Listopad 2009

Čarodějka 2 - Kouzelný Svět

29. listopadu 2009 v 16:02 | HanisShka
Dokopala jsem se k dalšímu dílu :-) At se vám líbí :-) Z původního jsem to trochu upravila...
Po delší době čtení přední strany dopisu, zazvonil zvonek. Dursleyovi jsou tu. Vyskočila jsem na nohy a seběhla schody.
Schovala jsem se za roh, aby na mě nikdo neviděl a přejížděla jsem očima po návštěvnících.


Krásná návštěvnost :-)

29. listopadu 2009 v 12:02 | HanisShka
Asi to ale bude tím, že jsem dala odkaz na rozvrh hodin přes můj blog včera k holkám na diskuzi, ale i za to pěkně děkuji. Je to můj dosavadní rekord ;-)

Bylo by krásné, kdybychom tu stovku dali ;-) :-D

The One And Only (Design s Michaelem Jacksonem)

28. listopadu 2009 v 0:01 | HanisShka
U jedné opravdu super layoutkařky jsem si objednala layout, ale bohužel se ještě neozvala a já potřebovala zahajovací změnu. Pro některé tu bohužel teď je Michael no...ale nebojte, nebude vás tu strašit tak dlouho. Samozřejmě pokud jste si všimli v "novém" menu, přibyly i nové rubriky jako The Sims 2 a Twilight sága - o TWS přemýšlím, že ji zase smažu...a nahradím jinou a pro mě důležitější rubrikou, která souvisí i s tímto designem :-) Prostě si zaslouží mít u mě místečko...mám ho moc ráda...je to ten největší umělec na světě!

Teď k designu. Inspiraci jsem nechytla nikde. Jen tak jsem se prostě rozhodla...tak a teď udělám tenhle design...najdu nějaký obrázky a uvidím, jak a co s tím - stejně, jako když píšu povídku.

Doba výroby: 30 minut
Doba nastavení: 15 minut
Obrázky z: Flickr.com
Hudba (kterou jsem zrovna poslouchala): Jesse McCartney, Michael Jackson, Akon, T.I., Pussycat Dolls
Programy: Photofiltre, Photo Scape, Agama Buttons
Po používání přístupnost veřejnosti? (volný design): ANO

Vzhled:


To bude asi tak vše :-)

Měsíc větší než Slunce...

27. listopadu 2009 v 19:01 | HanisShka |  Můj deníček
Když jsem se zadívala na dnešní Měsíc...vlastně vždy, když se podívám na Měsíc, tak si vzpomenu na tu velkou svítí oranžovou kouli na noční obloze, když jsem asi v 7 letech (či méně+více, nevím, kdy to bylo, ale vím, že mi 9 ještě nebylo) jela s taťkou a mamkou domů a obrovský měsíc mi vyrazil dech. Měsíc byl asi v polovině noční oblohy vzdálený od země (od země bez velkého z :-D), takže to bylo, jako bych na něj mohla dosáhnout - a byl tak obrovský. Nemohla jsem uvěřit, že je to měsíc a škoda, že v té chvíli jsem u sebe neměla foťák...opravdu škoda....ale vzhled vám můžu na 3/4 přiblížit....byl to totiž tento měsíc, jen si ho představte níž a o malinko blíž....

(zdroj: google.cz)

Byla to nádhera...nikdy mi ten obrázek tak nádherného a obrovského měíce nevypadne z hlavy!!

New Moon - hodnocení filmu

26. listopadu 2009 v 12:19 | HanisShka
Takže dnes jsem viděla film Nový Měsíc. Hodnocení filmu tu nebudu rozepisovat, protože ještě všichni tento film neviděli a tak je nechci připravit o chuť k filmu.

Jediné co mohu povědět je asi to, že do filmu jsem se těžce vžívala. Jacoba (Taylor Lautner) mi bylo tolik líto, že jsem skoro ani nechtěla, aby se Edward vrátil. Bella (Kristen Stewart) se k Jacobovi prostě strašně hodila. Nevím čím to je, ale je to tak. A asi to nejlepší na tom? Nejlépe propracované scény - hlavně akční. Edward (Robert Pattinson) mi tam přišel spíše takový hodně zaseklý a neměl se ke hraní na Edwarda, opravdu, že mi to tak přišlo. Ale máte se na co těšit :-) Hlavně na setkání Volturiových, kde šlo tentokrát Edwardovi OPRAVDU o život - i před Bellou - a kdyby nezasáhla, bylo by po Edwardovi (nemyslím, jak utíkala tím náměstím, ale rovnou u Volturiů - jo a pozor! Mají tam výtah ti Volturiovi - žádné temné podsvětí). A Bells nám umí krásně řvát ze spaní a také je to divoška! "Adrenalin, akce...to je moje," a drsňácký obličej (před Newtonem).

Nádherná scéna byla také, když se dívali na Romea a Julii ve třídě. Edward si s Bellou celou dobu povídali a pak učitel: "Teď nám někdo může říci poslední tři věty (či tak nějak), které jste slyšeli, aby jste mi dokázali, že dáváte pozor - tak třeba... pan Cullen." Edward mu tam přednesl celý poslední verš - nádhera.

Takže hodnocení:
Kniha: ****/5
Film: ***/5
- romantika: ***/5
- vtip: ***/5
- akce: ****/5
- nové herecké obsazení: *****/5

God Bless You, and I'm Peter Pan

26. listopadu 2009 v 0:21 | HanisShka |  Můj deníček
Změnila jsem logo tohoto blogu a to z jednoho prostého důvodu. Moc se mi po něm stýská. Po Michaelovi. Asi si říkáte...že jsem blázen, protože jsem o něm ani jednou nepomyslela, když jsem mohla a on ještě žil - což není pravda...ale veřejnosti jsem toho tolik najevo nedávala. Víte..ze světa zmizel ten největší umělec všech uměleců a dnes jsem se zeptala bratra:
"proč máš najednou rád Michaela?"
"Protože je to ten nejlepší zpěvák na světě a má nejlepší písně!"
To by jste asi slyšeli od každého dítěte, který ho zná jen ze světa hudby. Ale co by jste slyšeli od jeho fanoušků?
"Protože má srdce!"
To, co slyšíte v různých anktetách: Co se ti vybaví, když se řekne Michael Jackson, tak většina odpovědí takových těch...novodobých či nezarytých fanoušků jsou: Tanec, Moonwalk...ale takový zartější fanda se rozpovídá a mluví o Michaelovým dobrým srdci, o charitách, o nejlepším umělci všech dob...to je ten moment! To je ono!

Dnes jsem si zase připomínala s Milli dětství - The Kelly Family. Objevila jsem, že Paddy Kelly se dal na sólovou dráhu a je strašně k sežrání....jak si dělala rodina naschvály (hlavně Paddy s Angiem!)...a samozřejmě jsem si pobrečela - u songu We Are The World live v podání Kelláčů...

Pádím. Jdu si přečíst aspoň jednu kapču nové povídky a ahoj :-)

Krásné vzpomínky

24. listopadu 2009 v 23:42 | HanisShka |  Můj deníček

Když jsem se tak prodírala těma starýma složkama v počítači, všimla jsem si pár krásných fotek, při kterých se zasměji a při kterých se mi zase vrátí ten pocit, nepříjemný pocit, který jsem u té činnosti měla.

Jsou i krásné momentky, kdy bych se nejradši zahrabala do země. :-D No uvidíte sami. V té době mě toho hodně bavilo a dělali jsme oblíbené věci, teď už je to všechno jinak - dá se říci pryč.

Teď mi tu vyřvávají sluchátka na plné pecky, zní mi tu Heal The World a říkám si, že až budu mít více peněz, Světu pomohu ještě více, než doteď můžu. Ale, co když bude moc pozdě? Nikdo neví, co bude za 3 roky, jestli se film 2012 nebude promítat jen na plátně a doma na televizních obrazovkách, ale i normálně k vidění.

Teď k těm krásným vzpomínkám :-) Pod perexem :-)

Temné Vánoce 9 - Krev hrdinů

24. listopadu 2009 v 17:11 | HanisShka
"Naruto! Musíme se dostat ven! Je to támhle tím směrem!" plakala Hináta a držela se Naruta za ruku jak klíště.
"Dostaneme se ven!" uklidňoval ji Naruto a zběsile se rozhlížel. "Ale na utíkání už nemáme čas. I když vyběhneme ven, ta věc může vyskočit z domu a zabít i ty, co nejsou vybraní!" řekl Naruto.
Hináta se na něj jen dívala a přemýšlela, kde se v Narutovi ta chytrost bere (no co, musí přece přijít na jiné myšlenky!:-D). Naruto šel s Hinátou pomalu ze schodů. Už se dostali až ke vchodu, ale tam se zastavili. Přesně, jak Naruto předpokládal. Byla to past. Příšera by za nimi opravdu vyletěla.


