Únor 2010

25.2. - 26.2. 2010 - "Špatná nálada..."

27. února 2010 v 9:54 | HanisShka |  Můj deníček
Jen jedna důležitá informace. Párty se přesouvá na příští SOBOTU. Bohužel, ale nestihla jsem sem dát ani pozvánky a rozeslat to po SB, což udělám dnes a už dopředu si začnu připravovat články, abych všechno stihla :) Začnu také přednastavovat, abych tu vůbec něco měla :) Každopádně musím také pracovat na Michael-jackson-king.blog.cz a na Simici007.blo.cz - kde začnu teď hned přednastavovat.

Teď ale k mé náladě. 25.2. to byl velice smutný den. Už je tomu 8. měsíců (a teď už i dva dny), co Bůh Popu a Legenda Michael Jackson odešel do Nebe. Tohle mi zavinilo na špatné náladě.

Teď je mi i nějak špatně a říkat vám tu něco o sobě je podle mě teď ztráta času, pokud toho za tenhle víkend chci stihnout opravdu dost (nová kapitola RU a NCSG, změnění zpěváka týdne atd..).

Příští týden ve čtvrtek doufám bude ta stávka a ředitelka dá pak na pátek volno a nebo do školy prostě nepojedu, protože je to podle mě na nic a prodloužili bychom asi aspoň Jarní prázdniny.

A pokud jste si všimli, v předešlých dnech měli svátek Petr a Patrik (jedny z hlavních postav v povídce Ruce Umělce) tak i Těm přeju vše nejlepší :-D :-D :-D.

Takže teď jdu na blog o Sims, hodím pár downloadů, bleskovku, vytvořím nějaký dess a taky bych mohla jít konečně i na blog o Mikovi :) Po obědě se vrhnu na moji maličkost a na můj milovaný bloček.

Mějte se zatím krásně :) Mám Vás moc ráda! :-*

Ruce Umělce 14 - Strach

26. února 2010 v 21:35 | HanisShka
Michael chvíli seděl na pohovce, když v tu chvíli se rozhodl, že jí prostě musí zavolat. Vzal si mobil, vytočil číslo a volal své vysněné.


Never Can Say Goodbye 2 - Plánování

23. února 2010 v 19:29 | HanisShka
Takže je tu 2. kapitola, tentokrát ode mě :) Krásné čtení :)
Ben si promýšlel, jak nejjemněji říct Mel, že se jede pryč a jen ona se svou sestrou.
"Bianco, asi to budu muset nechat na tobě," posmutněl nakonec otec a plánoval odejít do vedlejší místnosti. Nešlo to jinak. Bianca je rozumná a dospělá dívka, slova bude volit správně. O to víc se ale bál reakce Mel.
"Tati, co se to tu děje?" zpestřila Mel a její zamilovaný úsměv se stáhl do pochybovačného. Když se ale ani jeden neměli k odpovědi, přitlačila. "Řekne mi to někdo?!" zvýšila hlas.


Přihlašte se do školy čar a kouzel

20. února 2010 v 21:56 | HanisShka
Takže je tu jedna horká aktualitka :) můžete se přihlásit do školy čar a kouzel a Harry Potter to přece jen neni :) Můžete se vyučit v čaroděje, stát se dobrým kentaurem či být nymfou a Harry Potter to přece jen neni. Takže mrkni sem a dál už to neřeš :-)

Přihláška ZDE

Zatím se mějte pěkně! :-D

Never Can Say Goodbye 1 - Problém

20. února 2010 v 21:53 | HanisShka & Mel
Je tu první kapitola pod taktovkou Melody. Mám upozornit, že je to její první zkušenost s povídkami celkově :-) Takže hezké čtení. Podle mě je to napsaný skvěle!
Ahoj, jmenuji se Bianca Györi (ano, správně, nepatří tam -ová, protože můj táta je z Maďarska J ), mám mladší sestru Melody - původně Melánii, ale už od malinka jí říkáme Melody - je jí 19 a mně 23 . Náš otec se jmenuje Ben Györi. Táta vlastní firmu, vlastně továrnu. Továrnu na výrobu součástek zbraní pro Ruskou vládu. Bydlíme v Brně. Co dodat.. ano, ještě tohle - píše se rok 1981 a já chodím na Vysokou průmyslovou školu. Melody chodí to maturitního ročníku gymnázia. Chce být doktorkou.

