Prosinec 2009

Michael Jackson - video - má výroba!

29. prosince 2009 v 1:34 | HanisShka |  Můj deníček
Heheeeeeeee...už to fachááá....no lidi..nazdáááárek :-D :-D Já se moc omlouvám za takovou tu noční návštěvu blog.cz, ale jinak to nešlo. Dnes to bylo na diskuzi tak divoké, že jsem se ponořila do jednoho videjka. Jen minuta 38 vteřin vás nezabijeeeee :-D :-D


PS: Nic jsem nepila, maximálně tak vodu s kyslíkem! :-D

Poslušně se hlásím - znovu :-D

28. prosince 2009 v 16:11 | HanisShka |  Můj deníček
No...teď jsem si pořádně mákla na simici007.blog.cz, ale výsledek se snad ostatním webmisskám bude líbit, ještě nevím - ale ušetřila jsem jim práci, tak se uvidí.....

Dál...můj psychickej stav...nevím, jestli se zhoršil nebo zlepšil, ale mí přátelé míle daleko mi v tom nijak nepomáhají, spíše mi to ještě zhoršují tím, že mi to připomínají. Teda jenom někdo, ale já se na ně za to nezlobím. Jsem ráda, že je vůbec mám! A to je to hlavní!

To, že je to s mou psychikou horší a horší nemám na mysli jen u přátel a dalších podobných věcí. Je to i Michaela Jacksona. Nemůžu si pomoct. Když někde vidím děti, kdekoliv (a hlavně ty, co znám že jsou opravdový děti nebo ty, co v nich nevinnost přímo sídlí), mám chuť se rozbrečet z toho, jak jsem dojatá. Když se podívám na jeho videoklipy, nejsem na tom o nic lépe...tentokrát ty slzy opravdu tečou.

Jsou ale věci, za co mu chci někdy poděkovat. Pokud se do nebe dostanu, tak mu poděkuji určitě! Chci mu poděkovat za to, jak mě "donutil" k tomu, abych se o přírodu zajímala více, abych si vážila každéno NEVINNÉHO dětského úsměvu (což tady jsou vČR nevinné děti buďto jen jako 1 - 4 leté v dětských domovech, stydlivé holčičky ve školkách a 1 - 2. třídách a pak také malé holčičky a chlapečci, kteří mají jednoho a více sourozenců a starají se o ně - tam v těch všech dětech ta nevinnost přímo křičí o povšimnutí!).

Také mu musím poděkovat za to, že si celkově Planety Země začínám více vážit. Pokouším se užívat si každou minutu života a beru to jako vzácný dar. Užívat si ho ale často nejde a to se opravdu snažím. Když mi byla odebrána skoro každá radost z mého života, skoro každá má droga, tak to opravdu nejde. Ale vím, že je to tak skoro u všech. U někoho více, u někoho méně. Teď vidím články u lidí, které miluji, také jim schází přátelé. Jen další důkaz, že dnešní a budoucí doba se řítí do záhuby všech přátelství a jen opravdu ti silní vydrží - já už jsem poražená. A taky v tom velikou roli hrajou peníze - strašně moc.

No, nebudu Vám tu dál vylévat své srdíčko, nechci vás tím zatěžovat a už vůbec aby jste se tím jen trochu zaobírali.

Mějte se krásně, já se jdu zase vrhnout na úklid druhého blogu :-)

Smutek a samota

24. prosince 2009 v 10:49 | HanisShka |  Můj deníček
Na Štědrý den by se spíše měl psát veselý text. Nemůžu si to odpustit, ale musím to sem napsat.

Do té doby, co se všechno tohle změnilo, událo, jsem měla dá se říct perfektní život. Mamku jako nejlepší kamarádku. Hodně skvělých přátel, kteří ode mě bydleli tak maximálně 14 km, takže jsem za nimi mohla zajet i na kole a taktéž oni ke mně. Skvělého přítele, kterému jsem dávala volnost a když jsme se viděli, stálo to za to - to bydlel jen ve vesnici vedle nás. Úžasnou školu, kde jsem se měla opravdu dobře.

Teď ale musím říct, že po té době už nemám skoro nic. Vždy jsem si říkala, když jsem četla ty smutné články o tom, že se nic nedaří, nejsou přátelé, že to snad není ani možný, že je tohle jen přetvářka, aby byla ta dotyčná osoba zajímavá. Už ale pár měsíců vím, že tohle není založené na tom, aby se o tebe zajímali.

Je to bohužel krutá realita, se kterou nelze nic dělat. A internetoví přátelé bohužel nestačí. Neprospívá mi, abych seděla den co den u počítače a bavila se tu se skvělými kamarády, se kterými se vídám jednou dvakrát do roka - ale aspoň něco.

Přítel se semnou rozešel kvůli vzdálenosti a já ho chápu, hold jsme oba na blízké vztahy a to nám pak bylo odepřeno. Ale myslím, že kdybych ho ještě teď potkala, tak bychom se spolu dokázali normálně bavit a on by se jako vždy předváděl :-D.

Mamka jako nejlepší kamarádka stále zůstala, ale mám větší pocit, že už se s ní nemám o čem bavit, i když velice chci a tak hledám každé téma. Jelikož nám do života vstoupil jeden větší či menší problém, mamka teď nemá čas na mě, sem tam si popovídáme, ale já spíše trávím hodně času ve svém pokoji a když ne tam, tak ve škole.

Úžasná škola...no jak se to vezme. Jelikož už chodím na střední, tak mi to stále přijde takové nové ještě jsem to nepřijala úplně, jen polovičně. Lidi ve třídě jsou fakt skvělí, ještě, že tam se mnou šli dva spolužáci z bývalé třídy, je tam s nimi fakt sranda a mám je moc ráda :-D. Ale také jsem tam poznala nový lidi, kteří jsou opravdu super. Bohužel jsou tam i tací, kterým přijdu nesympatická a oni mně taky...takže není co řešit.


A teď chci jen dodat. Vánoční sms mám rozeslaný. Lidi z mého telefoního seznamu si začali první, takže čekám, že mi ten utracenej paušálokredit zaplatíte! :-D

Vánoční přání

23. prosince 2009 v 20:54 | HanisShka |  Můj deníček
Moc ráda bych vám sem dala svůj Vánoční obrázek, ale budete se muset spokojit s jinačím...(neměla jsem foťák)...

Vánoční čas přežívá v každém z nás,
zavři oči a porozhlídni se po něm.
Už cítíš ten vánek, už blíží se zas,
na jeho slávu a krásu všichni pějem.

Už cítíš tu krásu? A i to napětí?
nech ty oči zavřené a ponoř se níž.
Uslyšíš všchno, i smích dětí,
neboj se a jdi k nim co nejblíž.

Šustění papíru, větvičky na zemi,
pohladí uči, je to jako ráj blažený.
Najde se někdo mezi námi,
co si stále myslí, že je vážený?

V téhle chvíli,
v téhle době,
v této společnosti,
v této atmosféře - nikdo by neměl být povyšovaný nad tím druhým, když jsou takové svátky.


Takže to byl takový chabý pokus o Vánoční přání vlastního pojmu. Nepovedl se, ale už aspoň víte, že Vám všem chci popřát krásné Vánoce a Šťastný Nový Rok. SB už jsem s přáními sice oběhla, ale na návštěvníky přece nesmím zapomenout.

Mějte se krásně a na Silvestra se moc neztřískejte. Já se ztřískám už jen při pohled na TV Barrandov od 19:00 - ani se neptejte, co tam dává...a hlavně s KÝM! Ach, už zase ten kýč... jeje :-D

Mějte se, jinak se Vám tu ještě vyzpovídám s mými představami a to bych nerada :-D

Ruce Umělce 2 - Manažer Richard

21. prosince 2009 v 23:41 | HanisShka
Je tu pár připomínek. 1.) Děj se přesunul do roku 1985
2.) V té době ještě neexistovali počítače, tedy aspoň co já vím...ale v 1. kapitole jsem to už použila a tak uděláme z té doby vyspělou dobu, ok? :-D

A dál...vůbec nevím, jestli dát tuto kapitolku 18+...psalo se mi to dost blbě, ale v ději jsem to měla zařazený...takže nevím....no...příjemné čtení :-D

Ten den, kdy jsem měla konečně jít fotit ty slavné osobnosti na charitativní činnosti, mi někdo zavolal.
"Dobrý den, je tam slečna Adriane Rolling? Volám ohledně dnešního fotografování na USA for Africa," ozval se příjemný hlas jedné postarší ženy.
"Ano, u telefonu," odpověděla jsem jemně. Něco se určitě stalo.
"To jsem ráda. Moc se omlouváme, ale bohužel vám někdo oznámil špatný datum. Dnes jsem totiž mluvila s kolegou, který vám to oznamoval, respektive mě poprosil, abych vám oznámila správný datum." Byla moc hodná, že mi zavolala. Už se jednoduše těším, až se poznám s těmi lidmi. Popravdě, ten její popleta kolega mi oznámil datum, kdy je zkouška na píseň. Že bych se zašla podívat? Nikdo mě přece nemusí vidět. A na VIP lístek mě tam přeci můžou pustit - dostala jsem ho poštou, abych se mohla dostat na focení té skvělé akce.


Simici007

21. prosince 2009 v 23:01 Můj deníček
Dnes jsem chtěla dopsat ještě 2. kapitolku Ruce Umělce, ale nějak už skoro nevidim ani na klávesnici, i když v tom to psaní ani tak moc nespočívá...ale když píšu čísla, či sem tam juknu na klávesnici, tak mě to zblbne :-D

Ale co, možná, že se k tomu ještě dokopu. Hlavním důvodem je banner, který jsem dnes udělala. Simíci na Banneru jsou moji, musela jsem je nafotit a oni mi tak krásně pozóvali, no celkem mě to i bavilo a v počítači mám daleko více "fotek". Nakonec jsem si pohrála i s mými znalostmi grafiky, takže se na to dá koukat :-D No, posuďte sami!
A popravdě, vůbec tam ty spolumajitelky (kromě Hilary simík) nechápu. Jsou přece spolumajitelky blogu, tak můžou přidat aspoň něco za dva dny či za týden. Teď jsme si s Nikol celkem na tom bločku mákly, takže by se i ostatní mohly přidat.

Ještě dělám na ikonce, kde bude buďto simík Leo (ten usměvavej v levém rohu banneru) nebo simík Adriane (ta vpravo s Leem).

Ještě se uvidí, ale dnes se k ní už nedokopu. Kvůli tomu, že bych to tam dnes stejně nemohla vložit kvůli blog.cz výpadku. A pak také kvůli tomu, že už dneska nemám na to náladu, chce se mi jít na záchod a pak dopsat tu druhou kapitolu, protože ten děj, je opravdu slibnej :-)

Ruce Umělce 1 - USA for Africa

19. prosince 2009 v 21:20 | HanisShka
Tento příběh je o Michaelu Jacksonovi. Slíbila jsem totiž dívkám, že přidám něco nového z RTT, ale bohužel to nejde uskutečnit, tak to vynahrazuji!
"Prosím, dejte do toho více života," usmívala jsem se na jednu ze slavných hereček, která se právě snažila zkroutit do neidentifikované polohy.
"Tuhle nohu dejte dolů, nepotřebujete, aby vám každý koukal pod sukni," řekla jsem otráveně.

Vánoční nálada

19. prosince 2009 v 14:40 | HanisShka |  Můj deníček
S tou Vánoční náladou jsem na tom tak bídně, že jsem si dokonce už musela pustit anglické "koledy" jako třeba Wham - Last Christmas nebo Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

Podívám se z okna na sníh - něco malého cítím. Podívám se na ozdoby ve městě - necítím nic. Podívám se na stromeček ve městě, žárovky v oknech, ve vytrýnách - necítím nic.

Teď jen, když poslouchám ty songy, tak cítím tu Vánoční atmosféru, cítím sníh v rukou, blikající Ježíšky v oknech, světýlka, vánoční stromeček a šustění balících papírů.

Mám nový song k Vánocům, ale chybí mi melodie, na tu prostě nemohu přijít, i kdybych sebe více chtěla. To je ale jedno. Jdu si psát povídku, vyzpovídat se. Nějakou novou, aby ta hlavní postava nabrala jiného směru a mohla bych do ní vložit své city.

4 years in High School 9 - 10

13. prosince 2009 v 17:48 | HanisShka
9.kapitola Přidáš se?

Sasuke se sebou škubal na všechny směry. Pokoušel se roztrhnout si provaz na rukou a nějakým způsobem strhnout pásku.
"Uf, že jsem si nesundal triko dříve než Sakura," usmál se pro sebe a svázanýma rukama si těžce sáhl do kapsy s mobilem. Stisknul zelený sluchátko a volal poslednímu, komu volal a to byla Sakura.

4 years in High School 4 - 8

13. prosince 2009 v 17:47 | HanisShka
Takže jsem se rozhodla, že poslední díl bude díl 11. Proto dávám vše dohromady, protože 11ku už mám skoro dopsanou. Prostě a jednodušše ukončím všechny díly s kapitoly nad 10 nebo s těma, co už maj hodně prožitýho a to si myslím, že 4YIHS už má celkem dost. Hlavně Sakura.