Temné Vánoce 5-8

23. listopadu 2009 v 23:09 | HanisShka
Tady je 5. - 8. díl :-) 9. díl sem dám zítra...teď už dobrou noc :-)

"Takže teď můžeme vyjet..." řekla Sakura a všichni nastoupili do modré mazdy.
"Nejde tu zatopit?" zeptala se Hináta. I v Narutově bundě jí byla zima.
"Hin! Za čtvrt hoďky jsme tam..." naštvala se Sakura, ale to topení přece jen zapla.

Temné Vánoce 1 - 4

23. listopadu 2009 v 23:08 | HanisShka
Urychlím postup Temných Vánoc. Ještě teď na rychlovku. 9. díl mám totiž dopsaný.

"Tak si hezky hajni, zlato," usmála se Kushina na malé zlatovlasé miminko v kolíbce. Byl mu teprve jeden měsíc a už měl tolik vlásků.
Kushina svému broučkovi zazpívala ukolébavku na dobrou noc. Malinké děťátko v kolíbce spokojeně podřimovalo. Kushina přešla ke dveřím a naposledy se usmála.
"Spinkej, Naruto," usmála se Kushina, prohlábla si své dlouhé načervenalé vlasy a přivřela dveře tak, že do pokoje prosvital jen malý proužek světla.


Týden s...Ne-Yo

23. listopadu 2009 v 22:04 | HanisShka
Takže mě v rychlovce něco napadlo. Jelikož žiju hudbou a bez hudby bych 1.) Nebyla nic, 2.) nemohla bych žít...tak jsem si trochu zahrála na myslitelku a vymyslela týden s nějakou hudební celebritou. Začínám s Ne-Yo, protože ho mám hodně ráda a podle mě je to moc dobrý zpěvák - nejlepší v R'n'B žánru.

Jako první bych také chtěla začít s menším infem o zpěváku.
Ne-Yovi je 27 let. Je to zpěvák a textař. Hraje na klavír na kytaru. Jeho idol je Michael Jackson a když pro něj zpíval tribute, složil se emocemi - v tu chvíli mi ho bylo líto, hodně líto.

Mám od něj nejraději písničky jako Mad, Closer, Never Knew I Needed (nový song s videoklipem 2009)...a další... .

No, nevím co dál bych vám o něm měla říct z hlavy. Neni to nějakej ten celebriťák jako Brad Pitt a nedělá si takový trapasy a průšvihy jako Lindsay Lohan nebo Paris Hilton.

Takže teď k songu. Jako první song tohoto týdne jsem si vybrala Ne-Yo Mad. Je nádherná, má děj a videoklip je skoro k pláči. Až na konci vám vlastně řekne, co se stalo a kdo opravdu zemřel (i když, když jsem ten videoklip viděla jen od půlky, bylo mi jasné, že je mrtvý a je tam jako duch, ale když vidíte začátek, dává to pohled na věc úplně jiný!).23.11.09 dodatek - "Vanished, vanished...a New Moon"

23. listopadu 2009 v 20:14 | HanisShka |  Můj deníček
Na tenhle blend nikdy nezapomenu, protože se mi jako jediný do VGS povedl.
Ale teď k věci.

Je mi líto, že si tu skoro nikdo nečte to, o co se s vámi chci podělit a myslím, že by bylo skvělé, kdybychom si spolu o tom třeba popovídali nebo už jen tak napsali svůj názor - opravdu je mi to strašně líto. Pavle, pokud sis všiml, tvá návštěvnost je vyšší než ta má, to máš radost - co? :-D :-D

K songu Vanished. Dnes měl premiéru, teda vlastně jen Thomasova verze (blázen...song pro mě abych nazpívala, to kravina není..ale spíš se bojím, že Ti to zkazím..:-(:-D). Když jsem uslyšela první tóny klavíru, vyrazilo mi to dech. Thomas byl i v půl jedné ráno schopný sednout si ke klavíru a nahrát song + zazpívat - opravdu úctihodný výkon! Já se spíše klaním a tleskám dohromady. Jsem ještě teď strašně šťastná, song si pilně cvičím a stále dokola si ho poslouchám. Je opravdu nádherný...ale vás nechám ještě pár dní (možná i týden a víc) čekat. U mě je problém v tom, že nemám dosti svého prostoru na to, abych tu píseň nahrála a poslední dobou se mi ve zpěvu ztrácí sebevědomí - chybí mi to soutěžení a hudebky...chybí...moc....

A 3.12. jedeme s holkama do kina na New Moon. Doma ho sice uvidím dřív, ale opakovačka v kině není k politování. A díky tomu, že budu u Nikoli spát, tak pojede taky - ale jinak vůbec neví o čem New Moon je a o čem je jednička :-D

Teď slyším, jak dole dávaj Superstar a zpívaj společenku..právě zpívá Leonka..stýská se mi po ní...každé kolo jsem se na ni těšila a většinou se na SS dívám jen díky tomu, že na konci bude aspoň na pár vteřin Leonka. Také vás už Chodúr přestává bavit a začínáte si myslet, že je Šmajda od kola ke kolu lepší? Já ano... :-) Uvidíme, kdo vypadne. Mějte se krásně :-)

Fotograf 0.01 - příroda

23. listopadu 2009 v 16:22 | HanisShka
Takže jsem si zase tak trochu pohrála s foťákem. Všechny tři fotky jsou graficky upravené, protože kdyby to tak nebylo, z těch krásných barev by jste měli prd. Ta první fotka je pořízena z předvčerejška. Foťák už mi nebral poměrnou tmu a tak jsem to musela zesvětlit - proto tak tmavá a nekvalitní. A ta druhá - ta byla zase moc světlá, takže jsem ji ztmavila a dala jí takovou tu "záři", ale ostatní efekty tam byly jako originál :-D Ale..upravují se teď všechny fotky, aby to vypadalo krásněji..a podle mě později nepomůže ani grafická úprava..protože si tu všechnu živou krásu zničíme natolik, že ani grafika nepomůže...

Takže toto je ta hodně zesvětlená fotka (víte jak to vypadalo původně? jen černé šmouhy).

A toto je ta druhá fotka, kterou jsem zase musela ztmavit. Ale není nádherná? Když se podívám ven, vidím zatím to samé. Ba ne, teď jsem se podívala a barvy jsou už pryč. Jen upřesňuji, že jsem fotila to samé místo, ten strom je úžasný a vždy mi poslouší jako krásný model. Někomu závidím, že má přátele tak blízko..ale zase mám něco, co mi také někdo může závidět. Pořídím vám víc fotek z přírody a na jaře vám nahraju, jak u nás "řvou" ptáci - jednou mě z toho rozbolela hlava.

A nakonec nejvíce upravená. Možná jsem to tu neříkala, ale dříve táta jel domů a máme tu rybník Jakub - byl západ slunce, na vodě ani jediná vlnka a ten odraz...takhle nějak to vypadalo...ale bylo tam více barev, více stromů a krásný reliéf s podsvětlením.

Někdy se ta grafická úprava hodně hodí, když Vám nemůžu ukázat originál!

4 years in High School 3

23. listopadu 2009 v 15:55 | HanisShka
Po hodině se třída rozdělila na dvě skupiny. Jedna pod názvem "Lemplové" a druhá pod názvem "šlapky". Jen dva spolužáci to ignorovali. Čimž byl Sasuke a Sakura. Oba si padli do očí. Karin jen přihlížela a záviděla Sakuře ty její krásně dlouhé vlasy. Sasuke přece má rád takové dívky ne? Karin o tom hodně přemýšlela a tak si o přestávce vzala k sobě nůžky. Schovala si je do rukávu a pomalu šla směrem k Sakuře. Karin byla jedna z těch dívek, co patřily do Tříčlenné skupiny. Jejich skupina se jmenovala Blaxy a tvořili jí ještě dvě dívky pod jménem Samanta a Lina. Všechny tři se vydaly za Sakurou na toalety a Karin si pomalu vyndavala nůžky zpod rukávu. "Tady to máš ty mrcho!" sykla Karin a uhodila jí zezadu do hlavy. Sakuře začala týct krev, ale to Karin nezajímalo. Vzala nůžky a začala jí ty vlasy jednoduše šmikat. Šmik sem, šmik tam. Na jedné strně těch vlasů měla víc a na druhé míň. Aby to Karin ještě stačilo. Párkrát Sakuru kopla do hrudníku, nohou a břicha. Potom jí ještě vrazila pěstí a kopla jí do tváří, tentokrát už mírněji. Protože jí holky nabádaly ať vypadnou. "Máš dobrý nápad Samanto." souhlasila Karina všichni se rozutekly pryč.

