Září 2010

Kvůli hvězdám, málem pozdě

18. září 2010 v 13:32 | HanisShka |  Můj deníček
Noční obloha posetá hvězdami
Myslela jsem si, že jakmile se odpoutám od Autorského Klubu, budu mít větší svobodu dělat si na blogu, co chci. Ale ono je to naopak. Poslední dobou, jak jsem si už dlouho přála, se mi děje tahle věc. V počítači už nevidím toho dlouholetého kamaráda od svých 7 let. Na počítač chodím už jen z nudy, či když mám chuť napsat si povídku, popovídat si o Michaelovi, či poslouchat hudbu. U mě je počítač zapnutý každý den a o víkendu ještě k tomu celo denně. Ale víte, co jediné tu dělám? Buď projíždím facebook, zda není něco, co bych měla vědět, buď píšu povídku, což už jen zřídka kdy :(, buď poslouchám hudbu - což dělám pokaždé, když se počítač zapne. Bez hudby a pořádného vybaveníčka by mě to nebavilo.. a nebo když vám jdu něco napsat :-)) 

Včera ráno, jsem jako vždy vstávala ve 4:30... (ve škole bývám už v půl sedmý a tak si ještě můžu v šatně zdřímnout). Ale.. nějak jsem to přetáhla s časem, který mi ještě zbyl a vycházela jsem z domova za 3 minuty 5 (v 5:01 mi jede autobus a zastávku mám 5 minut od domu RYCHLOU chůzí). Ale stíhala jsem to. Stačilo jen obejít dvě ulice a jsem tam. Tentokrát jsem musela popoběhnout.. ale díky těm hvězdám, které teď vidíte nad tímto textem (fotka není má) jsem hlavu nemohla odtrhnout od oblohy, jak nádherně byl vidět velký a malý vůz a mnoho dalších známých hvězd, o kterých tu mluvit nebudu, protože nevím přesně, jaký název mám použít (někdo tomu říká Jitřenka, někdo zase něčemu Večernice.. a já toho mám pak plnou hlavu).

Naštěstí.. jsem autobus stihla.. teda, už odjížděl, ale měla jsem pocit, jako že když jsem zvládla uběhnout bez udejchání 100 m tak tu dnešní 800 m o TV a 60 m na čas.. dám také bez problému. Ale to jsem se přecenila a teď nemůžu ani chodit (tak je to taky první tělák, kde jsem pořádně cvičila :D). 

A jak jste se měli za ten týden vy? Co škola? Budu to tu muset nějak oživit a o Vánočních prázdninách si dáme nějakou pořádnou soutěž, co vy na to?? :))

Ospravedlňujem sa!

8. září 2010 v 17:52 | HanisShka |  Můj deníček
Thriller
Ahoj lidi. Musím se vám omluvit, že jsem se tak dlouho neozvala. To víte, poslední víkend byl hodně vyčerpávající, ale zároveň se mi za jeden jediný den splnilo tolik přání a snů, na které nikdy nezapomenu. Trávit celý den s lidmi, které mám ráda a i miluji.. je to nejkrásnější, co se mohlo o prázdninách stát. A také.. setkání třeba s Benem Cristovaem.. vlastně.. to se tomu ani tak říkat nedá.

Ale.. už vám to konečně můžu prozradit. Prosila jsem Anděly.. ano.. Anděly.. když byla a ještě snad je, ta soutěž s T-Music.. Rande s Benem Cristovaem.. ankonec tu soutěž nevyhrál nikdo a ještě více se přihodilo za cenu jednoho nejlepšího tanečního videa.. na co jsem už prděla.. ale prosila jsem Anděly, abych Bena potkala.. abych se s ním třeba i vyfotila.. abych měla tu příležitost si s ním promluvit.. a i když to trvalo měsíc a půl... splnilo se to.. a já si to uvědomila teprve teď...

Ale tady vidíte, že se vyplatí čekat.. věřit.. a přát si něco, co se nemůže jen tak přihodit... :) Bohužel, ale příležitost, povídat si s ním, jsem nevyužila a dost toho lituju.. hrála tam moc nahlas hudba, v SaSaZu.. takže povídat si s ním bylo celkem nepřijatelné. Ale celou půl hodinu stál za námi s jeho kamarády z Toronta.. a trsal na hudbu mého nejoblíbenějšího, kterého vidíte vlevo na obrázku :)) Měla jsem se úžasně.. ale škola.. no, znáte to... mějte se krásně, ještě se ozvu :-*