Červen 2010

Prázdniny jsou tu a casting je za námi

29. června 2010 v 19:14 | HanisShka |  Můj deníček
27.6. Praha
Škola mi končila v onen pátek, který byl pro mě (a nejen pro mě) velice těžký na usnesení a na udržení se psychicky v nějaké přijatelné náladě - což se nevedlo. Měla jsem snad ještě větší záchvaty pláče, než když jsem někdy brečela kvůli tomu, že neuvidím své nejlepší kamarády po dobu několika měsíců, let... .

A jak dopadl casting?

2 hodiny spánku a pak 26 hodin vkuse věnováno Michaelu Jacksonovi

26. června 2010 v 16:17 | HanisShka |  Můj deníček
Ahoj mý drazí. Takže už jsem konečně vzhůru (vrátili jsme se v 7 ráno), ale ještě bych spala.

Včera bylo 25.6. 2010, či-li rok od odchodu Michaela Jacksona. A my jsme mu museli vzdát hold. Svíčky, obrázky, slunečnice...to vše k tomu patřilo.

Od 1 hodiny jsme byli na Václavském náměstí. Možná nás (fanoušky) u pomnílku s koněm někdo z vás viděl :-) Pak jsme se přesídlili na Staroměstské náměstí, kde jsme měli hodinový koncert s tématikou Michaela a vystoupili tam imitátoři a tančili jsme na pár Mikových songů (nechybělo ani They Don't Care About Us). Pak jsme se přesídlili do divadla Hybernia, ale ještě předtím jsme si skočili do KFC na obídek, který byl opravdu skvělý :-) Hlavně sranda byla s těma úchalama od Jacksonů - bože, kdybyste viděli, jaká individua tam vůbec byla...no to byste se zbláznili.

V divadle Hybernia vystoupili Kotvald a další zpěváci a tanečníci. Jeden ze vzácných hostů až z Belgie byl skladatel a sbormistr Francois Glorieux. Hrál nám tam na klavír to samé, co hrál kdysi Michaelovi. Vyšlo teď CD In Memoriam právě od něj (mám i s podpisy a fotkami). Byl to muž, který spolupracoval na Michaelových sonzích v orchestrálních verzích (Beat It, Ben, I Just Can't Stop Loving You a další...).

Včera to byl prostě zážitek. Nakonec divadlo končilo (začínalo v 19:00) ve 23:15 a do Retro Clubu jsme se dostali až v 00:15. Pak už to jelo. Čas utíkal jako voda. Ze začátku mě to tam nebavilo a litovala jsem toho, že jsme spíš nejeli zpět domů, ale pak jsme si začali zvykat a pak jsme i urvali dobrýho fleka jak na parketě, tak na schodech, abychom mohli vidět Luboška, jak tancuje Michaela.

Bylo to úžasné. Asi ve 4:30 jsme se vydali na zastávky metra. Z Náměstí Míru jsme dojeli na Můstek, přestoupili na další metro směr Nádraží Holešovice. V 5:55 nám jel autobus do Neratovic, kde jsme byli v 6:20. No a v 7 jsme se všichni uvelebili v postelích.

Momentálně nejsem doma, takže nedám ani fotky a ani podrobnosti. Vše vám pak vylíčím v Pondělí, protože to už budu doma a budu mít za sebou jak den s Michaelem, tak pražský Talentový casting.

Mějte se krásně, Vaše HanisShka.

PS: Mám ted ještě menší šance na postup než předtím. Nemůžu mluvit (řvali jsme jak v divadle, tak v clubu - to víte, správný výběr songů se pochválit musí..ne?) a už vůbec ne se hýbat (když jste protancovali celou noc, nedivte se).

Casting v Praze - velké změny..

24. června 2010 v 13:45 | HanisShka |  Můj deníček
Poslední dobou nepíšu povídky, nedělám zde na blogu vlastně vůbec nic.

Ale musím se vám přeci ozvat s nynější situací, které je pro mě dost obtížná - bohužel.

Sestava se ze 3 členů snížila na 1ho. Či-li jsem zase na začátku. Jdu tam sama. Jedno je ale dobré. Nejdu tam jen se zpěvem, ale s tancem. Sestavu už umím, a tak nemám potíže s trémou z toho, že to zkazím - a když jo, co na tom bude? Však to nevadí. Když improvizujete dobře (což budu improvizovat, protože my povětšině nevyšel čas..nu..), tak to nikdo nepozná.

Tancuji a zpívám Michaela Jacksona - jaké to překvapení, že?
Je tam Smile (hned na začátku, budu zpívat), poté se rozjede Billie Jean (za pomoc děkuju imitátoru Jakubovi Jarolímovi), poté Smooth Criminal, Dangerous a nakonec They Don'T Care About Us (kde budu jak zpívat, tak tancovat) - a řeknu vám, že na dech je to dost náročný. I když mám tam 5 vteřin čas na vydýchání, tak to je aspoň výhoda.

Převlek už mám kompletní. Bílá košile, černé sako, černá kravata, diamantová rukavice, černá (ťong ťong) Fedora, černé kalhoty a černočervené boty. To by bylo.

