Číslo 16 mi za chvíli bude říkat Pane

4. srpna 2010 v 21:16 | HanisShka |  Můj deníček
Dnes má narozeniny Cole Mitchell (dobré zjištění, je to fanoušek Michaela :D:D) a hrál Zacka v seriálu Sladký život Zacka a Codyho. Slavý sladkých 18 let, pokud se nemýlím... možná ano, možná ne, nebo si to jen špatně pamatuju :D. Každopádně třeba i dnes slaví bývalá přítelkyně Justina Biebera - Caitlin, své 16 narozeniny. A tak jako i na, i mně za dva dny bude říkat číslo 16 Pane :-)).

Uf! Snad ten proslov nebyl moc namachrovanej :D Ale ne, už dost toho hraní. Už se těším, až bude můj Facebook zasypaný přáním k narozeninám - ba ne proto, že v ten den budu menší střed pozornosti, ale kvůli tomu, že je to nádherný pocit, vidět i, že někteří lidé, co mě nemají moc v lásce, hnou tou rukou, 2× kliknou, nacvakaj 10 písmen a znovu kliknou. I to je obrovský Dík za to všechno.

I Andělé mi teď dávají nádherné dárky, kterými ale zasypávají každého z vás, pokud budete chtít - a nejen na narozeniny, ale po celý ten rok, 24 hodin vkuse.

Poslední dobou mám divné sny, ale bude to tím, že jsem o to požádala. Jsou více než reálné a pokaždé mi zpraví do druhého dne náladu z toho předešlého. Jako například to, že jsem nemohla usnout kvůli mé NEJLEPŠÍ kamarádce Lucce, která mi teď (před týdnem) odjela pryč.. a nestihla jsem se s ní ani rozloučit. Mrzí to mě, jí to štve a já s tím nemůžu nic dělat. Omluvnou sms jsem jí napsala, ale bohužel nevím, jestli je v zahraničí, nebo ne.. volat radši ještě nebudu. Ale prostě musím přiznat, že tohle všechno je jen má vina. A tak jsem poprosila Anděly, aby to bylo do dalšího dne lepší. Dozvěděla jsem se, že se jim s námi (tedy v určitém poměru Archandělu Michaelovi) pracuje lépe, když spíme... abychom nesoustředily tolik myšlenek a oni nás lépe vyslyšeli. Nakonec se mi podařilo usnout.. a zdál se mi krásný sen, jak jsme si s Lucinkou vyšli na procházku.. a usmířily se. V tu chvíli neexistoval pro mě žádný krásnější zážitek, než TENTO.

Jen doufám, že se to stane i ve skutečnosti. Ale můžu říct, že ten následující den jsem strávila s tím vědomím, že se na mě Lucinka už nezlobí.. ale zlobit bude.. to vím. Budu si to muset vyžrat.

A Katce se omlouvám, ale v nejbližší době povídky nebudu moct zhodnotit. Ale neboj, ještě tyhle prázdniny se dočkáš! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betsy ♥SB♥ Betsy ♥SB♥ | Web | 6. srpna 2010 v 22:22 | Reagovat

Ahooj Hani, prajem všetko najlepšie k 16. narodeninám :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama