normálně v 2. ročníku, neopakuju nic!). Chodím stále na SŠ - Obchodní Akademie. Tentokrát jsem šla ale do Novýho Bydžova. Je to tam zatím úžasné. Sice mě někteří varovali na chování jiných lidí (komické na tom je, že varují všichni na všechny.. :D). Ale tohle tu rozebírat nebudu.

Prošla jsem si menšími změnami, co se vyzáže týče. Všechny mé problémy, které se mého zevnějšku týkaly, jsou skoro vyřešeny. Jedinou věcí, zbývající věcí, je ještě zbavit se nadváhy a přebytečných tuků. Pravidelně sportuju (denně 10 km na kole, méně jídla...) a zatím jsem schodila za týden 5 kg, tak snad to není jen tak... :D 

Teď ale o podzimních prázdninách nebudu užívat zábavy (to si užiju až následující víkend), ale naopak si dopisovat všechny sešity - no to bude děs. Ale všechno zvládnu. Mám na to přece 5 dní, ne? :-))

Teď mi nezbývá nic jiného, než se s vámi prozatím rozloučit, popřát vám krásné podzimní dny a já pádím si zapsat ten sen ve formě povídky a trochu komických situacích (až vám to sem dám, pochopíte, co jsem měla na mysli.. :D:D Prostě se v tom snu objevila taková kravina! :D)... a pak napíšu kapitolu povídky That Should Be Me (právě teď mi tu hraje.. :-)) Kráása :-)). 

Vaše stará HanisShka :D:)

Nejlepší MJ Photo - Hlasuj

19. října 2010 v 22:36 | HanisShka
Takže se vybírá mezi 4mi obrázky. Každý měsíc bude fotka jiná. Jiné hlasování a vše to doufám bude fér. I já si dám fotku svému favoritovi :D:)

1.)
PEREX

Chceš spřátelit?

19. října 2010 v 22:24 | HanisShka
Příjde mi absurdní, psát nějaká pravidla, která MUSÍTE dodržovat, jinak vás "vykopnu". Já mám jen přání, která i když nebudou akceptovaná, nic se nestane :-)) Ne každý máme hory času. Pokud se ti můj blog zalíbil, napiš sem do článku tyto informace:

Přezdívka:
Adresa blogu:
Tvůj věk:
O čem blog je:
Děláš diplomy za spřátelení: ANO/NE

Pokud diplomy děláš, tak abych věděla, zda ti tu laskavost oplatit, či ne :-))

Ale i když se zapíšete, ještě není vyhráno. Váš blog mě taky musí nějak zaujmout. Nemám ráda, když se spřátelí jen z důvodu propagace. Pokud vás můj blog zajímá, založte si jej do záložek, pokud já nespřátelím. Váš blog musí být aspoň o něčem. Pokud máš blog převážně o kusovkách a colorkách či kopírovaných článků... je marné sem psát o spřátelení :-)) Dávám přednost také blogům s tématem Michael Jackson a jeho rodina, Justin Bieber a jemu podobné celebrity, Mariah Carey, Povídkový blogy, Deníčkový blogy a hlavně blogy s vlastní tvorbou.


Ikonky & Bannery mého blogu

19. října 2010 v 20:38 | HanisShka
Ikonky & Bannery
××××××××××××
××××××××××××
od: Barča
××××××××××××

Objednej si

19. října 2010 v 0:03 | HanisShka

Objednej si ikonku nebo banner

Objenej si Wallpaper pro svou plochu

Objenej si avatar pro doplnění článků

Hodnocení blogů

Hodnocení povídek

Objednej si popisky nebo doplňky do menu či článkůTwitter News - Rozcestník

18. října 2010 v 23:16 | HanisShka
Twitter News
Jackson's Family:

Zpěváci & Zpěvačky:

Herci & Herečky:

České hvězdy & začínající hvězdy:

Disney Hvězdy:

Hudební skupiny a jejich členové:

Zázračná mash-up music: Norwegian Recycling - Miracles

18. října 2010 v 20:35 | HanisShka
Tak tohle je totálně krásná mash-up píseň! Ve videoklipu najdete tyto písně:

1. Bruno Mars - Just The Way You Are
2. B.O.B. feat. Bruno Mars - Nothing On You
3. Gnarls Barkley - Crazy
4. Britney Spears - Hit Me, Baby, One More Time
5. Jason Derulo - In My Head
6. Justin Timberlake - My Love
7. Lady Gaga - Just Dance
8. Leona Lewis - Bleeding Love
9. Ne-Yo - So Sick
10. Michael Jackson - Black Or White
11. Snoop Dogg - Sexual Eruption
12. Survivor - Eye Of The Tiger
13. Taylor Swift - Fifteen
14. Taylor Swift - Fearless
15. Savage Garden - The Animal Song
16. Snoop Dogg feat. Justin Timberlake - Signs


Pod perexem máte odkaz na zdroj s videem, kde jsou k tomu české titulky. Myslím, že průměrní angličtináři tohle zvládnou přeložit tenhle text ;)

That Should Be Me 2 - Naděje umírá poslední

17. října 2010 v 23:25 | HanisShka
Je tu druhá kapitola. Měla jsem dnes chuť ještě tu druhou kapitolu dopsat. Pak se zase vrhnu na dodělání rekonstrukce.. abych zítra mohla v klidu se učit :D Nebo to prohodím :D Teď je kapitola z pohledu Elizabeth a všechno pochopíte ;) Příjemné čtení ;)

"Tohle se nebude Justinovi líbit, Caitlin," zkřivila jsem ústa, zatím co se Caitlin pudrovala, zakrývala své nedostatky na obličeji a protahovala řasy černou řasenkou.
"Co oči nevidí, to srdce nebolí," odříkala Caitlin, jako by v tom už měla několikaletou praxi a natřela si lehký třpytivý lesk na rty. Promnula je a poslala si vzdušnou pusu přes zrcadlo.
"Co na tom Richmondovi vidíš? Justin je daleko lepší, hezčí a víc se o tebe stará," namítala jsem stále dál. Nechtěla jsem, aby se zničil vztah mému nejlepšímu kamarádovi.


Je po ČSMT, všichni nas*aní, ale spát se nechce

17. října 2010 v 23:12 | HanisShka |  Můj deníček
1
Prostě a jednodušše. Někteří naštvaní, že Beethoven nepostoupili, někteří zase, že Marián se svým operním zpěvem postoupil jen díky tomu, že už je hlasování týden dopředu. 

Přidávám se k oboum skupinám. Ale co už, vy, většina, jde zítra do školy - já také, ale na doplňovačky.

Přestupuju na jinou školu a mám toho ještě hodně co k naučení. Všechno jsem nechala na poslední chvíli a říká se, že o půlnoci se to učí nejlépe. Já si to nemyslím, do té chvíle nedokážu být ani pořádně vzhůru. Navíc učit se mi bude špatně. Stále myslím na ta nemocná koťátka, která leži vedle mě v košíku, pochrupujou a snaží se s kočičí chřipkou bojovat i ve spánku.

Dali jsme je s máti vedle topení, obendali ručníky a krmíme každý dvě hodiny teplým kozím mlíčkem (no ne v noci :D). Doufám, že to obě přežijí. 3 z 5 už nám na tu chřipku bohužel zemřeli :-( Tak se snažíme, ať nám neumřou aspoň tahle 2 poslední). Jedna krásná věc byla ta, že malé černé strašně bolestivě mňoukalo, pustila jsem MJ - Heal The World, a přestalo mňoukat :-))