No a co víc vám říct? Ano..už vím. Pokouším se na to nemyslet. Svíčky, tribute obrázky..to všechno je už hotové. Ano, tušíte to už? Ne? Zítra to bude přesně rok od Michaelova odchodu (nerada píšu to slovo......smrt....tak to pochopte..). Pokoušíme se na to společně s Verčou (Brity) nemyslet, ale jde to jen v případě, když vedle mě kreslí tangáče (Dangerous éra). To se pak dá :-) A že má talent..někdy vám její kresby ukážu (mám od ní i Mika s Brit!!). No..zítra, ani pozítří, ani popozítří tu nejsem.

Zítra celý den budu věnovat Michaelovi a na myšlenky s vysvědčení nebude čas (uf...i naneštěstí..). Jinak bude bohužel i 4ka. Z dějáku profesorka nedodržela slovo a já husa jí věřila. A osvěžit paměť jí nemíním. Známky jsou už uzavřené a já marodila. Ještě marodím, ale zítra se to vydržet musí, no ne?

V sobotu budeme mít večer orgáč - bude dávat Madison Square Garden 30th Annivesary - oslava 30 let sólového působení Michaela - takže to bude jediná krásná věc na tomto víkendu.

A v neděli? Jde se na to. Bude to těžké, ale budu sebou mít tu nejlepší podporu :-* (UF!!)

Mějte se krásně, dám v pondělí o sobě vědět :-)))

Bohužel není čas

17. června 2010 v 14:02 | HanisShka |  Můj deníček
Ahoj mý milí. Omlouvám se, ale nemám vůbec čas. Ráda bych se tu rozepsala, ale 1.) stejně to nikdo nečte 2.) do zvonění ještě 8 minut Ano, jsem ve škole. Doma na to totiž nemám čas. Veru (Brity) už je tu, takže "nacvičujeme" lenošením..chm.. Tak ale jinak. Na casting choreografii jakž takž umím já jediná..hm..to je zjištění..coo? :/ Docela mě to namíchlo, když mi Veru (BOTDFák) řekla, že tu choreografii umí..a když se koukám, co si píše s Brity..ona ji neumí...naštěstí jsme totálně vynechali Dangerous (já osobně umím jen polovinu.. v té druhé se ztrácím)... a mám problémy se zpěvem....jednodušše řečeno..NEUMÍM ZPÍVAT....vůbec! Nejde mi to a jsem stále falešná. Takže se budu muset smířit s tím, že už si hold nezazpívám...chjo..no, škoda... A co vy, mý drazí? Omlouvám se i za obrovskou pauzu s dílem, ale bohužel není prostě čas. Jinak...prázdniny mít budu, mám jenom trojky a dvojky (a jedničky :D)...žáááádnááá čtyřka - juchůůůůů :);)

Your dog's a bitch, baby. You make me sick, baby...

7. června 2010 v 18:51 | HanisShka |  Můj deníček
Trust in me
Trust in me
Put all your trust in me
You're doin' morphine

Casting je za dveřmi...

5. června 2010 v 16:23 | HanisShka |  Můj deníček
Ahoj mý milí :)  Omlouvám se za svou nepřítomnost, ale ta bude do 27.6. trvat i nadále. Ráda bych vás seznámila s mými úspěchy z minulého týdne (lépe řečeno z pátku a už se těším, až to známím ve škole :)).

4.6. 2010 (pro mě nejlepší zážitky ze dne, tučně označený)
8:00 - 1. hodina Biologie a zjistila jsem, že asi nedostanu ani jednu dvojku...a jen pár jedniček :-(
10:00 - 3. hodina Matematiky a psali jsme velkou písemku :) 2-3 :) takže jsem zatím za vodou ;)
12:00 - ohromná radost ze všeho ve škole :-)) Můžu vám říct, že něco tak úžasného jsem ještě nezažila.
17:00 - Po dvouhodinovém čekání na tátu (který mimochodem šel na úspěšný pohovor do nové práce..fakt nevím, jakto, že je teď problém s nezaměstnaností :() jsem konečně viděla po dlouhé době svého staršího bratra, Kubu :)
Po zbytek dne jsme si celá rodina užívala.
19:00 - celá rodina odjíždí na country festival na Pamětnický šutr. (Táta tam hrál s Daltony). Já s mladšími bratry bohužel zůstala doma.
19:20 - Konečně jsem si sedla k internetu a jako první mě napadlo juknout se na tu soutěž Středočeský kraj (posílala jsem fotografii a úvahu...). UMÍSTILA SE FOTOGRAFIE MEZI PRVNÍMI 40TI!!Postupuju do druhého kola :) Do 20. června budu vědět, jak jsem dopadla :):D
19:30 - Konečně jsem se pustila do nacvičení choreografie na casting :) Můžu teď s čistou duší říct, že na tohle jsem pyšná :) Už umím polovinu :D:)
20:30 - Dozvěděla jsem se, že mám ještě šanci poslat svou úvahu, inspirovanou Michaelem a jeho tancem a vztahem k přírodě, do výstavy Heal The World (zahajovací galavečer startuje 25.6. spolu s Karlem Gottem a dalšími :))).
23:30 - Rodiče z šutru přijeli a dvě hodiny jsme si ještě povídali s bratrem a tátou dole v kuchyni.


Mý dva skvělý přátelé (Thomas Grew a Markét) slavili své narozeniny :-) I zde bych jim znovu chtěla popřát vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví a partnerů do budoucna :-) Doufám, že si svůj den užili :-))

To by bylo shrnutí včerejšího dne a myslím, že Tajemství...zabírá. Hezký a příjemný den, přeji :)