Květen 2010

Never Can Say Goodbye - Do páru

29. května 2010 v 22:40 | HanisShka
S Mel jsme měly menší problémy rozhodnout, kdo bude v páru s Michaelem. A tak tedy žádáme vás, čtenáře, kdo by měl být onou šťastnou, aby se vám to lépe četlo??

Anketa bude anonymní, stačí hlasovat :-):-)

Remember The Time 2 - Limuzína

29. května 2010 v 13:52 | HanisShka
Je tu druhá kapitola upravené verze Remember The Time. Přej příjemnou četbu ;) :)
RTT1
Když jsem se podívala před sebe, zrovna se v delší černé limuzíně zhasínala světla. Co to zase připravují? To nakázal určitě Michael. No jo, to je celý on. Teď jsem se však cítila, jako bych měla jít před tisíce lidí s hrou na klavír a tu skladbu, kterou jsem měla hrát, neumím. Budu muset improvizovat. A to samé udělám i teď.


Andělé

25. května 2010 v 23:10 | HanisShka |  Můj deníček
Anděl
originál: Najdeš zde

Než pořádně začnu mluvit o svých poznatcích, chtěla bych spíše něco na úvod. Mám touhu setkat se s Anděli, ale uvnitř sebe (nebo spíše na povrchu?) cítím, že v to nevěřím. Chci! Chci v to věřit a mám velké důvody k tomu, abych v ně věřila, ale zřejmě pro to nejsem předurčena.

Oči nevinnosti, křídla tak lehká jako ona samotná duše, mysl čistá a tělo klidné... tak si je já představuji. Ale jak už je známo, Andělé na sebe mohou brát různé podoby, není tomu tak? Já osobně věřím v to, že Andělé existují. Mé srdce v to věří, ale má mysl říká něco jiného. A když se uvnitř vás proti sobě otočí srdce a mysl, co můžete jít dělat? Jít se léčit do Bohnic...tedy aspoň na to se cítím já. A je to tím, že nedokážu srdce poslechnout. Mysl je silnější, ale já chci dát více síly a rozhodnutí srdci. Když ho ale dám srdci, spustí se mi slzy a staré rány, či ty starší..ty novější..se derou na povrch a pak znovu dovolím mysli, aby mě z toho zachránila. A takhle je to stále dokola.

Nikdy nejsem odhodlaná k tomu, aby srdce dokončilo svou "očistu" a má duše začla nanovo. Přála bych si, aby se vyskytla pomoc, ale já si pak připadám, jako kdybych si na něco hrála.

Nevím... děje se to i vám? Nebo má většinou mysl stejný názor, jako vaše srdce?

Never Can Say Goodbye 10 - Koncert 2/2

25. května 2010 v 22:47 | HanisShka
Tak je tu druhá část Koncertu. Zde už se to pořádně rozjede i s přítomností Michaela. Tak teď honem, já jdu na Deník :D ;) :-*

Never Can Say Goodbye
Bylo po přehlídce nových módních výstřelků a tanečního sóla modelek na samotnou melodii Heartbreak Hotel, kterou jsem ihned poznala, že byla od Elvise Presleyho.

Never Can Say Goodbye 10 - Koncert 1/2

23. května 2010 v 16:15 | HanisShka
Tak je tu další kapitola. Teď se na tom vezem poměrně rychle :):D Takže si užijte popisování koncertu. Mel řekla, že je to prej jako doopravdy :D Jako bych ty účastníky osobně znala :D Ještě jsem tam dodávala svý prvky choreografií, no hej! :-D Ale můžu vám říct, že jsem s tímhle nadmíru spokojená :))
Never Can Say Goodbye
Bianca věděla, že ona přijata nebude. Ani, kdyby si teď začala hrát na hrdinku, či se začala podobat Mel. Ne, to udělat nemůže. Odejde s úsměvem na rtech a bude si přát, aby to měla Mel už bez potíží. A tak se i stalo. Biancu nepřijali z toho důvodu, že je až moc zatrpklá a není svá. Úplný opak své sestry Melody. Pak navíc byli i překvapeni, že se sem z ČSR vůbec dostali. Sami věděli, jaké potíže tato země (a všechny okolo) má a dokonce jedna z porotkyní se bála, že jsou to uprchlíci.


Never Can Say Goodbye 9 - Casting

23. května 2010 v 0:17 | HanisShka
Když už je teď to období castingů na Talentmania, ČS Má talent, tak proč ne i casting na modeling do "Celebrity tour"? :D Přeji příjemné čtení. Další kapitola bude o samotném koncertu. :))

Tento dílek má na svédomí Melody :)

Never Can Say Goodbye
,,Už tu čekáme spoustu hodin! Chci už jít pryč." Stěžovala si nevrlá Mel.
,,Trpělivost Mel, to se dalo čekat, ne tam nepůjdeme jen tak hned." Uklidňovala ji Bianca.
Holky stáli v budově castingu, kde se hledali nové modelky pro už zmíněný ,,Celebrity Tour" a měly na sobě to nejlepší oblečení, co s sebou měly. Pěkně se nalíčily.. řídily se heslem:
Méně je více. Viděly tam o holky, které toho make-upu měly na sobě přeci jenom hodně.. a to nebylo hezké.


Never Can Say Goodbye 8 - Sen

23. května 2010 v 0:15 | HanisShka
Tak jsem si to rozmyslela. Další kapitola je na světě :D:)
Never Can Say Goodbye
Chvíli tam jen tak stáli. Melody se divila, že si tu Bianca tak rychle našla kamaráda a ještě k tomu takového, který jen tak k mání není. Bianca zase porovnávala, jak nebezpečné by bylo, kdyby mu řekli celou pravdu.


Never Can Say Goodbye 7 - Park

23. května 2010 v 0:13 | HanisShka
Tak se omlouvám :D Tuto kapitolu tvořila Mel. Přeskočila jsem několik kapitol, tak vám sem dám 7. a zítra ráno 8 a zítra večer 9 :D
Never Can Say Goodbye
,,Jsi si opravdu jistá, že chceš ubytovat tady?" ptala se Mel s nadějí, že si to Bianca ještě rozmyslí.
,,Joo," Biance zářily oči radostí.
,,No když myslíš, tak dobře."

Když přišli do svého apartmá, Bianca nemohla uvěřit svým očím. Jaká nádhera! Naproti tomu Mel byla dost protivná. ,,Jéžiš tady to vypadá bledě. Chce to víc barev, třpytky.." do řeči ji skočila Bianca. ,,Ale prosím tě Mel, vždyť je to tady úchvatný." Snažila se povzbudit Mel. ,,A nebuď tak protivná, já vím, náš byt to není, ale je to tu pěkný." Dodala. ,,Hm, když myslíš. Já jdu. Uvidíme se pak." A Mel rychle odešla. Potřebovala si pročistit hlavu. Zamíří do prvního parku, který uvidí. Tam se dobře přemýšlí. Bianca na to nestihla ani nic říct, a Mel už byla pryč. ,,Doufám, že se jí nic nestane.." přemýšlela Bianca a rozhodla se, že se půjde porozhlédnout po okolí.

Remember The Time 1 - Policejní stanice

22. května 2010 v 15:33 | HanisShka
Takže je tu první díl znovu zveřejněné povídky Remember The Time. V povídce je upraven věk hlavní postavy, děj dokonalejší a její dodatky více propracované. Věci, které dříve nedávaly smysl, smysl už dávají. No, myslím, že budete číst něco hodně pozměněného, ale hlavní pointa v tom stále je. Úvod jsem nezměnila :)) Tahle kapitola je nějak dlouhá, tak příjemné čtení :);)
RTT1
Píše se rok 2009, kdy zemřela ta největší hudební ikona a Král Popu, Michael Jackson. Celý svět pro jeho ztrátu truchlí a každý by si přál, aby se Michael Jackson vrátil mezi živé. Jedna dívka však měla možnost tuhle událost změnit a dopřát Michaelovi jinou smrt, než léky.

Ruce Umělce 43 - Spravedlnosti odzvoněno // Konec 1. části

20. května 2010 v 20:12 | HanisShka
Nelekejte se. Ruce Umělce trochu pozastavím. Musíte si přece odpočinout od těch tragédií. Toto je poslední kapitola 1. části. Celkem budou ty části cca 3 - nevím to jistě.

Každopádně 2. část vám začne shrnutím 1. části a pak obrovským dalším oddychem od špatných věcí :)) To jediné vám mohu říct ;):D
Ruce Umělce
Když Michael s Waynem dorazili zpět do jeho vilky, začal si konečně uvědomovat, jak moc je na svého nového tajemníka naštvaný.

A jde se do ČS Má Talent! =D

17. května 2010 v 22:32 | HanisShka |  Můj deníček
Ne, nemáte vidiny. Ano, vidíte správně. Váš blázen, HanisShka, se právě na 100% přihlásil i společně se 2 kamarádkami do ČS Má Talent. Půjdeme jako skupina jménem Neverland Dancers.

Vystupovat budeme ve formaci 3 dívek na písničky od Michaela Jacksona - Mega Mix. Budeme hlavně tančit, ale já také budu zpívat. Uslyšíte písně jako Man In The Mirror, Heal The World, ale také Thriller, Smooth Criminal, BAĐ a další. Choreografii máme do půlky vymyšlenou a teď už ji i nacvičujeme :) Nebudu dávat více informací, možná nás uvidíte :)

Hudbu už máme naremixovanou, dali jsme do toho i karaoke a tak.

Ale nevím, jakýho debila napadlo, tam jít! No je toto normální?

Každopádně pokud nás tam poznáte, povede se vám to, hlas poslat pak můžete - teda pokud se dostaneme před "předporotu" a casting :D

Držte nám palce :) My už jsme tak naivní, že jsme si říkali, co budeme dělat s penězi ;):D:D:D

Mějte se krásně :-*

Ještě mám dotaz! Pokud máte typy na kroky k písni BAĐ od MJ, tak nám sem házejte videa a tak :) na BAĐ a Black Or White jsme pohořely, tak se čiňte i vy :):-*

Hodnocení povídek

15. května 2010 v 14:13 | HanisShka
Už dlouho jsem tu slibovala a párkrát i uskutečnila hodnocení povídek. Pisatelů je hodně, kvalitních dějů a povídek také, ale jsou tu i mnozí, kteří s povídkou teprve začínají, či na svou povídku, příběh, báseň, slohovku, úvahu atd atd chtějí znát názor.

Jestli vám je opravdu jedno, že Vás bude hodnotit jen amatér, můžete mi do komentářů napsat, o jakou povídku se jedná (samozřejmě url na ni). Povídka musí být vaše. Může být jakkoliv doplňována obrázky (ať už vám patří, či ne) a může být doplněna i hudbou a vším možným.

I tak bych chtěla napsat pár pravidel pro psaní příběhů. I při slohovkách by Vám to mohlo pomoci.

  • Pokud v ten den nevíte, co napsat, jaké pokračování - nenuťte se do toho. Jestli napíšete povídku bez nálady, není pak o co stát.
  • Kapitolu/Povídku si po sobě vždy přečtěte a opravte chyby a nesmyslné věty. Čtenářům se to pak lépe čte a Vy z toho máte dobrý pocit.
  • Text by měl být rozdělen na odstavce. Každý odstavec by měl pojednávat o jiném tématu, či o změně pohledu, děje, změně nějakého tématu při rozhovoru apod.
  • Povídka by neměla být psána stylem rozhovoru. Vždy by byl skvělý nějaký dovětěk. Přímá řeč oddělována uvozovkami a správně uvozovací věty zakončovat.
  • Podklad písma by měl být světlý a písmo tmavé. I pokud barvy budou obráceně, sami se ujistětě, že se to i Vám čte více než dobře.
  • V každé kapitole by se mělo něco stát, řešit něco důležitého, či nakousnout další děj, který pak vsoukáte i do následující kapitoli.
  • Povídka by neměla být stále jen o tom jednom, ale nějaký akční či napínající úsek by tam být měl.
  • Styl psaní by neměl být "ThaQoví Tho", ale opravdu psát pravopisem, správně se vyjadřovat.
Pár důležitých a základních atributů jsou zde vyjmenovány.