Takže tohle je to, co jste ode mě už četli na starém Hanulinkas2. Ještě dnes (max do zítřka) tu čekejte 4 years in high school 11 - konec :-)

4.kapitola Nová láska a Karinina pomsta!

Všechny tři se zhrozily a čekaly co bude dál. Mezitím Naruto, Sasuke a Mistr Iruka odnesli Sakuru do ošetřovny, kde se v průběhu zjistilo, že Sakura má četné zlomeniny a že žádné drogy neužívala. Vlasy byly ustřiženy docela násilím, ale neví se to jistě. "Vypadá to, že jí museli zkopat." řekla neslušně doktorka Tsunade. Sasuke i Naruto se hodně divili a báli se oba o Sakuru, mezitím se oba skvěle spřátelili.

Thomas Grew & Hannah - Vanished

13. prosince 2009 v 11:27 | HanisShka
Pamatujete si, jak jsem se zmiňovala o tom songu Vanished od Thomase Grewa? Tak už je hotový. Po dlouhý době jsem se dostala k mikrofonku. No...výsledek můžete shlédnout zde:


Více informací najdete: zde

kroky našich prapředků - převyprávěno

13. prosince 2009 v 11:23 | HanisShka |  Můj deníček
Jak jsem psala dříve, že vám sem hodím tu zkrácenou slohovku, tak tady je. Originál je od Michaela Jacksona - kniha: Tanec Jako Sen.

Ten den jsem ještě psala olympiádu, takže jsem jako slohovku už nemohla vymyslet nic jiného (ale i učitelka říkala, že by mi to odpustila, kdybych ji nenapsala). Slohovku jsem měla za pár minutek, jedna a čtvrt A5 mě vyšla (říkala, že to má být stručné a krátké). Ostatní neměli ani tu čtvrtku A5. No, skoro všichni si to chtěli přečíst. Příští týden ve středu to budeme "umělecky" přednášet, tak vám pak dám vědět, jak jsem dopadla :-)


V blízké době tu čekejte další jednorázovku. Jakou, to už by jste měli vědět :-)

Pokračování pod perexem :-)

Už jste někdy viděli...? Ne? Tak já vám to budu vypravovat.

Malý chlapec, který si nevážil planety Země, jel na prázdniny ke svému strýci, který měl za úkol, představit tamější přírodu svému synovci.

Jednou se oba procházeli na krásné neobydlené pláni. Strýce něco napadlo.
Podíval se na svého synovce, pak se podíval na tu zelenou pláň. "Je to dobrý nápad?" ptal se strýc sám sebe. "Určitě," odpověděl si.

Poslušně se hlásím

10. prosince 2009 v 19:20 | HanisShka |  Můj deníček
Takže jsem zase zde. Moc se omlouvám, že jsem tu moc dlouho nebyla. Takže Olympiádu z češtiny mám za sebou. Nejvíce jsem si vyváděla na slohovce. Téma? Kdybych měla křídla...

Po testu jsem zjistila, že to většina lidí brala jako světový problém o globálním oteplování, o ničení zemi. Neříkám, že jsem si pod tímto tématem představila něco jiného, než pád těch dívek, ale napsala jsem to v jiném stylu. Příběh to však byl převzatý od Michaela Jacksona a v originále se jmenuje: Stopa našich prapředků.

Musela jsem to dosti převyprávět, a tak tam je slyšet jen ten základ. Slohovku (o polovinu zkrácenou, než původní) najdete pod perexem (protože ještě ten den jsme měli hodinu češtiny, takže jsem si usmyslela, že to přednesu před třídou jako opravdu povedené dílo - což není - a autora si nechám na konec, protože jinak by mi dali špatné hodnocení hned na začátku).

Takže doufám, že aspoň na té slohové práci najdu záchytné body. Musím říct, že tohle psali i čtvrťáci a podle mě jim to šlo o hodně lépe, než nám, prvákům.

A pamatujete, jak jsem vám říkala o těch koledách? V ten den nebudeme zpívat jen pro naší obchodku, ale i pro dvě další základní školy - no děs!!! A také...mám sólo. Zpívám píseň Tichá noc. Výšky mi dělají strašné problémy a ten doprovod není takový luxus. No jo, hold jsem si zvykla na luxus ze základky a na skvělého hudebníka Thomase Grewa :-D, tak je to tím...

Slohovka nakonec bude až v příštím článku a pak se také můžete těšit na jednorázovku, kterou vám slibuji minimálně měsíc...a tou je: "Díky lenosti stále žiji..."

Je to příběh podle skutečné události. Určitě vám něco říká: Pád dvou mrakodrapů v Americe. Maminka tam měla v té době kamarádku, která v těch dvojčatech pracovala (v té době, co se dvojčata zřítila. V té době měla být v práci a pracovat ve vyšším patru, odkaď lidé skákali ze zoufalství už i z okna, když ty mrakodrapy padaly...víc vás navnadit nemůžu, jinak by jste si to pak ani nepřečetli...)
Úžasné hlášky

8. prosince 2009 v 21:56 | HanisShka |  Můj deníček
Ještě horší nálada, ale s ní už nic nenadělám. Přečetla jsem si pár dost dobrých hlášek (sepsal je náš třídní vtipálek - bývalá třídní učitelka) :-D Zdroj: Čelákovice základní škola Kamenka.

- "Co je to renesance?"
To je nějaké roční obdob
í.
- Epitaf je nápis na náhrobku. Mrtví si to tam většinou píšou sami.
- Jo, Luis Pasteur! Tomu zkyslo to mlíko, že jo?!
- Nad příkladem z matematiky u opravné zkoušky v devátém ročníku 3 : (-1) =
Žák: " To z hlavy nespočítám!!!"
-Uč.: "Komenský se narodil o 100 let později než... ?"
Žák: "...než zemřel."
-"Anglie měla důsledky stoleté války - výbuch 2 atomových bomb, Anglie byla poničená."
-"Severní a jižní směr určují pornoběžky."
-"Ve Francii v roce 1830 proběhla v listopadu červencová revoluce."
-Uč.:"Vyjmenuj nové zbraně, které byly poprvé použity v 1.světové válce !"
Žák.:"Kopí."
-Uč.:"Jak se jmenoval mořeplavec, který dal jméno mysu Dobré naděje ? (Bartolomeo Diaz)
Žák.:"Domestos !"
Další žák: "Buenos Diaz."
-Uč.:"Napiš jméno anglického dramatika autora Romea a Julie."
Žák.:"William Schwarzenegger."
-Uč.:"Co je to částečná mobilizace?"
Žák:"Něco, co dříve něco dělalo a přestalo, tak se to částečně obnoví."
-"Záminkou k rozpoutání druhé světové války bylo přepadení převlečených vojáků Německa za polské vysílače." (HanisShka: To mi něco připomíná :-D)
-"Paní učitelko, já jsem vám chtěl říct, že kdybyste mi chtěla dát čtyřku z angličtiny, tak tu bych teda nechtěl."
-"Země se otáčí kolem Slunce, řekl Galileo Gagarin, ale ten to odvolal a potom kvůli svému pravdivému názoru upálili Koperníka."
-"Tlustá postava lemuje celé tělo."(popis matky)
-Uč.:"Jak se jmenuje socha olympijského vítěze v hodu diskem?"
Žák:"Diskmen."
-"Rovnoměrný pohyb je rovný pohyb, který se nijak nekroutí."
- Uč.: "Vyjmenuj 10 pěvců !"
Žák: "Karel Gott, Lucie Bílá, ..."
- "Elektrický odpor je veličina, která prochází přes překážky."
- "Paní učitelko, my vám radši jdeme pryč na voči."
- "Já jsem našel bakterii ! Byla centimetr dlouhá a ještě měla vocásek !"
- Uč.: "Jak měníme vnitřní energii tělesa ?"
Žák: " ... pokud přidáme chladnější teplo."
- "Dovoz byl omezen kly !" (cly)
- "Čeština je zároveň těžká s číňanou."
- Uč.: "Oldo, co tam děláš, že nepíšeš ?!"
Žák: "Počítám !"
Uč.: "Co tam teď počítáš ?"
Žák: "Počítám s tím, že mě seřvete !"
- Hlášení (vyhodnocení soutěže o nejhezčí velikonoční vajíčko) :
"Sešlo se nás tady 70 vajec."
" ... dostavte se do sekretáře."
- "Vládce bohů byl Dyj a jeho žena Anténa."
- "Anglii se ve 2. polovině 19. století přezdívalo díra světa." (dílna světa)

