Never Can Say Goodbye 14 - Rozhodnutí

7. srpna 2010 v 20:11 | HanisShka
Takže vám přeji příjemné čtení ;-) Doufám, že se bude líbit.
Never Can Say Goodbye
Cítila jsem se špatně, že jsem nechala Michaela samotného, ale sestra byla přednější - a to ve všech případech. Přemýšlela jsem o tom, kam by se tak Mel mohla sama vydat. Jediné místo, které mě napadlo, bylo asi někam ven před tuto rušnou akci. Lidé ještě nešli domů a bohatý program zdaleka nekončil, ale už to nebylo ani ono v tom smyslu, že už se lidé spíše bavili tancem na hudbu z reproduktorů.


Já rychle utíkala pryč z té mačkanice, zdržená jsem byla nandáváním modrého pásku, aby mě pustili zase zpět a pak jsem jen rychle vyběhla ven. Nikde jsem nikoho neviděla. Nad akcí se vznášely různé vzducholodě se svítícími logy skoro všech hvězd. Byl to opravdu vynikající večer, až na ten stres, který zažívá má drahá sestřička.

Pak jsem však uviděla menší park, kde na lavičce sedělo spousty zamilovaných párů a oddávali se…pro ně, příjemným hrátkám. Potichu jsem proťapkala kolem těch plných laviček, až jsem nakonec narazila na jednu docela prázdnou. Přisedla jsem k té zahalené a samotné dívce, která měla hlavu na kolenou a lehce se otřásala silnými vzlyky.

"Víš Mel…asi vím, co tě trápí," pošeptala Bian a doufala, že ji Mel vyslechne a že nebude dělat unáhlené závěry.
"Nevíš," řekla potichu, aby nebylo poznat, že pláče.
"Dobře, nevím..ale můžu ti pomoct. Kdybych…kdybych tu nabídku přijala..a získali bychom si Michaela víc na svou stranu…tak…tak by si ty dívky přestaly dovolovat," pokračovala Bian dál a cítila, jak se Mel přestala třást a spíše více poslouchat.

"Takže ty myslíš, že když začneš zastupovat Lily, tak…tak se postoj ostatních blondýn vůči mně změní?"
zeptala se trochu zamyšlená Mel a podívala se s otazníky v očích na Bian.
"Pokud si budu dělat postoj velké sestry a baličky Michaela, tak ano," zasmála se pro změnu Bian a Mel se k ní přidala.
"Takže mi vlastně vezmeš roli přetahovačky Michaela Jacksona, jak mi všichni říkají," zasmála se Mel a objala svou sestru. "Tak ty se takhle pro mě obětuješ jo?" dodala se záchvatem smíchu.
"No, nejen obětuju. Ona to hlavně o mně bude i pravda," přikývla Bian a smát se přestala. "Ba ne, tohle dělat nemůžu. Prostě se budeme věnovat nejvíce samy sobě a ne moc Michaelovi. Ten se tobě ale věnovat chtít bude, takže bude trávit čas s námi oběma a tak ty blondýny budou natolik zmatený, že nebudou vědět, koho dřív pomlouvat," zasmála se nahlas Bian a chválila se, že tenhle plán nemá snad ani jednu chybu - no jistě že měl a nejen jednu :-D.

Zpět na té akci se však Melody s Biancou neukázaly. A Michael si dělal starosti, kde ty dívky vůbec jsou.
"Jesse, nevíš, kde je Melánie?" ptal se Michael všech tanečníků, tanečnic, ale nikdo nic nevěděl. "Snad se jim nic nestalo," prolítlo Michaelovi hlavou a pak ho něco napadlo. Můžu Mel přece zavolat a ujistit se, jestli jsou v pohodě. Co když je někdo unesl? V hlavně mu běželo tolik špatných myšlenek, že dokonce i zapomněl, že na Melody číslo vůbec nemá. A tak ho napadl jen jediný člověk. Lily.

Popravdě se s ní vůbec vidět nechtěl, ale budiž, co mu také zbývá? S "obrovskou" ochotou se vydal do šaten, kde teď má (prý) být a připravovat se na poslední číslo, které si domluvila jen pro svou maličkost.

"Lily?" zaklepal Michael jako vychovaný člověk lehce na dveře. "Můžu vstoupit?"
Lily ihned věděla, že je to Michael a tak si ještě přepudrovala nos a až potom zařvala slovo: "Dále!"
Michael ihned vstoupil a pohled, který schytal od Lily, se mu vůbec nelíbil. Byl tak hladový, plný jiskřiček, že hned Mike poznal, co bude Lily během 5ti sekund schopná udělat. Ale ví, jak jí schladit.
"Prosím, potřebuji číslo na Melody," pousmál se Michael a díval se, jak se Lily zase posadila na menší kosmetickou židličku se zklamáním ve tváři. Bylo mu ho líto, ale stále si musel připomínat, jakýto pohled vysílala k němu, když sem vešel. Jinak by se prostě slitoval, utíkal k ní a objal ji, jen aby jí toho už nebylo líto.

Ovládl se a stál stále u dveří, připraven na cokoliv. Ať už na rychlý útěk, či zapsání si čísla do telefonního seznamu. Ačkoliv to nečekal, Lily se zvedla a přešla k němu s telefonem v ruce. Nadiktovala mu číslo a šla si zpět sednout na židli.
Michael se na ni překvapeně podíval, ale zachoval si chladnou hlavu. Tak tedy dobrá.
"Děkuji moc," usmál se Michael, věnoval jí jeden menší úsměv a ihned se radši odklidil do bezpečné vzdálenosti od neukojitelné faninky.

Všude byl ale obrovský rámus na to, aby někomu mohl volat. A nikam, kde je klid, teď jít nemohl. Bude muset risknout, že ho nikdo nepozná. Naštěstí kolem něj šel další jeho spolutanečník Rick, který měl na sobě černou mikinu s kapucou, takže je zachráněn.
"Ahoj Ricku," usmál se Michael a podal mu ruku na seznámení. Rick se jen zaraženě podíval na muže, stojícího před ním. Nemohl uvěřit svým vlastním očím a uším, že ho vidí, slyší a dotýká se ho.
"A-ahoj, Michaeli," nervózně se pousmál Rick a ruku mu pořádně stiskl.
"Víš Ricku..potřebuji pomoc. Mám strach o pár osob a nevím, kde jsou. Tady je ale strašný hluk a na zavolání si potřebuji ticho. Můžeš mi prosím půjčit tu mikinu? Vrátím ti ji za pár minut," pokusil se o vychovaný a kultivovaný směr rozhovoru, kterým se mu také povedlo přesvědčit Ricka o pomoc. Ten by to ale udělal i bez tohodle proslovu.

Po chvilce pelášil Mike i s mikinou na sobě a zahaleným obličejem z koncertu ven. Nechal si nandat modrý pásek, i když by to bylo zbytečné, a rychle utíkal mimo dosah toho hluku. Běžel do parčíku, kde už skoro nikdo nebyl, vyhledal lavičku a vytočil číslo. Vylekal se, když zjistil, že někomu v tu samou chvíli začal zvonit mobil a pak se do toho ozval nádherný smích a poté i zvednutí telefonu. Slyšel hlas Melody jak v mobilu, tak i pár metrů od něho.

"Mel, tady jste!" zasmál se nahlas Michael a oddychnul si, že jsou obě v pořádku. Poté také zjistil, když se více zapovídali, že ten nádherný smích patřil Biance. Už se těšil na zítřejší trénink, který bude věnovat jen Melody a Biance.
"Takže zítra v 9 hodin ráno ve studiu, kde většinou Melody trénovala. Potřebuju, Mel, pomoc s učením, abychom to tvou sestru naučili v rekordním čase." A tím se spolu s dívkami rozloučil.

Melody cítila, že se tu něco děje. Cítila silnou chemii a cítila, že to není přeskočení jisker mezi ní a Michaelem, ale mezi její sestrou. Radovala se z toho, že si sestra získala větší přízeň u toho tak sladkého Michaela..a že spolutanečnice si uvědomí, že o něj Mel nikdy nejevila tolik zájmu, jako o jeho přátelství.

Lehkým polibkem na tváři obě dívky obdařil při loučení, pak se rozešli každý svým směrem. Dívky k hotelu a Michael, bohužel, zpět na akci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 7. srpna 2010 v 22:35 | Reagovat

No super snad to ty blondýny trochu schladí když budou s Mikem obě a ta představa jak je vykulený když je slyší venku i v telefonu musí to být úžasný pohled,no dnes jste se překonaly jen tak dál :-D

2 .:Terušš:.. .:Terušš:.. | Web | 8. srpna 2010 v 17:35 | Reagovat

Snad se ty blondýny sklidní, když teď bude Miki s těma dvěma:D
A hned 3 dílky po sobě? Hmm jen tak dál:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama