Never Can Say Goodbye 13 - Výhružky

7. srpna 2010 v 17:56 | Melody
Přeji vám příjemné čtení a omlouvám se za kratší kapitolu, ale v ten den to prostě samo psát nešlo. Vaše Mel :)
Never Can Say Goodbye
Jdu cestou utrpení. Tím myslím, přímo za Lily. Jestli bude mít zase něco za problém, tak tady asi skončím. Nechtěla jsem se původně vzdát, ale ty
bárbíny a Lily.. to už je moc. Víte, ony jsou velmi zákeřné.. a zlé.


"Co se děje? Hm?" řekla jsem co nejrychleji, abych to měla za sebou. "Já jsem tě varovala.. Michaela nezískáš.. a tím, že jsi mě vyřadila z vystoupení, jsi si moc nepolepšila. Uděláme ti s holkama ze života peklo. A jestli budeš pokračovat v ničení mé pověsti, tak to bude horší. To si piš." Odříkala to tak rychle a tak automaticky.. jako nějaký robot. Zarazilo mě to.
"Eh.." nuceně jsem se pousmála. "Já.. já že chci získat Michaela? Dočista jsi se zbláznila co? Hele, je mi celkem jedno, co ty a tvoje partička vypatlanejch mozků budete nebo nebude dělat, ale zkus se na to podívat s nadhledem. To není možný, že jsi se nechala tak zmanipulovat. Už jsem ti to jednou říkala." Neměla jsem ani tu nejmenší náladu, probírat tu s ní blbosti. A tak jsem šla pryč. Jednoduše, stručně, jasně. :D

"Budeš toho litovat." Prohlásila ještě když jsem ji měla na doslech. Je to jasné. Nebudu se s nima obtěžovat. Musím pryč. Ale.. ještě než se pro něco definitivně rozhodnu, proberu to s Biancou. No.. i když.. asi bych neměla. Musím se rozhodnout sama. A než se rozhodnu, tak budu dělat, jakože nic..

Mezitím:
"Kdykoliv můžete přijít s Mel na zkoušku a říct, že to berete nebo že musíte odmítnout. Ale.. pokuste si to rozmyslet co nejdřív, dobře?" řekl klidně Michael Biance.
"Dobrá.. tak.. děkuji za nabídku.. velmi si toho cením a.. určitě se vám ozvu, jakmile budu moct." Řekla teď už víc nadšeně Bianca. Pomalu jí to začalo docházet.

Pak na chvíli oba ztichly a najednou Bianca uviděla Mel, jak někam odchází. Bian ji zastavila.
"Stalo se něco s Lily? Co ti řekla?" ptala se starostlivě Bianca své mladší sestřičky. To už Mel ale nevydržela a rozplakala se. "Já.. už tu nemůžu dál být.. nejde to." Běžela pryč, nechtěla, aby ji takhle viděli.
"Prosím.. počkej." Řekl nervózně Michael. "Ne, já si s ní promluvím." Řekla Bian. To už ale byla Mel pryč. "Musím jít."
"Dobře.. uvidíme se.. někdy se uvidíme." Hlesl Michael.


Tahle kapitola je bohužel trochu kratší, a tak se můžete těšit už na delší kapitolu :-)) Večer dneska :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka♫♪ Lenka♫♪ | 7. srpna 2010 v 18:32 | Reagovat

To nevadí že je to krátké,ale důležité je že jste se zase trochu rozepsaly holky tak už se těším na další. Ať se vykašle na ty fifleny jsou jedna horší než druhá Bianca to vezme a budou tam spolu ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama