Leden 2010

Faleš a jen samá lež

29. ledna 2010 v 20:48 | HanisShka |  Můj deníček
Jak je to vůbec s láskou. Přišel už někdo na to, jak se projevuje? Zažil vůbec někdo opravdu tu pravou lásku? Jejíž součástí bylo milování jak vzhledu, tak i toho srdce uvnitř? Už jste své srdce někdy někomu dali?

Já ne...

Ale je hned jasné několik věcí. Někdy lidé musí lhát, aby si mohli lásku získat. A také...aby jste si splnili svůj sen, musíte zničit některé sny těch druhých - a to vše se děje, aniž o tom víte. Když se daří vám, ten druhý trpí. Když trpíte vy, daří se tomu druhému. Je to normální koloběh štěstí, lásky a smutku.

Každý někdy něco musí vyzkoušet...a kdybych nezažila to, co se právě teď děje, mohla bych tu samou chybu udělat tomu druhému i když v jiné podobě - ale ublížila bych mu uplně stejně. Nechci přesně říkat, o co jde, ale někteří určití lidé ví :-).

Každý vidí lásku úplně jinak. Jeden ji vidí na to, aby konečně mohl začít sexuálně žít. Druhý ji vidí na to, jak ji může využívat a aniž by se z očí do očí něco řešilo, hlas stačí. Jiní zase vidí lásku takovou, jaká opravdu má být. Vědí, že se láska nemusí opětovat jen lidskému srdci, ale především k přírodě. Berte na vědomí, že KAŽDÝ člověk na zemi je milován tím jedním - Matkou Přírodou. Miluje vás země, na kterou šlapete a podepisujete se tak, že má právo vás milovat. Miluje vás kyslík, který vaše plýce potřebují a pak je přeměňují na pro vás neužitečné látky. Miluje vás Slunce, které se vám pokouší dát každý den aspoň tolik světla, které potřebujete nejen vy, ale další věcí, které vás milují. Milují vás rostliny, které vám poskytují existenci. Miluje vás vaše rodina, i když u někoho jen podvědomě.

Už se vám stalo, že když vás někdo zklamal, "zničil", ranil...postavili jste se na nohy mnohem dříve, než jste si mysleli a vzali to z té druhé "bojové" strany? Nebo se vám stalo, že když si ten druhý myslí, že vás tím zraní, nerzanilo vás to?

Mně ano... (aspoň něco)...

A věřte, že je to na tomhle ta jediná pozitivní a světlá stránka. Těch stinných je bohužel více, ale pokud víte o tom, že vás miluje aspoň ten jeden, je pro co žít.

Novinky měsíce Únor

29. ledna 2010 v 10:39 | HanisShka
Tak jsem dokonce udělala i novinkový Banner. A trval jen chvilinku. Je to proto, že si užívám volna a proto, že jsem konečně toho zaracha ukecala :))

Teď ale zpět k té hlavní věci. Dostala jsem chuť na hodnocení blogů a konečně jsem pochopila, že k hodnocení není potřeba žádný obrázek a když blog dostane jen hodnocení typu, kolik bodů za co a k tomu nějaký obrázek, tak to pak opravdu nemá cenu. Takže se budu řádně rozepisovat.

Pak také ... no, zřejmě vám tu zřídím rubriku: Objednej si - a to zejména: Bannery, klikac. ikonky, designy, a hlavně povídky! (na konci vše nového shrnu do bodů, aby jste v tom měli přehled).

Pak se tu také objeví nový, propracovaný design a samozřejmě pro vás hodně zábavných soutěží, kde se nebudou shánět hlasy, ale budu hodnotit já :) Hlasy se rozhodne až v roztřelech (vše uvidíte později! SONB to ale nebude...a celkově...VGS se to podobat bude:))).

Pak dál...15. Února blog oslaví své 2. narozeniny - budeme mít 2 roky existence :) Není to krásný? Takže vás samozřejmě nepřipravím ani o hodinovou párty plnou soutěží a cen.

Konečně také dodělám rubriku Michael Jackson, abych vás tu s ním neotravovala v jiných rubrikách :)

a také jedna novinka nakonec :) Budou to fotky. S věnováním a jen pro vás. Autorská práva se budou vázat jen na vás :) Vlastně takhle - jen na SB. Budu to dělat pro ně...sem tam si prostě zajdu ven a budu se s foťákem snažit, abych vás pak s výsledkem potěšila :) A obrázek pak bude patřit jen vám. Prostě sem tam sem hodím článek o "malým fotografovi", SB vyplní dotazník na foto na přání a co v nejbližší době je sem hodím - jako vděk za vaši existenci a podporu :))

Takže teď to shrnu :)

  • Rozepsané hodnocení blogů
  • Nová rubrika Objednej si (která už snad bude normálně fungovat)
  • Nový kabátek blogu (je pořádná zima, tak se musí zachumlat ;-))
  • Nová grafická soutěž (začne o jarních prázdninách)
  • 2. narozeninová párty
  • Dokončení rubriky Michael Jackson
  • Fotografické dárky pro má SB
Myslím, že je to celkem stručné, to shrnutí :) Tak se mějte pěkně :))

Zhodnocený blog od Edianky

29. ledna 2010 v 10:04 | HanisShka
Proč jsem tu zase takhle dlouho (dobře, dva dny) nebyla, vám řeknu až v příštím článku.

Teď k hodnocení. Dočkala jsem se :) A jsem za to moc vděčná, protože teď jsem zase chytla designovou mánii :)) S menu souhlasím, ale byla jsem líná si ho opravit na jiné barvy :))

Zhodnoceno od: Edianka

Hodnocený blog: hanulinkas2.blog.cz (HanisShka)
Stáří blogu: 3 měsíce a 10 dnů.

23.1.2010 - "Hádka a potěšení v jednom dni.."

24. ledna 2010 v 10:38 | HanisShka |  Můj deníček
Ten den jsem dělala mizerný fotky a tak se nedivte, že je tahle rozmazaná. Mimochodem ten sníh dole, jak je hezky zarovnaný - to je odvrat. A ten rozmazaný chlapeček v oranžové kombinéze je můj bráška. Každopádně jeho rozmazanost byla záměrem.

Teď k tomu dni. V ten den se rozhodla, že se prostě na blog musí vrátit, změnit design a vše možné - a k tomu jí dokopalo její super SB Janet Jackson a zároveň skvělá holčina, které je co závidět xD xD.

V ten den si také vyklepala svou klávesnici a zjistila, že ten bordel tam už nikdy nechce vidět xD xD - mluvím o sobě :-D

A také jsem se nemile pohádala s kamarádkou, ae do půl hodiny už to bylo v pohodě a popravdě mi to udělalo dobře, že jsem se s ní pohádala - takový adrenalin jsem už dlouho nezažila, spíš jen zklamání.

Ten den jsem měla asi 5 hodin volnej barák od všech, krom babičky. Takže jsem řekla mamce, ať to horní patro neuklízí, že to udělám já, páč se budu nudit. No v prvních dvou hodinách jsem dělala rošťárny na počítači - pro mě je chat rošťárna xD. Pak jsem se rozhodla, že si dám písničky na plný pecky, až nadskakoval celej barák a ani bych se nedivila, kdyby nadskakovali lidi na ulici. Pak jsem uklidila ty hračky a všechny ty válející se věci, které bych jinak vyluxovala a pak zase ztlumila písničky a šla si dát do koupelny masku, vyčistit pleť a popřípadě upravit ty nezbedné vlasy, které mě zelektrizují už jen, když projdu dveřními rámy.

Nakonec jsem udělala pár pitomých fotek, které vám sem MOŽNÁ dám... xD A pak se rozhodla, že to půjdu doklidit. Připravila jsem si tu naší velkou krávu (lux), dala do ní vodu a jelo se....+ hudba zase na plný pecky. No nechtějte vědět, jak celý barák dunil...když tam jela písnička Shout od MJ....fakt...poslechněte si ji a nebudete se divit, že jsem nadskakovala i já, když jsem to "hulila" na 25 decibelů (napsala bych sem značku, ale momentálně nevim, jak se to přesně píše....že by dzb? xD)...no...nakonec jsem chytla křeč na stehně....a bolest zad....ještě teď mě bolí....

To je tak asi za ten den všechno. Anoooo...ještě jedna věc. Rodiče přijeli od návštěvy domů....a vezli mi taštičku od kamarádky, která mi něco koupila v Anglii - byla tam jako Operka....čii jak se to píše....a víte, co mi tam koupila?? Spodní prádlo. Musím říct, že značkový....ale ty tanga tam...no jéje!! Samozřejmě hořejšky ajeden krásný korzet jsem si nechala...ale ty tanga mi máma schovala...že je prej pak budu potřebovat!!! No nezbláznila se?? Já tohle prádýlko sama o sobě nesnášim! Vím, jak hrozně to vypadá na bachyních jako jsem já...když jim to ještě kouká z kalhot...no jdu asi zvracet.....nemám to prostě ráda! xD x( Takže teď pádím dělat pár dessů...vlastně jeden, ale pořádnej v několika verzích - vlastně ve všech, co jsem tu nabízela... :-D

Nic nebude! xD

23. ledna 2010 v 20:06 | HanisShka |  Můj deníček
Tak takhle skončil jeden sexy videoklip o MJ (fan made). Zapnul si poklopec, seskočil z auta a pááá xD xD

Ale teď k věci...opravdu nic nebude. Jak jsem řekla o tom rande - pokud se vydaří, napíšu šťastnou kapitolu, pokud ne - napíšu špatnou. Akorát že...ono se nestalo ani jedno...ono se ani neuskutečnilo xD x( Takže žádná kapitolka Ruce Umělce nebude xD xP

Ale jestli mi to maximálně vynahradí - což si ho teda jako podám - tak se těšte rovnou na dvě skvělé kapitolky xD xD No nic...

Teď ale vážně...žádný rance nebylo a docela mě to mrzí....to nejhorší na tom ale je uplně něco jiného, což vám říkat nebudu.

Pak...pohádala jsem se sesvou nejlepší kamarádkou a dost mě to mrzí...popravdě...asi za to můžu já.....ale snad chápe, že když ona má své dny...tak každý jiný člověk snad také, ne? A když neřeknu tajemství někoho jiného....tak to snad také není vina na mé straně. Každopádně...dnes asi zase neusnu..jako včera...

zatím pádím...a pokusím se oběhnout a spřátelit se s SB....ještě nevím...jestli na to dnes budu mít chuť....ale i jeden dess na přání dělám až zítra....asi to udělám vše až zítr.a.. :(

Shrnutí vstupu do Nového Roku

20. ledna 2010 v 19:08 | HanisShka |  Můj deníček
↑↑ Jen pro zajímavost, takhle vypadala část naší zahrady po prvních návalech sněhové kalamity ↑↑

A jedu dál. Jsem tu hlavně proto, abych se vám omluvila za mou nepřítomnost, ale nějak teď nemám čas. Hraje v tom obrovskou roli škola, ale aby na to nebyla sama, tak v tom hraje roli i můj "virtuální" přítel - či jak jinak bych to řekla (no, v sobotu se máme poprvé setkat a budeme spolu celý den, tak se uvidí ;)). Pak také za to může hudba. Když už jdu na ten počítač, většinou mě okouzlí ta malá ikonka přehrávače Winamp a prostě jen tak koukám na monitor za doprovodu pohodových, depresivních, veselých a smutných písní (MJ nevyjímaje :))

A jak bych ohodnotila začátek roku 2010? Ze začátku to bylo skvělé. Pak přišlo pár kopanců do břicha, do zad, ale dalo se to přežít. Nakonec přišly pochybnosti o všem možném, pak špatné známky a když se na to tak znovu dívám, tak rok 2010 se mi zatím zdá horší, co se pocitů týče ledna. Pak také přišla další tragédie, tentokrát z jinčí strany, ale mě to zasáhlo stejně, jako jeho, protože i já mám teď namále - nejen on. A díky němu jsem si vlastně i uvědomila, jak moc mou osobu, která...nevím jak se má, ale se srdíčkem už dlouho nevydrží :-( :-(...která pro mě v dětství byla jako druhá matka, babička a tetička dohromady.

Nechci se tu moc rozepisovat, chlubit se něčím, co je jen přes internet, vylévat své srdíčko, které stejně vše ještě unese a bude tlouct dál. Jedno ale vím jistě: Ztratím ještě jednu osobu a to srdce mi bude tlouct jen tak - ze zvyku. Víte...asi nikdy jsem vám pořádně nevysvětlila, proč mě vlastně odchod Michaela tolik zasáhl...ne...nevysvětlila jsem vám to pořádně...
Je to z toho důvodu, že jako malá jsem ho milovala - jako svého staršího bratra (mimochodem toho mám a jsem ráda, že u nás nebydlí..x(), jako svého druhého otce a jako toho nejlepšího dětského dospělého pod sluncem. V té době jsem nerozumněla těm blbostem o zneužívání a vždy, když mi to mamka vysvětlila, utrpěla jsem dosti velký šok...někdy jsem kvůli tomu i brečela...jindy jsem zase s nikým nemluvila... . Musím se přiznat, že na pár let jsem si tu pauzičku dala, ale když jsem mu nikdy nepřestala věřit, nikdy jsem nepřestala ho mít ráda a nikdy jsem nepřestala ignorovat ty bulvárské lži.

Pamatuju si, jak se jednu dobu neuvěřitelně moc řešilo, že mu upadl nos mezi faninky. Bylo mi tak deset...devět...a představte si...nejdřív jsem se divila, že to vůbec jde...a pak jsem chvíli byla na pochybách, jestli tomu věřit - to víte...malé dítě bez rozumu...ještě že mám svou maminku...která mě tolik podporovala v lásce k Michaelovi.....promiňte...ale jak tak vzpomínám na to jeho utrpení a v té době jsem si to neuvědomila, začínají mi slzet oči....

No nic...do půl deváte musím uspat brášku, abych mohla provolat někomu cizímu kredit (jak já tohle nesnášim)..... :-D :-(

Mějte se krásně a čekejte o víkendu nový díl Ruce Umělce - pokud bude smutný a depresivní, budete vědět, že se mi první rande nevyvedlo. Pokud bude veselý a plný pozitivizmu, rande se vyvedlo ;-) Mějte se ještě jednou krásně a miluju vás! :-*

Nejlepší vtipy (pravdy) o Chucku Norrisovi xD

16. ledna 2010 v 19:27 | HanisShka |  Můj deníček

Za chvíli si půjdu dopsat tu slohovku o té nehodě :) Učitelka nám půl hodiny prokecala, tak nám to potají dala domů.

Ale teď vám přeji kopec srandy! Ta nejlepší "pravda" o Chucku Norrisovi je právě tady!!! xD xD

Začínáme!!!

Když je člověk v nebezpečí, přijde ho zachránit anděl strážný. Když je v nebezpečí anděl, přichází Chuck Norris.

Chuck Norris za války sestřelil německé bojové letadlo tak, že na něj zamířil dva prsty a řekl: "Beng!"

Když přistáli na zemi mimozemšťané, šel je Chuck Norris ukázat fotografům. Nevznikla žádná fotka mimozemšťanů, ale spousta fotek Chucka Norrise.

Chuck Norris může za velké stěhování národů. Národy prchaly před ním.

Jednou stál Chuck Norris v místě dopadu atomové bomby. Dodnes má trochu opálenější kůži.

(Další pod perexem ;-) xD)

Ruce Umělce 8 - Dětská láska

13. ledna 2010 v 20:01 | HanisShka
POTŘEBUJI POMOC OD VŠECH ČTENÁŘŮ MÝCH POVÍDEK I OD JINÝCH!
V pátek píšu slohovku - 15.1. a do zítřejšího večera ve 21:00 můžete hlasovat o nejlepší slohové téma. Hlasovat můžete ZDE
Děkuji mockrát! A užijte si krásný další dílek (to je totiž dárek za to, že budete hlasovat!)
Adriane se vzbudila ve své posteli. Ani nevěděla, jak se sem dostala. Vzpomněla si na včerejšek, na Michaela a jeho hnědé krásné a hypnotizující oči.
Podívala se na hodinky a:
,,Panebože! To už je tolik?!" zařvala na celý pokoj. V tu chvíli se dveře rychlostí blesku otevřel a do nich vběhli Patrik s Petrem. Na to se musela Adriane usmát. ,,To jste tu byli oba dva?" začala se smát nahlas.

Ruce Umělce 7 - Už si vzpomínám 2/2

12. ledna 2010 v 21:26 | HanisShka
Je mi nějak špatně...ale na kapitolce se to myslím nepodepisuje...protože jsem ji psala o hodně dřív...no..příjemné čtení...já se půjdu dopřipravit do školy, omluvit se ještě jednou kámošce za černý humor - který ale ona mně dělá neustále a když to udělám já jí, nelíbí se jí to :-( :-//, no a vysprchovat se...to je na zítřek dosti důležité... :-D
Když dorazil domů, do své větši vily, prošel kolem krbu, na kterém měl fotky z dětství. Jen tak si je začal prohlížet, což skoro nikdy nedělal, protože kolem toho krbu skoro vždy proběhl. Prohlížel jednu fotku za druhou. Na první byl jako malý, když měl na sobě plážové oblečení (tím se spíše dá říct košili, kalhoty a plážové doplňky) a tančil tam. Na druhé fotce se objímal s Janet, jak měla ty krásné dva culíčky a nádherné ďolíčky v tvářích. Na té další byli všichni z tehdejší doby jako The Jacksons ještě s původním bubeníkem a Jermainem. Na té fotce byla ale i jedna dívka, kterou v dětství miloval a bál se jí to říct. Byla jen o rok mladší a při tom tak vyspělá a krásná. Vzal si fotku do ruky a vyšel s ní schody nahoru, do svého pokoje. Posadil se na křeslo a začal zkoumat fotku. Viděl tam sebe, neobyčejně šťastného, jak stojí vedle té dívky.

Vzkaz pro Lenka - o Povídkách

12. ledna 2010 v 21:06 | HanisShka
Leni, děkuju mockrát, že si mé povídky čteš ;-) o Michaelovi mám napsáno ještě celkem asi 4 povídky, ale jsou nedokončené. Když nemůžeš najet na ostatní povídky, je to tím, že ten odkaz tam ani není - nejsou ani zde na blogu (dříve byly), takže budeš muset čekat :-( Ale doufám, že se dočkáš! ;-)

Ruce Umělce 7 - Už si vzpomínám 1/2

10. ledna 2010 v 12:35 | HanisShka
Heh....nějak jsem se rozepsala a nevěděla, jestli to rozdělit nebo ne...nakonec jo :-D
"Slečno Rolling! Slečno Rolling! Zastavte se!" řvala ta dáma z dětského domova, když Adriane zastavovala zrovna u východu, ve kterém na ni čekal sám Patrik s Petrem.
Když se Adriane zastavila a změřila si tu ženu znuděným pohledem, žena spustila.
"Jmenuji se Felicia Hartnett," představila se žena a nabídla Adrianě ruku. Ta si ji jen s odporem prohlížela a dál čekala, co se z ní vysouká. "No..ehm," stáhla Felicia svou ruku zpět, ,,jsem tu kvůli Leoně Myllirové," usmála se žena a podívala se za sebe do středu nemocnice. "Jsem totiž pracovnice z dětského domova tady v LA. Máme ty nejlepší podmínky pro děti a věřte, že malá Leona určitě nebude mít špatné vzpomínky na dětství," pousmála se Felicia, ale to Adriane dopálilo ještě více.

Ruce Umělce 6 - Vzpomínky z dětství

8. ledna 2010 v 22:38 | HanisShka
"Je tu i Michael?" zeptala se potichu Leonka, když Michaela neslyšela.
"Jsem tu stále," řekl Michael stejně jemně, jako Adriane před chviličkou.
"Můžete pro mě něco udělat?" pokračovala dál Leonka. "Neodcházejte, dokud neusnu," poprosila a Michael i s Adriane řekli sborově ano a tehdy se jejich pohledy střetly natolik, že si dokázali vidět snad až do duše.

Ruce Umělce 5 - Slzy lásky

8. ledna 2010 v 17:10 | HanisShka
V tu chvíli, co vešla, se na ni podíval svýma hypnotizujícíma hnědýma očima.
"Dobrý večer," špitla Adriane jeho směrem.
"Dobrý večer," odvětil s božským úsměvem. Z jejího okouzlení ji však vyrušil ženský tón.

Ahoooooj!

7. ledna 2010 v 19:35 | HanisShka |  Můj deníček
Nazdárek lidičky. Právě si tu prozpěvuju společně s Leonou Lewis píseň I See You, nebo-li "theme" z Avataru :-) Bombovej filmík. Prohlásili o něm, že předběhl svou dobu...tohle doposud nikdo, NIKDO, nenatočil! Neviděla jsem konec, ale jen pro to, že bych u něj tak trochu brečela, protože jsem bohužel nežádaně viděla a slyšela konec....ale každopádně si to dokoukám hned první večer, co budu mít čas a budu vědět, že dnes k usnutí nutně nepotřebuji písničky - lépe řečeno Michaela, Rihannu, Tokio Hotel, Leonu Lewis a další... .

Pak dále. Bohužel na icq, jsem se seznámila s nádherným klukem, který bydlí nedaleko ode mě..ještě stále (už asi dva dny) :-D Jsme u seznamování a já se bojím, že až nám dojdou otázky, tak už si nebudeme mít o čem povídat...ale vidět ho musím co nejdříve...jen fotka mi nestačí. No co....zkusím to a uvidím...co se dá dělat, že?

Jinak....mějte se famfárově..jdu přemlouvat Thomase Grewa, aby zaskočil na icq....neee...on tu stejně neni....hajzlik :-D

Mějte se krásně, vaše zamilovanááá HanisShka.
Ale..jestli mi ten kluk ublíží...myslím, že víte, co se mnou bude...:-(

Ruce Umělce 4 - Leonka

4. ledna 2010 v 0:21 | HanisShka
Takže je tu očekávaný 4. díl. Je trochu delší a podle mě i trochu...né veselejší...ale už je tu více uvolněná atmosféra a konečně se něco stane... :-)
Ale musím říct, že jsem u toho plakala, když jsem to psala...opravdu.....protože tohle se stalo určitě už stovce dětí....
Stála tam, mezi nimi a dívala se na podlahu. Za ní vběhl do domu rozzuřený Patrik, ale pak se jeho pohled změnil na soucitný.

Hlásím se znovu

3. ledna 2010 v 18:54 | HanisShka |  Můj deníček
A hned sem přináším pár nových aktualitek. Jako první. Michael Jackson má nový song spolu s Lennym Kravitzem. Jmenuje se Another Day a na svět zatím prošla jen s délkou 1:29 min - či-li jen jako ochutnávka. Ale vy si ji můžete poslechnout (a tudíš i stáhnout) hned pod perexem!

A pak dále...zase jsem u Mikeho...pokud chcete, aby naše Země (Česká Republika) vyhrála v celosvětové anketě: "Jaká Země nejvíce miluje Michaela Jacksona?"
tak můžete hlasovat zde:
Hlasujete každých 20 min. Nějakým způsobem ale Poláci přišli na to, jak podvádět...takže jim prosím pěkně natřeme zrak :-)

Ruce Umělce 3 - Konec?

3. ledna 2010 v 0:02 | HanisShka
Tento díl podle mě není pro slabé žaludky. Ne, že by tam bylo ZASE něco erotického, to tentokrát opravdu ne. Ale tento a příští díl bude trochu o něčem jiném. Samozřejmě hlavní pointy se stále držím :-) A pak také je tu další změna. Přešla jsem z ICH-FORMY do ER-FORMY, takže teď budu spíše vypravěčem - i když musím říct, že se mi posledních pár vět pletlo, že jsem tam stále psala v 1. osobě...:-D
Svými ústy se přiblížil k Adrianě a teprve teď ucítila, že v sobě Richard měl pěknou řádku alkoholu a že to jen tak malé přiopití nebude.