Červenec 2010

Zklamání a smutek...

28. července 2010 v 14:39 | HanisShka |  Můj deníček
Jak víte. Thriller Dance rekord se bohužel na tento rok ruší a uskuteční se až příští rok, bohužel ale v den, kdy budeme mít jen víkend a další dny se de ZASE do školy. Bude to 25.6. Bude to zároveň 2 roky, co Michael odešel... dobře.. budeme ho uctívat a oslavovat tancem. Ale horší je, že pokud se to takhle uskuteční, mnozí lidé, kteří dojíždějí. a zároveň chodí do školy, se toho nebude moct zúčastnit - jako jsem já. A jak jsem viděla, tak těch lidí bylo daleko více. Je mi líto, že si organizátoři nepopovídali s mladšími a staršími fanoušky a jak by to jim vyšlo.

Bohužel jednají na svou pěst a polovina nynějších účastníků (což jecca 500 lidí) se nebude moct dostavit díky dálce a díky tomu, že je to zrovna v tento den. Dost mě to štve a jsem z toho zklamaná. Ne kvůli tomu, že se rekord přesouvá - to mi nevadí. Hlavní je, že se přeci jen Michael oslaví :);). Ale chtěla jsem podpořit a tak.. a to rovnou nemá cenu tam totiž jezdit, protože bude škola a takhle velká akce.. no to prostě nejde.

Takže budu se muset rozhodnout, zda v pondělí pak zatáhnout školu - což by mě mohlo několik lidí vidět, jak se vracím zpět.. a neeebooo... se rekordu jednodušše nezúčastnit. Cha! A oni se teď diví, že o 28.8. není moc velký zájem, protože se na ně vyprdli. Chápu ty lidi, kteří tam nejdou hlavně kvůli tomu, že organizátory nezajímá, jestli pak ten další rok mají vůbec možnost se do Prahy dostat. Hlavně, že se takhle snažili, aby datum pro každého vyvhovovalo.. proti tomuhle datumu nikdo neprotestoval.. ale teď je těch lidí víc. Mohlo se zařadit do programu cvičení Thriller Dance zadarmo, i jako pro školy.. ale jelikož to bude v tenhle den, tak to nepůjde..

Je to přirozené

27. července 2010 v 0:23 | HanisShka |  Můj deníček
Sice jsem o tom jen chvíli uvažovala, ale některé hlody, které vypustí mladé dívčiny, které ani pomalu neví, co to homosexualita znamená, se někdy nedají bohužel ani ignorovat.

Znám pár lidí, kteří jsou na člověka stejného pohlaví. Jednoho obzvlášť lituju. Teď ale popořadě. Lidem se prostě líbí osoba stejného pohlaví a proč jim to tedy brát? Je pravda, že u "nenormálních" párů (nikoliv nenormálních lidí), je trochu divné, když je vidíme na ulici.

Na druhou stranu je to ale jejich láska a jen oni sami vědí, co je k tomu dovedlo.

Znám někoho, kdo k této lásce došel opravdu nezdravím a nechtěným způsobem. Určitě znáte případy, kdy je otec zneužívá - sexuálně. Přesně tento případ to je.

Teď otevřete znovu oči a podívejte se na ženy, které spolu žijí.. i na muže, kteří milují to, co dělá ten jejich miláček. Vidíte stále tu nechutnost, nebo už jejich vztah chápete lépe.. normálněji?

Není podle mě vůbec důležité, jak to působí na vás, ale jak to působí na ně. Na druhou stranu ale zastávám se těch názorů, které mají proti homosexuálům to, že nejsou vhodnými "rodiči" pro adoptované dítě. Dítě bude ve společnosti dvou stejných pohlaví a jak jim pak vysvětlíte, že tatínek, či maminka vlastně není a že Vy máte dvě maminky, či dva tatínky? Bude to pro dítě trochu divné a hlavně bude žít v přítomnosti dvou stejných lidí, od kterých si třeba dcera nemůže vzít vzor - syn možná také ne. V tom jediným vidím problém, ale nikterak tyto lidi neodsuzuju. Tito lidé jsou stejně normální, jako my ostatní a pochybuji, že by někdo z vás proti nim jen po přečtení pár věti odtud, změnil názor. Jen si ale uvědomte, že až vy se budete milovat s tím vašeho opačného názoru.. pro jiné to bude stejné, jako kdyby ste byl/a na stejné pohlaví.  Jim se totiž ten člověk vůbec nemusí líbit.. a přijde jim to pak stejně nechutné. V tu chvíli si ale VY řeknete: Je mi to opravdu jedno. Buď jen závidí a nebo si mě prostě nebude všímat. Já o jeho přátelství nestojím.

To samé si totiž řeknou i homosexuálové - a vidíte.. mají stejné myšlení, stejné pocity a stejné potřeby k žití. A jak už říkám: Odsuzovat lidi, které neznáte, je jako věřit v něco, v co nevěříte. A pořádně se nad tímhle příslovím zamyslete. Nejdřív si myslíte.. jo, to chápu.. ale pak vám dojde, že nechápete nic.

Čarodějka 3 - Profesor Brumbál

26. července 2010 v 14:24 | HanisShka
Po hodně dlouhé odmlce přidávám další díl :-)) Doufám, že se bude líbit, ale nevím, kolik lidí to tak bude číst. Moc už nefrčí tyhle povídky o Harrym Potterovi.. teda začnou frčet, až se do kin dostane poslední díl HP :)) Na kterej už se dosti těším. Kniha byla úžasná, tka jsem zvědavá, jak to zpracují oni :)) A teď tedy 3. kapitola :))
Čarodějka
Vrátila jsem se do pokoje a mlčky na něj koukala. Prohlížel si můj pokoj, zkoumal pečlivě jeho detaily.
"Proč si se přišel rozloučit?" narušila jsem dosud neporušenou mlčenlivou atmosféru.
"Chtěl jsem ti říct, že ten zítřek musím zrušit, dnes večer odjíždím...a ty taky. Je to divné...nikdy jsem neviděl prvňáka, kterýmu je 14 let..." povzdechl si.
"Prvňáka?" usmála jsem se, ale jeho ledový obličej mi úsměv srazil z obličeje.
"Musim jít, sbal si věci a řekni své tetičce o té tvé nové škole! Ale asi se uzná za vhodné, když jí opravdu řekneš pravdu, Sophie."


Mnoho nápadů, mnoho snů, málo pomoci

24. července 2010 v 23:33 | HanisShka |  Můj deníček
Blíží se 2. část prázdnin. Bude to sice až za 7 dní, vlastně za půl hodinky už jen za 6 dní, ale opravdu nesnáším, když má pořádná prázdninová zábava trvá buď: prvních pár dnů prázdnin a posledních pár dnů prázdnin. NEBO: Nějaký ty dva týdny uprostřed prázdnin.

Každopádně v obouch případech se NEUVĚŘITELNĚ DĚSNĚ nudím. Jen připomínám, dnes má svátek: Kristýna. Já to napsat musela, protože mám dost přátel s tímto jménem a mé dvě nejlepší kamarádky s tímto jménem se taky přeci musí pořádně oslavit :) Jméno Kristýna je přece jen dost krásné, běžné a obdivuhodné :-)).

No ale. Teď k tomu hlavnímu. Asi mě obydluje nálada z toho, že jsem tak trochu zklamala mámu (o tom mluvit nechci). Ale jde spíše o to, že na konci příštího měsíce půjdeme navštívit malé děti do dětského domova - pro mě to bude (bohužel) premiéra. Jinčí Michaelovci už toto mají za sebou a já bych vlastně také měla, kdybych v ten den neonemocněla. Má to ta nemoc vždy skvělé načasování, že? No, dlouho už se tu vybavovat nebudu, protože zítra chci vstávat poměrně brzo a skočit ještě do krámu, než zavřou.

Jen upřímně hodně doufám, že si děda vzpomene na mé narozeniny (o čemž nepochybuji) a obdaří mě samozřejmě úžasným dárkem v podobě peněz. V té chvíli budu ten nejšťastnější člověk na světě. Budu mít dostatek peněz na to, dostat se do Prahy a pak také dostatek peněz na to, abych nakoupila dětem něco na zub... povybírala pár krásných věcí pro ně i ze svého šatníku a ze své sbírky plyšáčků - mám velké plány s tímhle, ale problém je v tom, že nevím, kam to dát. Asi si budu muset vzít cestovní tašku, protože díky jedné Michaelovské akci se to ještě více ztěžuje. Každopádně nechci dívčiny zklamat a tu Thriller choreografii je naučit.

No, já budu končit. Pak se Vám všem ozvu na blogy, prodiskutujeme vaše zápisky a články.. těším se na Vás. Zítra ale nevím, jak to bude. Máme tu bráchu s jeho přítelkyní a je mi s nima opravdu moc dobře. Zároveň ale zlobí sourozenci... takže kázeň také nesmí chybět. Dobrou noc.

Dneska zmrzlina v Poděbradech :))

19. července 2010 v 11:47 | HanisShka |  Můj deníček
:-))
Kde jsou ty časy, kdy jsem vždy s novou věcí chodila nejdříve sem a pak jsem to teprve udělala? No doufám, že už se vracejí, protože chci cítit znovu vaši přítomnost :-)

Tak dneska si s Lucinkou vycházím znovu ven. Byly jsme spolu předminulý týden ve čtvrtek a teď si vyrážíme na zmrzlinku do Poděbrad :-) Bydlím od Poděbrad přibližně 20 km, ale tu jejich úžasnou zmrzlinu jsem neměla za dobu svého bydlení tady..ani jednou :D

No a... také musím naplánovat, kdy asi tak odfrčím za kamarádem do Čel.A., ale to je ještě v nedohlednu.

Pak také...jsem se jako ťulpas přihlásila do jedné soutěže, ale cítím tak obrovské vybrace, že vím, že to vyhraju - a já to vyhraju! Neřeknu vám teď, co to je za soutěž, ale pochlubím se Vám až s výhrou (doufejme :D, já v to ale věřím ;)).

Plánuju také naučit se na klávesy Lady Gaga - Telephone :-) Tu klavírní krásnou verzi ;)

Ale pak také je tu daleko více problémů, než bych chtěla mít. A vše se to týká ohledně Michaela - někdy si říkám... co takhle si dát voraz od všeho toho a tentokrát nebrat ohledy na všechny ostatní? Co takhle, aby se ze mě stal "selfish", nebo-li lakomý? Někdy bych to měla zkusit, protože tohle mě za chvíli opravdu zničí.

A pak také mě celkem naštval Jermaine, Michaelův starší bratr. Stojí to za řeč až moc, ale nechci si ji plýtvat teď. Celkově to shrnu: Jermaine vydělává na úkor smrti svého VLASTNÍHO bratra. Tak, ano..je to tak. Video bych vám sem dát chtěla, ale to by tu ta videa byla dvě..a to nechci. Možná zase v jiném článku, ano? :-)

Teď ale na uklidnění a zároveň poslech...jsem našla úžasné video, které bych vám moc chtěla ukázat. Myslím, že se autorovi povedlo, takže proč ne :-))


Art of the Month Srpen (Hlasování)

18. července 2010 v 22:53 | HanisShka
Tak a je to tu. V těchto anketách budu dávat ze začátku své fotografie a postupem času z toho uděláme menší soutěž s fotkami z vašich galerií. Pokud se však nenajde nikdo takový další (vždy dám výzvu ke každému hlasování, jako to uvidíte pod perexem), budou muset nastoupit znovu mé fotky. I tak třeba budu dávat fotky i mých přátel, kteří mi dovolili fotografie naskenovat, či z internetových stránek.

Nový design - Moments like these, All with L.O.V.E.

18. července 2010 v 22:34 | HanisShka
Proti blogům, které jsou v designech takto originální a zároveň autorské, má AK klub celkem výhrady. Ale myslím, že jediné, co jsem na tento design použila nesvého, byly brushe. Což ale snad nevadí, protože ty jsou ke stažení a plně s Autorskými právy. No ale už k designu :) Vypůjčila jsem si: All with L.O.V.E. - říkával to Michael Jackson (stejně často, jako v This Is It God Bless You :-*). Citát je můj a celkem jsem to spatlala. Nějaká slova jsem dala dohromady, abych nemusela pro teď dávat cizí citát pod mé záhlaví. Teď ale k významu tohoto designu.

Ruce Umělce 2 - 2 Zajímavá kniha

18. července 2010 v 17:04 | HanisShka
Je tu další díl. Bude to zase skoro týden pauza - už bych to měla zase pěkně vyrovnat. Aspoň 1 díl za dva dny. Dále pak chci dodělat recenzi na 3. část dne 25. - 26.6 - Divadli Hybernia a Retro Club.
S tím ale budu muset požádat o pomoc někoho, kdo si to pamatuje víc, jak to šlo za sebou. Doufala jsem, že budou z Hybernie nějaké videoklipy. Ano, jsou...ale není jich moc a podle mě, to nejlepší, nebylo skoro vůbec zachyceno. Můžu vám říct, že z tanečních čísel, co se promakanosti a snaživosti tanečníků týče, to byli právě na skvělý remix - s Dianou Ross aj., pak také i na Thriller atd... prostě krása :) TeĎ ale dál ... :)) Příjemné čtení
Ruce Umělce
Limuzína pokračovala dál v cestě a už jsem začala tušit, kam to vlastně jedeme. Nechápu, proč je tak nervózní, když ví, že se známe.


25. - 26.6. V živlu Michaela Jacksona - Hodinové vystoupení a Divadlo Hybernia

12. července 2010 v 22:44 | HanisShka
Je tu druhá část a jak to tak vidím, tak bude i třetí. Skončili jsme u toho, jak začal hrát They Don't Care About Us. Teď jdeme dál :)

25. - 26.6. V živlu Michaela Jacksona - Pietní sraz a Staroměstské náměstí

12. července 2010 v 21:58 | HanisShka
Slíbila jsem Vám přeci, že Vám popíšu celý ty dva dny, co se všechno dělo. Bude to asi na dlouho, ale celkem bych byla ráda, kdyby si to z vás aspoň někdo přečetl. Tohle je zatím jen (jak už je uvedeno v názvu článku) 1. část povídání ze všech 3 nebo 2 částí - ještě nevím. Jak to vystačí.

Ruce Umělce 2 - 1 Záhadný výlet

12. července 2010 v 18:31 | HanisShka
Tak a je tu první díl 2. řady Ruce Umělce. Doufám, že se vám to bude líbit. V té povídce jsem totiž zapomněla na jednu opravdu důležitou věc, kterou jsem vám tedy vysvětlila v téhle kapitole. Pak samozřejmě přemýšlejte, kam to vůbec jedou :)
Ruce Umělce
"Tu něžnost, kterou mi dopřáváš, ti chci také někdy oplácet," usmíval se Michael, když jsem mu bloudila prsty na odhaleném břiše. Je ráno a my spolu ležíme v posteli, tentokrát u mě doma. Spokojeně jsem oddechovala, protože to, co jsme spolu prožili tuto noc, se snad nedalo k ničemu přirovnat. Bylo to totiž po dlouhé době, jinak se Michael musel připravovat na zveřejnění nového alba.


Proroctví - numerologický rozbor data mého narození

6. července 2010 v 0:20 | HanisShka |  Můj deníček
Home Away
Dnes jsem narazila na TUTO stránku. Je to numerologický rozbor data našeho narození.

podrobnosti o tom, jak moc to vyšlo nejen mně, ale i povaze MJ či mých přátel, tak to bylo i s obecnou předpovědí až sakramentsky přesné.

Toto mi vyšlo jako předpověď jednoho roku od mých minulých narozek:
Člověka může v tomto roce postihnout nemoc nebo ztráta někoho z rodiny či z okruhu přátel. Bude možná muset někoho ošetřovat nebo projevit soucit a pochopení lidem v tíživé životní situaci.

Ona...tento rok...na který byla tato předpověď....zemřela babička...jak si mám vysvětlit tohle????

Já...potřebuju pomoc - ale ne odbornou. Potřebuju si o tomhle promluvit s někým, kdo těmhle jevům a předpovědím rozumí...

ještě stále jsem v šoku z toho, že někde byl celý ten rok předpověď na to, že někdo z rodiny...odejde....a já na to přijdu až teď????!!!!

Never Can Say Goodbye 11 - Úspěch 3/3

5. července 2010 v 8:00 | HanisShka
A je tu poslední část 11 kapitoly psaná Melody :))
Never Can Say Goodbye
"Ahoj Miku, hledal jsem tě." Zasmál se mě neznámý muž. "A kdo je tahle půvabná dívka?" dodal, když mě uviděl. Prý půvabná :D. To není pravda. :D ,,Paule, tohle je Mel Györi. Bude s námi vystupovat při písni The Girl Is Mine. A Mel, tohle je Paul, Paul McCartney." Představil nás Mike. Vstala jsem, abychom si mohli podat ruce. "Těší mě." Řekla jsem s úsměvem. "Ne, mě těší. Mike mi o tobě hodně vyprávěl." Pousmál se Paul. Vyprávěl jo? Tak to teda nevím, co by o mě mohl vyprávět. Musela jsem se na něco zeptat.


Never Can Say Goodbye 11 - Úspěch 2/3

4. července 2010 v 22:00 | HanisShka
Další část 11. kapitoly, psané Melody :)
Never Can Say Goodbye
,,A jako další vystoupí Melody Györi!" představila jedna žena další vystoupení. ,,Mel, Mel, jsi na řadě!" výskla radostí Lily. ,,Drž mi palce." Špitla jsem a vyšla na podium. Snažila jsem se, jak nejvíc jsem mohla. Tyhle kroky jsem nacvičovala tři dny skoro v kuse, musím se dostat dál.

Never Can Say Goodbye 11 - Úspěch 1/3

4. července 2010 v 19:50 | HanisShka
Tento díl má na svědomí Melody. Jelikož tuhle kapitolu napsala extra dlouhou, musela jsem to rozdělit na 3 části. Dnes večer ve 22:00 přibude další část a zítra ráno v 8:00 přibude 3. konečná část. Na diskuzi o tom budu informovat a pak rovnou dám i odkazy, až se dostanu na počítač.

Mimochodem krásné je, že i Katherine Jackson (Michaelova máma) napsala knihu o Michaelovi s názvem: "Never Can Say Goodbye" Krásná náhoda. Jsem pyšná, že Mel vybrala tenhle název tak dobře :) Děkuju Ti :-*
Never Can Say Goodbye

Nemůžu tomu uvěřit. Oni po mě chtějí, abych si připravila do zítřejšího rána nějaké taneční vystoupení. "Na onom Celebrity Tour se totiž nebude jen chodit po molu" - pořád tu ženu slyším, jak to nepříjemně řekla, jako kdyby si myslela, že jsem nějaká barbínka. Ani náhodou! Ještě se uvidí, kdo bude koho podceňovat.

Ruce Umělce 2 - Na Úvod

2. července 2010 v 22:38 | HanisShka
Díky tomu, že na diskuzi je pusto prázdno, rozhodla jsem se konečně přidat Úvodem 2. části Rukou Umělce. Doufám, že se bude líbit, protože jsem si k tomu sedla s horkým čajem a upečeným perníkem :);) Pěkné čtení - je to jen krátké, na úvod. Více se teď věnuji povídce: "Rozdílné životy" (původem: Kvantový skok, ale ten by nijak nelákal). Možná to ještě přejmenuji na název některého songu, ještě si to musím pořádně promyslet. Každopádně i tato nevšední povídka spatří světlo světa. A také připravuji sci-fi a fantasy povídku (pokud jste viděli film Proroctví, bude to stačit). Je to o konci světa (tak trochu i rok 2012, ale ještě stále musím vymyslet, na čem bude příběh založen).
Ruce Umělce
A jsem zase zpět. V nové podobě, v novém životě a s novými starostmi. Blížil se srpen roku 1987. Můžu vám říci, že náš život s Michaelem byl opravdu divoký. Nemyslím divoký v našem osobním životě - zde se nic nezměnilo -, ale myslím tím, že na naše soukromé záležitosti nezbýval čas. Michael měl ale jeden skvělý plán. 31. srpna, což jsou 2 dny po jeho narozeninách, se rozhodl, že vydá své nové album s názvem BAĐ. A pokud bude ohlas na album velký, pokusí se o své první světové turné. Ale to bych zřejmě hodně předbíhala.