A toto vypustili z úst samotní lektoři :-D

- Ta dívka vypadá na opakování ročníku!
"To ne! Spíš na propadnutí!!!"
- Dnes nemáš žádné kolegy k obědu?
" Ne, dnes mám bramborovou kaši."
- Ona vlastně přišla na vyučování a tím porušila školní řád.
- Vyrušuje na hodině. Úmyslně nesprávně napovídá!
- Dneska budu rodit hory.
- A: "Tobě to dneska sluší!"
B: "No, my jedeme do divadla."
A: " Ty bys mohla hrát hlavní roli!"
B: " Jdeme na Psa Baskervilského."
- Zápis úrazu: "Ruka byla chlazena a po neodcházející bolesti byla odvezena na polikliniku do Brandýsa."
- "Necháme projít hlavy."
- "Teď mi volala, že tady bude minulý čtvrtek."
- "Ten vlak, kterým jeli, tak jim ujel."
- "Čůral mimo vymezený prostor!"
- "Plnit ředitele a příkazy zástupce."
- "Stoj o hlavě, běhání dokola."(zápis v třídní knize)
- "Paní učitelka se támhle množila."
- "Žák neplní povinnosti třídního učitele."
- "Přívlastek neschopný."
- "Máš opilé krychle."
- "Postrádáme tady pana Borišina, kterého snad dorazí."
- " ....školská inspekce, školský úřad, ředitel školy, ale týká se to i nás lidí ... ." - "Po té ráně jsem ztratil pojem o pojmech."
- "V devítkách budou dvě skupiny tělocviku - holky a dívky."
- "Zaměstnavatel se musí starat o vzdělávání nových zákonů."
- "Já mu volala a ten tatínek civěl v telefoně... ."
- "Babička mě lámala přes telefon ..."
- "Žádají a prosejí vás ..."
- "Nechávám malovat v Kamence spodní přízemí, horní ne."
- "Máme tu dvě nové tabule. Deset let se na ně nebude sahat."
- "Dělejte si dopředu, tam vzadu !"
- "Jestli chce z tělocviku lepší známku, tak ať se víc hlásí !"
- "Já když se vidím na fotce, tak vidím, jak mám křivý přední nohy."
- "Já jí pětku zadarmo nedám !"
- " ... já třeba v devítce beru drogy..."
- "Tomáš se neumí válet tak urputně." (HanisShka: Schválně...jestli to neni Tomáš S....ten se taky někdy válí :-D)
- "Víš, co to je vytáhnout matku od flašky láhve."

Musím říct, že z toho naše Hronka musela mít výtlemy, zvláště o dějáku :-D Když já tu prskala smíchy na monitor...

Volleybal ať jde do háje a Soňa s nim...

8. prosince 2009 v 20:47 | HanisShka |  Můj deníček
Jasný...tohle asi ta hlavní osůbka Soniška číst nebude, ale mně je to už jedno.... jak já se na tu hru těšila a ty mi to takhle zmrvíš....opravdu ti děkuju i s poklonou. Příště si to slízneš i s polevou.

No nic...hráli jsme dneska volejbal. Nejenom pozdní příchod z oběda, bolesti hlavy, padající kalhoty bez pásku, rýma a teplota, ale i dívčina, která mě peskovala na každém kroku, který jsem udělala špatně.

Škola ujde, takže je to zatim v pohodě. Už mám novej a svůj pokojík. Za chvíli si snad půjdu připravit ty rozhrabaný věci do školy a pustit si ten film, po čem tolik toužim...no jasně...tak teď jsem tam byla...film mi samozřejmě nenahrála na USB takže mám zase zkaženej večer...no tak si pustim Residente Evela.

Lidi, ani nevíte, jak mi je teď mizerně. No ještě si přinesu čaj, ale hodit si mašli a mít další týdenní absenci ve škole, to nejde. Sice to ode mě chytla už spolusedící a musela jít nutně domů (i zápal švindlu tam hrál roli :-D).

Takže tady vidíte můj menší pohoršený stav. Dnes jsem dohlížela na menšího bráchu. Měli jsme k večeři smaženýho sejra a brambory.
Já: Tak teď si vem, Míšo, sejra.
Míša tak udělal....já se zadívala na bramboru a přemýšlela, co že to vlastně je....
Táta: Tak ta si už ani nemůže vzpomenout, jak se jmenuje ta malá, kulatá a žlutá věc...

Takže zase výtlem smíchu. Teď jsem si uvědomila, že jdu s Tomášem na olimpiádu v češtině, ale moc to nevypadá, že tam půjdu, páč nemám žádný new info ohledně zítřka, takže se na to asi vypeču.