Vy mi sem do komentářů můžete psát názvy vašich povídek, jejich url. Povídka může být rozpracovaná (ale ať je stále v chodu) nebo dokončená. Pokud bude povídka rozpracovaná, budu ji číst až do konce (dokud ji prostě nenapíšete).

Ruce Umělce 42 - Jako poslední

14. května 2010 v 20:23 | HanisShka
DNes trochu kratší dílek :( Ale vlaastně i o ničem :(
Ruce Umělce
Adriane seděla zrovna ve své cele, když pro ni přišli strážníci.
"Po delší době máte znovu právo na televizi," řekl jí jeden muž, silně chytl Adriane za paži a vedl ji do společenské místnosti. Přivedli ji k televizi zrovna v tu chvíli dávali televizní zprávy. Ženy uslyšely, jak jim na vrátnici zvoní telefon a pak nějaký rozčílený řev.


Neuskutečnitelný sen a něco pro vás :)

12. května 2010 v 20:55 | HanisShka |  Můj deníček
No. Tak jsem narazila na jednu super stránku, o kterou bych se s vámi chtěla podělit. Určitě máte nějaký sen a zde je celkem lehké vyhrát, tedy pokud máte nervy v pořádku.

My máme také sen, navštívit Neverland.

I vy určitě máte jeden obrovský sen :) A já věřím, že si ho dokážete splnit, jestli budete chtít. Takže zlata. Připravit se, a navštívit tento ODKAZ. Ale opravdu v to musíte věřit a já doufám, že se tohle dané osobě splní :)) Držím palce.

Mimochodem. Už jsem zpátky doma. Konečně si můžu odpočinout, ale zítřejší tělocvik, no nevím nevím. Kort po zubaři :( Eh.. :( No, držte mi palce jak u zubaře, tak v AK :)) Děkuju :-*

Zítra je velký den :)

10. května 2010 v 20:17 | HanisShka |  Můj deníček
Ronny
To, že jsem v "rozstřelu" na blogu AK radši nebudu brát v potaz a nebudu na to myslet, ale třesu se jako ratlik, jak dopadnu.

Mimochodem, před několika dny se nám začala rodit koťátka, ale řeknu Vám, že když jsem lezla nahoru do té nizoučké střížky hledat dvě malá černá koťátka do neuvěřitelného bordelu, přiznávám, že to bylo opravdu těžké. Nejen, že jsem skončila barevně úplně stejně, jako ta koťátka (když si tupec, jako já, vezme bílé oblečení :D), ale také jsem utržila pár šoků z obrovských pavouků, tržných ranek z vyčnívajícího železa, tak to stálo za to. Dvě malá koťátka se našla - naštěstí. A teď spokojeně podřimujou se svými sestřenkami a bratránky :):D Ňuf!

No, ale kvůli tomu tu nejsem :)) Jsem tu proto, že se chci omluvit. Zítra tu nebudu. Možná vám sem dám nějakou další kapitolu Ruce Umělce. Pak také jsme psali dopis na slohovou práci a já tu mám zatím napsán jen "prototyp" :D, ale...no co už :)

Zítra totiž jedu na koncert mého kamaráda a sboru. Budou tam zpívat MIchaelovy songy, Karla Gotta a dalších. Už se opravdu moc těším. Mám sebou celkem přes 200,- , tak si to aspoň užiju :) Pak přespávám u jednoho super Michaelovce :) Káti a už se opravdu moc těším! Ach! Zítřek bude úžasný :)))

Mějte s ekrásně a přeju příjemnou noc. Musím s vámi více komunikovat. Připadám si, jako když píšu nějaké výtvory, dávám vám to ukázat a to je všechno. Neptám se na názor, nemluvím s vámi - prostě nic! :( To se musí napravit!

Ruce Umělce 41 - Propracovaný, ale neúspěšný

9. května 2010 v 21:56 | HanisShka
Tenhle dílek bude zase něco extra, ale za to se těště pak na "rekreační" dílky. Budou si to zase užívat ;):) A pak..no... nebudu vám to přece prozrazovat :D nejsem blázen :-P:D
Ruce Umělce
Stále se řeší ten případ. Wayne s Ericem přišli na to, kdo doopravdy dostal Adrianu do vězení a teď ještě musí všechny důkazy shromáždit na jedno jediné místo. Wayne měl za úkol projít jeho ostatní složky mezitím, co Eric vyžádá o povolení ke kontrole Lerryho domu.


R.I.P. Peggy :(

9. května 2010 v 16:29 | HanisShka |  Můj deníček
Konečně to sem dávám. Jindy jsem bohužel neměla čas, či mi nešly vůbec obrázky z blog.cz - a vše jsem to měla zapnuté :((

Jedné, z mých dobrých kamarádek a rodiny - neptejte se, jestli to byla sestra, či tak. Na diskuzi jsme všichni jedna rodina, víte? :)) - umřela fena německého ovčáka - Peggy. Je mi toho moc líto :( Takže doufám, že tímto bude aspoň trochu udělána pocta a poslední rozloučení s Peggy.

Peggynko, sice jsem tě nikdy neviděla, ale všichni pejsánci jsou krásní a hodní. Doufám, že už jsi někde v nebíčku :):*
Od:

Jeho vášeň

9. května 2010 v 16:22 | HanisShka |  Můj deníček
Tak se mi zase zalíbilo téma týdne. Tentokrát už to má co dočinění s mým oblíbencem, Michaelem Jacksonem :)) Tady ale nechci mluvit o něm, ale o jeho vášni - o tanci.

Jak správně vlastně tančit. Možná je tu i pár manuálů, jak udělat tenhle krok a pak ten další. Jestli ale máte tanec v těle, nepotřebujete názorné ukázky. Ten Tanec totiž proudí vaším tělem a vy se do něho jen vžíváte.

Nemusí být ale tanec jen našeho těla, ale tančí i luční květiny, se kterými si pohrává větřík. Tančí vaše vlasy, když se vítr zvedne. Vítr je vlastně...jejich hudba.

K Tanci potřebujeme hudbu a ta je, dá se říci, všude. Hudba Přírody, hudba Větru, hudba Vody, hudba šumícího listí, melodická hudba - to, co většinou posloucháte ve vaší mp3 :D -, zpěv ptáků a mnoho dalšího.

Prolnutí hudby a opravdového tance se pak zobrazí něco, co je pro naše oči vzácné vidět. Nemám tím na mysli, taneční soutěže, zábavy a tak...ale opravdu umělecké splynutí "dvou těl".


A tohle všechno já vidím v Michaelovi. :))

Never Can Say Goodbye 6 - Luxusní hotel

8. května 2010 v 11:35 | HanisShka
Je tu další kapitola :) Zřejmě jste na ni dlouho čekali, že? :D:D Tahle je tentokrát ode mě...takže příjemné čtení ;):)
Never Can Say Goodbye
Ačkoliv se Bianca co nejvíce snažila, aby se do těch novin nepodívala, nedalo jí to. Podívala se na fotku, o kterého Michaela se vlastně jedná a ta krása jí ihned praštila do očí. Nádherný černoušek, černé vlnité kratší vlasy a ty oči! Nemohla se vynadívat. Jeho nádherné oči ji hypnotizovaly i jen z té fotky, na které se na ni usmíval.


Ruce Umělce 40 - Rozřešení

3. května 2010 v 21:34 | HanisShka
V následujících kapitolách se vrátíme k "dávnému" případu s Leonkou. Hezky spolu zjistíme, kdo všechno v tom měl prsty...a také se dál bude řešit, kvůli komu je Ady opravdu ve vězení :)
Ruce Umělce
Nakonec nebyl špatný nápad Wayna přijat. Je až moc chytrý, dokáže si ve všech případech poradit a jde vidět, že pro Michaela by se dokonce i roztrhl. Blížil se den 25. prosinec. Pro Michaela to sice vůbec nic neznamená, ale pro Adriane ano. Ona nepatřila do rodiny Jehovovy a už vůbec ne ke Křesťanům. V Boha věřila jen ve svého a i to Michaelovi stačilo, aby o Adrianě věděl, že to není žádný fanatik.