Never Can Say Goodbye - úvod

20. února 2010 v 14:42 | HanisShka
Takže je tu nová povídka (což neznamená, že NEpřestanu psát Ruce Umělce, to ani náhodou!), kterou tentokrát nepíšu jen já, ale i Mel (holky z diskuze ví :-) ;-)). Teď sem dávám menší úvod, za pár hodin přibude i první kapitolka pod taktovkou Mel. Krásné čtení. Doufám, že vás děj zaujme. Je tam shrnutí první části povídky. Druhou část už budete muset odhadnout, protože tu vám sem jen tak nenapíšeme :-) Hups na úvod :-)

Ruce Umělce 13 - Nový Manažer

18. února 2010 v 22:36 | HanisShka
S těmi komentáři a celkovým zájmem o povídku jste mě dosti překvapili, takže vám sem dnes házím ještě 13. - jak krásné číslo :-D :-( Hezké čtení. V téhle kapitolce vlastně skoro o nic nejde...
"Copak dnes mám na práci.." povzdychla si Adriane, když si sedla a rozkoukávala se po pokoji. Oblečení ze včerejška měla hozené na zemi vedle postele, nezatažené závěsy u oken, takže Bůh ví, kdo a co včera všechno viděl v rozsvíceném pokoji. Pak se jí vybavil ten večerejšek. Tak moc jí vadilo, že se jí Michael hodně vyhýbal. Postřehla to..a moc chtěla vědět, proč vůbec. Ale…asi je to tím, že se styděl. Opakovalo se to…zase nás vyrušil, když jsem se s Jermainem osudově protnula. Ten život je tak nespravedlivý.


Ruce Umělce 12 - Nová obdivovatelka

18. února 2010 v 19:58 | HanisShka
Takže opožděný dílek....Teď budou přibývat dílky častěji, protože se blíží víkend :-) a mám chuť na psaní.... :-) Příjemný čtení
Michael od té doby, co našel Adrianinu fotku na svém krbu, má teď novou ranní aktivitu. Sedět před krbem a dívat se na fotografii z dětství. Podíval se na stolek, kde leželo Adrianino číslo a sám sebe přemlouval, jestli jí zavolat nebo ne. Když se však odvážil konečně stáhnout ruku na telefon, vyrušil ho jeho sluha a zároveň skvělý přítel. Nikdy ho za sluhu nepovažoval, což Jimmy přijímal strašně rád. Teď by ho ale Michael nejradši seřval, co tu dělá. Právě se k něčemu odhodlával a ono nic!


17.2. 2010 - "Juliáne, kam ses to dostal..."

17. února 2010 v 17:07 | HanisShka |  Můj deníček
Na fotce: Julián Záhorovský v Praze - akce: Řekněte drogám NE!

Fotku jsem sice nepořizovala já, ale takto jsme ho dnes viděli přibližně 9 minut po 3 částech. Od nás však byl na druhé straně, ale dívat jsem se mu do očí mohla i tehdy, když stál u dveří sálu připravený s kytarou v ruce.

Přednáška jako taková byla celkem dobrá a skvěle jsme se nasmáli (až na tu nepříjemnou situaci, že když už šly 3 spolužačky na WC, tak jsem se rozhodla jít také, ale rovna na nás si ten chlápek sedící u stolu políčil a hned na nás upozornil, jak krásně se to chováme, když po skupince odcházíme na WC. Ještě, že se do toho nepletla naše třídní - a celkově mě dost naštvala pak ta ženská, co na nás vyjela, že je to neslušný - to mám říct potřebě NE!? A když už šli i ostatní, proč se nepřidat? Když mi to nabízeli? Příležitost, ne?). Pak tam bylo také dost velké překvapení. Potkala jsem bývalou spolužačku a zároveň kamarádku a ta mi řekla, že tam bude tématově doplňovat se zpěvem Julián Záhorovský. Nemohla jsem tomu uvěřit.

Když tam přišel (mimochodem, když jsem to sdělovala holkám, nevěřily mi..až pak jsem se jim vysmála, že mi nevěřili :-D xD) Julián, všichni se zhluboka nadechli...ale nikdo netleskal. Ani, když vlezl na pódium...prostě nic - až po písni. Musím říct, že má skvělý hluboký hlas, ale nezpíval naplno. Pak taky úžasně hraje na kytaru (mimochodem můj táta má stejnou, jako on, on ji má stejnou, jako Bon Jovi ;-)). Když Julián stál u dveří nastoupený na uzavření dnešní akce a zároven an poslední píseň, tak jsem si říkala: "No doprdele, ve 12 jsem si hrála s jeho plakátem, že je to můj kluk a teď stojí skoro vedle mě!" No málo jsem z toho umírala smíchy! :-D xD xD

Nakonec jsme si pak skočili do KFC, poprvé jsem vybírala ze své karty (no ty návody jsou jak pro idioty!), přežrala jsem se, pomáhali spolužákovi (Ríšovi) vybírat věci v NY a já se rozhodovala, co si koupím, až tam donutim jet rodiče (xD) a čekala jsem, až mi tam začnou hrát Mikeho, nebo aspoň abych tam našla jedno triku s King of Pop tématikou - ani jedno, ani druhý...vysrali se na mě! :-D

Pak jsem si nechala ujet vlak, jeli jsme jiným, já pak nemohla stihnout autobus a tak jsem musela jet s taťkou. Až v Křinci (kde mě vyzvedával táta) jsem si uvědomila, že jsem ten autobus mohla stihnout s přehledem - jako idiot, jako idiot!!! - Chtěla jsem se stavit ke strejdovi do drogérky, ale jako na potvoru měl změněný otevírací čas... . V Nymburce jsme trčeli hodinu, nakonec jsem šla s kámoškou do centra a pak jsem tam potkala bratra (Kubu), kterýho jsem ale vyrušovat nechtěla kvůli tomu, že tam měl kamarády.

Když jsem dorazila domů, tak jsem se neudržela a zavolala svýmu velkýmu bráškovi...ale o tom v článku dalším...to b bylo na dlouho. No pěkný den smůly, co?? :-) :-D :-D

Ruce Umělce 11 - Dohoda

14. února 2010 v 16:17 | HanisShka
Kapitolka je dosti dlouhá. Čekací dobu jsem vám musela vynahradit! :-D :-D
"Patriku, co to vyvádíte?" zanadával šeptem Michael a vedl Patrika ven před budovu. "Máme 10 minut zpoždění a to hlavně díky vám," odkašlal si a podíval se na lidi okolo nich. No…to nebyl moc dobrý nápad, Michaeli, řeklo mu něco uvnitř hlavy.
"Vy ste se pomátl, pane Jackson! A teď si to vyřešte s paparazzi sám…Adios," kuňkal vysmátý Patrik a namířil si to znovu k točitým dveřím hlavní budovy. A Michaela v tom nechal.


Krásného Valentýna

14. února 2010 v 15:50 | HanisShka |  Můj deníček
Vím, že někomu ty siluety tam určitě vadí, ale není poviný si to dávat na blog...stačí, když víte, že vám přeji krásný Valentýnský svátek! Ale s těma siluetama se budete muset smířit - to už ke mně prostě patří...jak kdy...jen škoda, že se tahle mánie z mládí projevila zase až teď (to ste mě měli vidět, jak moc jsem na něj byla ujetá v 8 nebo 9 letech! No hej! Moc ráda na to vzpomínám!)

Ale teď k tomu hlavnímu, proč tu jsem (pak zase půjdu pracovat na simici007). Dnes je svátek lásky...takže vám officialně říkám, že problémy s Konan-Pain jsou vyřešený :-D (no přece se nebudu pokoušet provokovat Naruto maniaka, ne? :-D :-D)...

ale teda..přeji vám nádherného valentýna! Opravdu! :-) Pokud máte přítele, tak si ho vychutnejte každým kouskem jeho těla (už mi prst na klávesnici šmátral po písmku D místo T - těla - děla xD xD), každý jeho polibek, každým vaším dechem a nevím co ještě, nechci řečnit :-D :-)

Mějte se krásně..já si jdu skočit na záchod :-D :-D Teď vypiju denně za půlku dne 4 litry...a už mě to štve :-D :-D :-( :-D

12.2.2010 - "Nejel autobus.."

12. února 2010 v 17:09 | HanisShka |  Můj deníček
Včera jsem si tak říkala, jaké by to bylo, kdybych se jen tak flákala ráno v 5 hodin po Záhornici, schválně nestihla autobus a 20 minut bych chodila po vesnici. Pak bych přišla domů a mamce bych vyjeveně pošeptala, že nejel autobus. Ale pak jsem zvážila všechna pro a proti, proč do školy jet a proč ne. Jediným důvodem, proč do školy nejet, byla písemka z literatury, na kterou jsem vůbec nebyla připravná. Nadruhou stranu, pro bylo daleko více. Už jen proto, že v matice teď budeme brát rovnice a já nechci chybět na žádnou hodinu - od teď. Pak dále taky spolužáci, kdo jiný? Teda až na Tomáše :-D Včera mě dost nasral... .

Tak jsem tedy vstala ve 4 hodiny ráno. Vyblbla se s řasenkou a lehkými očními stíny na očích. S tekutým a 80% ( :-D) přírodním make-upem (jednu dobu na to byla strašně vlezlá reklama s tou nepříjemnou mladou holkou, britská reklama..a ta holka když něco říkala, tak se u toho na vás dívala, jako by vám naznačovala, že ona je královna). A musím říct, že ten make-up je opravdu dobrý a pokožce dokonce i pomáhá...fakt jsem tomu nevěřila. No a nakonec jsem si zase sedla k TV, pustila si nejdřív Óčko, kde mi krásně hráli tu hroznou píseň Ty jsi král od Ewy Farné (že to tam ještě hrajou...:-( x() a pak také MTV s Lady Gaga - Bad Romance (to už je snad načasovaný na tuhle hodinu, či co!). Pak jsem vyšla na autobus. Všichni lidi ještě byli na zastávce...a čekali jsme tam. 10 minut....15 minut....20 minut....25 minut...vzdal to první člověk a šel zbudit svého manžela, aby ji hodil do práce. Pak jsem to vzdala já, protože jsem věděla, že autobus přijede co nevidět. A taky že jo. Radši jsem to vzala tou delší cestou, kde bych ten autobus ještě mohla potakt...a taky že potkala...ale na zastávku zase?? Ani náhodou. Tak jsem se vrátila domů a šla hezky spinkat... :-D :-D

No mám to ale pech, co? :-D :-D

Magic Jungle (Design s tygrem)

11. února 2010 v 19:54 | HanisShka
Přijde malý chlapeček dolů za maminkou a povídá: "Dům, au au, pálí," a odejde.
Za pár minut přijde dolů za maminkou jeho starší bratr, který právě hrál hru na počítači a chlubí se: "Mami! Házel jsem výbušný flašky na baráky!"

:-D Ano..tak to se dnes stalo..... :-D Ale doufám, že jste to pochopili :-D :-D :-D

Noo...takže tento dess není mé výroby, ale této skvělé slečny :) :-D :-D WWW


Takže přístupnost veřejnosti: NE

Vzhled:


Jinak Kiqi, sice půjde tenhle tygřík pryč, ale přijde něco, co se ti bude líbit ještě víííc :-) :-)

Rekonstrukce se nekoná

11. února 2010 v 14:04 | HanisShka
Ahoj lidičky. Tak rekonstrukce se nekoná. Důvod? Photoshop už jsem jednou v počítači měla a pak jsem zapomněla na dobu "platnosti" a nestihla odemknout pro dlouhodobá používání. Takže rekonstrukce a celkově nový styly budou až...no...asi v březnu. To dostanu nový, výkonější, lepší počítač... Teď vám píšu ze školy...za chvilku budeme končit, tak pak máme fyziku - píšeme...a možná potom budu ještě půl hodiny čekat na taťku, až přijede z práce. Mám vás všechny úpzdravovat od sestřenky Lendulky :-D Sice vás ¨nezná, ale mám prostě pozdravovat a tak ten pozdrav vřele vyřizuji ;-) A taky moc děkuju Labandě :) V co nejbližší době se dostanu na e-maila odepíšu ti! Jsem ráda, že jsem poznala někoho takového a děkuji za slova podpory :) A s tou kamarádkou..no, napíšu ti to tam...tady by si to mohla přečíst :):) Zatím se mějte všichni krásně a kolem 5 hodiny naplno zase tady :) 16. února slavíme 2. narozeniny Hanulinkas 2 :) :) Už se těším! Připravím pro vás Párty nejen o soutěžích, ale také o věcích ke stažení (wally, videoklipy, vzpomínkový průvody životem nejen Michaela J., ale také třeba Elvise Presleyho, Queenů i s Freddiem Mercurym...je toho hodně...zatím ahoj, zlatíčka! :)

10.2.2010 - "Řekla jsem si, že umřu..a tak jsem umřela"

10. února 2010 v 20:21 | HanisShka |  Můj deníček
Zajímavý nadpis, že? Ono..převyprávím vám něco, co se stalo, ale ne mně. Nebudu vám říkat o koho se jedná....já tu paní skoro neznala...ale znala jsem její dceru :-(

"Nemohu uvěřit, že jsem přežila svou vlastní dceru," šeptala stará a nemocná žena svému dospělému vnoučeti. Ano, opravdu svou dceru přežila a teď věděla, že už nemá smysl žít.
"Chci umřít," hlesla nakonec a z očí se jí valily poslední slzy. Její vnouče plakalo spolu s ní. Nejen z té oné věty, ale také z události která se stala v předešlých dnech. Přijít o matku je špatné, velice špatné.

Přes noc se v nemocničním pokoji dělo něco, co nelze popsat. Že by přišel Bůh? Vyslechl stařeččino přání?
"Chci zemřít," zopakovala žena a Bůh si ji vzal pod svá ochranná křídla.

Řekla si, že zemře...a zemřela.

Víte...to je asi tak všechno. Dnes toho na mě bylo opravdu moc. ejen po psychice, ale také po fyzické stránce. Je mi hrozně. Bolí mě hlava, je mi špatně a možná mám i horečku a zimnici. Zítra do školy každopádně jdu... . A ten příběh..nevyptávejte se na podrobnosti, ty vám stejně neprozradím...jen...zamyslet se a představit si, že přežijete své vlastní dítě...je opravdu hrozné. Achjo...mně to zase připomíná případ Katherine Jackson a jejího syna Michaela. Už to tak nejde! Už chci zapomenout!! :'-(

Promiňte za mé výlevy...ale teď to nešlo zastavit....mějte se krásně a doufejme, že sem zase zavítám v nejbližší době, což není moc viditelné.... A asi jsem také ztratila svou nejlepší kamarádku, která si teď o mě myslí, že jsem ta největší štětka pod sluncem..už mě dokonce přirovnává i k někomu....kdo............:'-( no to je jedno...

Krásné překvapení od Labandy ©

6. února 2010 v 23:49 | HanisShka
Takže ohodnotila jsem blog Labanda © a odměnou mi bylo nejen krásného "splnění" mé "kritiky", ale také nádherné dárečky, za které jsem této ženě opravdu moc vděčná (popravdě, kde je Michael, tak to prostě je pro mě nádhera vždy!).

No, podívejte se sami! :-) Nádhera, že? Moc Ti děkuju!
6.2.2010 - "Spadla střecha.."

6. února 2010 v 17:28 | HanisShka |  Můj deníček
Jelikož se toho dnes hodně událo a ještě stane, tak jsem pojmenovala tento článek podle poslední věci, co se mi stala...spadla střecha..ba ne :-D Jen ten led a sníh z ní.

Slyším, jak děda vyjíždí ze zahrady (jel do práce). Zrovna zavíral bránu, pak vyšel před barák ven a najednu BUM. Obrovská rána, který otřásla celým mým pokojem, až se i monitor pohnul ze strany na stranu - ne, to přeháním :-D Ale hýbnul se! To jo! Nakonec rychle utíkám dolů se podívat ven, jestli se nikomu nic nestalo. Sice se nic nestalo, ale kdyby děda právě nevyjel autem, asi by měl doražené to přední sklo a měl by i po autíčku, takže sakra z pekla štěstí!

Pak také. Mám zaracha, takže tu můžu být tak do 1 do rána, nebo do té doby, dokud neuslyším auto přijíždět. Táta jel na hraní a od mámy ten zarach nemám, takže je to v pohodě ;-) :-D

Nakonec, za chvíli si půjdu dát dolů s maminkou tu vynikající jahodou dřeň, kterou si šetřila :-) A od osmy se budeme všichni jukat na Ledově Ostří. Ty herce mám moc ráda a podle ukázek, které dnes byly ve "Volejte Novu", tak ta parodie na Ledové Ostří bude opravdu úžasná! xD xD

Takže dnes zajímavé :-) Ještě jsme se s mamkou koukali na Stáhni mě do pekla a víte, že to mamku vůbec nechytlo???!!! :-( x( X( :-D

Dnes si doufám, ještě užijeme ;-) :-D Tak já zatím jdu hodnotit ;-)

Ruce Umělce 10 - Přítelkyně?

5. února 2010 v 13:38 | HanisShka
Jsem tu jen na skok, abych nezpomalila jednu věcičku tady na internetu. Tak sem dávám 10. díl :-) Aby jste měli co číst :-) Už pracuju na 11 :-) A možná budu mít napsanou i 12. :-) Každopádně HanisShka s povídkama se vrací ;-) Tak to aspoň koukejte číst! :-D

Chvíli se díval na bavící se Adriane s jeho bratrem, pak na Patrika a takhle to šlo stále dokola. Patrik ale nakonec to ticho přetrhl.


MoonWalk - úvod

5. února 2010 v 1:12 | HanisShka
Tak takhle vypadá i naše kniha v česku. :)) Jsem na ni moc pyšná, že ji mám :-D Ale zároveň - ještě stále ji nemám dočtenou a víte proč? Nechci, aby byl té knihy konec. Já vím, že je to nesmysl...ale prostě když to čtu, je to pro mě něco jako pohádka s krásným a hlavně někonečným koncem. Ale dočtu ji v nejbližší době, tím jsem si jistá.

A..v této rubrice budu zveřejňovat kapitoly celé, v částech. Ještě nevím, jak přesně, po jak dlouhých částích a jestli vůbec všechno zveřejním. Opravdu nechci porušovat autorská práva, i když se na to možná nepřijde. Opravdu o to nestojím.

Každopádně vás o tu krásnou podívanou nepřipravím :-) to opravdu ne!

Tanec Jako Sen - úvod

5. února 2010 v 1:07 | HanisShka
Tak takhle vypadá kniha v americkém vydání ;-) My ji máme jinou. Na obálce máme usmívajícího se Michaela z klipu Remember The Time. Momentálně je tu tma a foťák mám vedle u rodičů, takže vám sem nehodím českou verzi, i když, tu si můžete najít na netu :-) Pokud budete mít zájem, ale jak říkám, později dodám.

V této rubrice NEBUDOU všechny básně a citáty, které jsou v knize, ale zveřejním jen ty, které stojí za to, si je přečíst. Ale je tu i jiný důvod, proč sem tu knihu celou nepřepíši - je to z důvodu autorkých práv. I když...ještě se uvidí. Vlastně abych na 100% porušila autorská práva, tak to bych musela zkopírovat i obrázky a tak, což já neudělám.

V češtině je to Tanec Jako Sen, v angličtině Dancing the Dream. Kniha hodně zajímavá a co je důležitější - pravdivá. Je myslím z roku 93. Michael vydal ještě jednu knihu, lépe řečeno svůj životopis. Vím, že druhé vydání bylo roku 98 (což mám já), ale první bylo myslím roku 92?? vůbec nevím. Jejímž názvem je Moonwalk.