Nastydlá, rýma, kašel, teploty a bolest hlavy a zítra se budou zkoušet ty Vánoční koledy. Mám na vás otázečku...cítíte Vánoční atmosféru? Já ne...a ani neucítím....

Mějte se krásně, Vaše HanisShka

Je mi špatně...

6. prosince 2009 v 11:53 | HanisShka |  Můj deníček
No....je mi špatně....za pár hodin - resp. 2 hodiny jedeme pryč - do nějakého divadla na Mikulášské představení. Jedu tam jen proto, že chci vidět tetin herecký výkon - to je tak všechno :-D Jinakbych klidně zůstala doma.

Také...mám trochu...problém......miluju děti a zároveň volleybal.............
V pátek přišla spolužačka do třídy po správcovské radě........naše škola dostala pozvánku do dětského domova. Máme přivést pár bonbonů a hrát si s dětmi - je to můj sen....v dětském domově hrát si s dětmi....teď se mi chce při tak krásné představě brečet štěstím........a do zítřka se máme rozhodnout, jestli tam jedeme nebo ne....školu bych měla omluvenou...ale....od dvou hodin je také konkurz na tým volleybalu a za asik týden by se hrál ten Vánoční turnaj......a já chci reprezentovat naši třídu, protože z holek jsme s Betinou opravdu nejlepší. Vrháme se po míči a když ho nechytíme správně, ostatní se pak o to už postarají, ale to by ten míč musel letět přesně na ně, aby si uvědomily, že je to míč pro ně......ty dívky, co se přihlásily jako první.....jedna umí tak maximálně dobré podání (a skoro ani to ne, trefuje se někdy do stropu, což mně se nestalo ani jendou...maximálně tak do sítě......oni dávaj strašný vejšky a ty právě dávat nemaj....když podávám já, tak mi to protivníci skoro nikdy nevyberou :-D).

Ale......k věci. Nemůžu se rozhodnout, jestli mám ztratit jedinečnou příležitost vydat ze sebe to nejlepší na konkurzu, nebo jít si užívat s dětmi do dětského domova v Milovicích (žijou tam i pěkní fracci)....je to těžké, ale teď když jsem to tu uvážila písemně....tak jsem si nakonec vybrala ten konkurz. Do dětského domova můžu zajít vlastně skoro vždy, když si to s těmi lidmi domluvím - třeba po Vánocích, budu mít i dostatek peněz, abych si něco takového mohla vůbec dovolit....

rok 2012

5. prosince 2009 v 20:04 | HanisShka |  Můj deníček
Na filmu jsem ještě nebyla, ale myslím, že i když na něj nepůjdu, tak nic nezmeškám - podle mě to zažijeme na vlastní kůži. Tohle téma bylo ve škole, o přestávce před Němčinou. Spolužák Marek s tím začal + dodal ještě dalších pár informací, které byly podle Mayů předpovězeny a staly se. Z poloviny tomu začínám věřit. Večer v kině, když jsme si s holkama dávali "večeři" v KFC před Novým Měsícem (Twilight sága), tak jsem se o tom bavila s kamarádkou Klárou. Prý, že vědci přišli na to, že rok 2012 bude jen počátek a bude na lidstvu, jestli se s tím dokáží vypořádat, či ne. Dnes jsem na seznam.cz narazila na další článek. Jak víte, máme narušené Antlantické proudění oceánu a vědci přišli na to, že před 12 800 nastala malá doba ledová od toho proudění do pár měsíců - takže předpokládají, že se to tak stane i s námi a tato "malá" doba ledová bude trvat pár tisíc let - takže scénář filmu Den Poté není zrovna velkou fantazií.

Určitě se se zemí něco stane, to vím jistě - ale že by to bylo až tak surové? To jsem si ani v tom nejhorším snu nedokázala představit...vlastně ano, před 6 lety se mi zdál sen o konci světa a jeden Muslim tam seděl na koberci, kde meditoval a písek ho vtahoval do země. Křičela jsem na něj, aby mi podal ruku, že ho vytáhnu. Ne, on si dál meditoval a říkal mi, že je to k ničemu, že se k němu můžu přidat, že to brzo přijde....jak nádherný sen....fakt, že jo. Ani se nedivím, že si ho ještě pamatuju. No nic, budu končit. Chci jít udělat další TS2 komix, protože ve hře jsem udělala velkou chybu a pokud teď nebudu s komixem pospíchat, bude pak i pozdě a já budu v háji :-D :-(

Mějte se krásně...