Takže doufám, že všechno dobře dopadne. Doplňovačky také a já tam projdu bez problému. Doufám, že to nebude až tak hrozný. Zatím si pamatuji jen, že do Ekonomického hosp. centra patří tyto oblasti: Západní Evropa (Velká Británie, S. Irsko, Francie, Benelux), Severní Evropa - Z. a S. Balstké (Island, Grónsko, Dánsko, Norsko, Švédsko, Faerské ostrovy), - V. Baltské (Finsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko)... jééj... tohle bych si spíš měla psát na papír a doufat, že to umím :D NO, ale pomohli jste mi ;) Kujííík! :D

Mé oblíbené stars

16. října 2010 v 20:52 | HanisShka
- Nikdy nevyhasínající hvězda, která nám stále bude svítit a ochraňovat nás na našich cestách

Justin Bieber
- Chlapec, ve kterém vidím trochu sebe samu.. jen více přičmoudlej od médií, které ničí každého
Beyoncé
- Žena, která to jako jediná má v hlavě v pořádku, co se týče svého života
- Někdo, kdo podle mě bude tou úspěšnou megahvězdou, až prorazí do světa :)
Ne-Yo
- Pro černoušky v hudební dráze mám slabost. A pro Ne-Ya úplně největší!
Usher
- Vnímám ho spíše jako robota společnosti, než zpěvákem, který má být sám sebou... ale i on dokáže produkovat kvalitní hudbu.
Jason Derulo
- Nová hvězdička, u který tipují, že za rok po něm neštěkne ani pes, ale mně se tomu nechce ani trochu věřit
Bruno Mars
- Další nová tvář, ale s úžasným hlasem! Takhle krásně naživo zpívat, jsem doposud nikoho neslyšela! Má můj obdiv
Ryan Tedder
- Nový člen mé oblíbené skupinky zpěváků. Je to frontman skupiny One Republic a má úžasně jemný hlas a nádherné výšky

That Should Be Me 1 - Po dlouhé době se vrátila

16. října 2010 v 13:29 | HanisShka
Je tu teda první kapitola. Dodatkový cover obrázky budu dodávat až po rekonstrukci blogu. 1. kapitola je vyprávěna z pohledu Justina :))

Byl podzimní večer, listí se vznášelo příliš vysoko na to, že se tu prohání jen lehký větřík. Čekám na autobus své obrovské lásky, své Caitlin. Kenny, můj bodyguard, nervózně přešlapuje a dívá se na mou tvář, zda si ji pořádně skrývám pod velkou kapucou. Kenny na tohle vždy velice dbal na mou bezpečnost. Ani já si pořádně nezvykl na ten obrovský povyk. Na ten vyšší zájem dívek, strávit se mnou byť jen zlomek vteřiny. Ze všeho nejvíc mám stále na mysli ty nadávky, které se šíří po celém světě. Všichni říkají, že jenom závidí, ale já vím, že v určitých případech tam není jen závist.

Čtenářský deník: Ivan Olbracht - Biblické Příběhy

15. října 2010 v 20:04 | HanisShka
Jak zcela jistě víte, rozhodla jsem se, že se budu dělit s vámi o své čtenářské deníky. Neříkám, že všechny zdroje a všechny zápisy jsou mé. Ale povětšině ano.. a když ne, našla jsem si to - každopádně vše jsem si přečetla a dohledané výrazy přepsala do svých vlastních slov a svého vyjadřování. Jediné, co zde nebudu vyplňovat, je můj vlastní názor. Ten si buď uděláte sami na základě všeho, co bude v deníku zapsáno, nebo si přečtete ukázku a z té si uděláte obrázek. Vlastní názor a hodnocení má být stručné, nijak výřečené, spisovné a hlavně opravdu pravdivé jen podle vás samotných.

A prosím, ještě, než to opíšete či vytiskněte, přečtěte si to :D Někdy jsou tam až moc viditelný chyby...

Jako první tu máme knihu Biblické příběhy (Starý zákon), který (pře)psal Ivan Olbracht. Pod perexem najedete celou osnovu a zpracovaný deník.