Informace pro následující dny měsíce Prosinec

5. prosince 2009 v 11:23 | HanisShka
Takže zde je pár informací, které by vás mohly potěšit, ale takové ty "zažrané" blogaře jen do osobních bločků moc nepotěší. A odpůrce Michaela Jacksona a The Sims 2 také ne :-D

  • Už dříve jsem chtěla rozjet pár věcí ohledně The Sims 2, ale teprve teď si to trochu splním :-) Čekejte downloady, další díl Strong Chemistry + cenky atd...
  • Také se konečně dokopu ke zhotovení rubriky Michael Jackson - tam však nebudu dávat žádné novinky ohledně toho, jak se jeho smrt ubírá k závěru či tak nějak :-/ Popravdě už mě to moc nezajímá a vrátit nám ho to nemůže...a je toho stejně plno a nechci se chovat jako Bulvár (jednou jsem na to hodně špatně doplatila, naštěstí omluvu všichni přijali)
  • Větší aktivita povídek - což znamená, že bych měla dodat co nejdříve další dílky :-)
  • Moje galerie a Moje hudba - také větší aktivita :-)
  • Týden s...momentálně Ne-Yem dále pokračuje a aktivita tohoto zaměření se samozřejmě bude počítat také :-) To znamená, že bude v mé jednorázovce, připomínání jeho hudby, aktualitky, galerie obrázků a také samozřejmě The Sims 2 a moje názory na něho :-) A grafika s ním :-) Volné dessy a tak...
To by mělo být vše :-) Mějte se zatím krásně!!

Přeji krásného Mikuláše :-)

5. prosince 2009 v 11:18 | HanisShka |  Můj deníček

Dnes je Mikuláš :-D Jsem si to uvědomila teprve teď a tak mi nezbývá nic jiného, než vám popřát ke Svatému Mikuláši :-) A ať si Vás nikdo neodnese do pekla :-) Chtěla jsem dnes udělat Mikulášský speciál, ale vůbec si nedokážu představit, jak by měl vypadat - opravdu, že ne.

V příštích pár minutách (blízké době), čekejte nějaké ty informace, jakým směrem se bude blog dál zaobírat :-) Povídky a Můj deníček zůstane - něco se však vážně změní :-)

Kino - Nový Měsíc

4. prosince 2009 v 15:57 | HanisShka |  Můj deníček
Ahoj lidičky. Tak jsem zase zpět. Moc se omlouvám, ale od včerejška jsem byla v kině a domů jsem se nevrátila - přespala u Nikči. Samozřejmě...skončili jsme školu a pospíchala jsem zbytečně na vlak, protože si na stránkách jízdních řádů zase vymýšleli, že? S busy je to někdy hrůza. No pak také jsem byla pochválená od učitele na PEK (psaní všemi deseti) - myslí si, že budu jejich budoucí rekordman na škole :-D Uvidí se:-)

pak také budu zpívat v mini sboru vánoční koledy - celkem se těším. Máme tu na obchodce dost zajímavé tradice. 21.12 bude u nás turnaj volleybalu - nevím, jestlib udu hrát, ale až bude Pavel vyírat, dám si záležet!! Musím!! Tu hru miluju a jsem v ní dobrá.. .
No a máme za úkol piřjít oblečení v plážovým oblečení :-D V takový kose :-D:-D:-D Jsem zvědavá..no v mém případě si plavky jako ostatní dívčiny teda neberu:-D:-D

22.12 si na nás připravili čtvrťáci nějaký ten vánoční prográmek a my také + bude nějaká skupina, my zpívat a recitovat...a během příštího týdne na zpěv budeme mít zkoušky a vylosujeme si, v jaké barvě se každá skupinka musí do školy obléci na ten den. 23.12. už samozřejmě do školy nejdeme. No těším se...moc...je to krásné, opravdu, že jo. Mám štěstí na školu a teď i na učení. Už jsem se konečně rozkoukala a v té škole se pokouším nespat..je to ale těžké..když jste vyčerpání z jednoho dne, usnete v 11, vzbudíte se v 5:45 a pak hooooneeeeem do školy. Naštěstí jsem ještě k tomu měla obrovské štěstí na ujíždějící vlak - já ho stihla!! :-D

A tak se omlouvám, že jsem neobíhala, bohužel, ale nebyl čas...a momentálně obíhat taky nebudu - jsem unavená :-( :-D Mějte se krásně a těším se na vás :-)