23.11.09 - "Liberian Girl..."

23. listopadu 2009 v 15:50 | HanisShka |  Můj deníček
Naku Penda Piya, Naku Taka
Piya, Mpenziwe...

 Dnes jsem se často zamýšlela a skoro pokaždé, když jsem viděla hudební videoklip ve stylu Michaela (to byl dnes Bob Sinclar - Rock This Party(či tak nějak)) nebo i jiné smutné videoklipy o zneužívání, dětech a tak...nutí vás to, se zamyslet.

Tenhle obrázek je z DA a mám za to, že teď porušuji autorská práva. Ale kdyžtak autora máte na obrázku a kdyby to nešlo přečíst, tak jsem v háji, protože jsem si tu stránku zavřela. No nic...

Teď mi tu kromě Liberian Girl (Liberijská dívka, na obrázku nahoře) hraje i píseň Money. Takové pravdivé texty. Na tanec a neposlouchání té angličtiny jsou to velmi chytlavé songy a dokážete se u toho smát, ale když posloucháte text a v hlavě si to rychle překládáte, do smíchu vám už není. Jinak, co z toho vyplývá? Někdy teď budeme psát slohovku, tak se docela těším. Víte, že mi z češtiny vychází 1? Na základce mi od 6. třídy NIKDY nevycházela :-D A teď jsem na střední a cvak! No a z matiky mi vychází 3/4 a byl to můj nejoblíbenější předmět. To nejhorší na tom je, že rodiče nebyli na tříddní schůzce a nevím ostatní známky. Jo a ZASE marodím! Už bych se z toho nejradši picla. Tentokrát jsem se dohodla s mamkou, že mi pomůže s dohoněním učiva - abych nebyla pozadu a když přijdu do školy, tak abych všemu chápala. Takže jsem celkem i ráda. Nejradši bych nechodila vůbec nikam do školy a učila bych se doma..ale to by zase měla keci vláda...takže je to celkem na nic.

No, bude to zatím všechno a tento týden slaví taťka narozeniny. (Ve čtvrtek) má narozeniny taťka a (v pátek) narozeniny sestřenka - takže nabitý program. A 3. 12. jedeme s kamarádkama na New Moon a budu spát u Nikolky! A už máme postavenou sprchovanu, po nějaké době vám sem hodím i fotku..pokud vyfotím :-)

Horor ve škole - část. 3 (Konec)

23. listopadu 2009 v 10:29 | HanisShka
Takže tady je poslední část mého snu. Tuhle "povídku" jsem psala asi tak před půl rokem a to jsem neznala ještě všechna pravidla psaní. Příjemnou zábavu :-)
"Musim ti říct, že už vím co mi pan učitel Smutný dal za schopnost!" nahodilajsem, když jsme se procházeli v parku. "A co to je?" zeptal se zaujmutě Marek. "Vidím lidem dovnitř jejich těla!" odpověděla jsem. "A tak poznávám, jaký sou ostatní!" dodala jsem. "A co jsem já?"zeptal se Marek a zastavili jsme se. Teď jsem se mu dívala do očí, byl o pár centimetrů vyšší a držel ma za ruce. Byli jsme od sebe jen pár centimetrů a já mu dokázala odpovědět jen jednim stilem. Vášnivě jsem ho políbila a Marek to očividně pochopil a polibky mi opětoval.

21.11.09 - "Den únavy, ale i překvapení.."

21. listopadu 2009 v 19:14 | HanisShka |  Můj deníček

Jako první začnu asi s tím nejlepším ze dnešního dne. ASi před týdnem (nevím přesně) jsem si povídala s mým opravdu dobrým kamarádem a skvělým SB Thomasem Grewem :-) Povídali jsme si o songu...a nabídl mi, že by mi jeden song napsal. Nebudu se k tomu více vyjadřovat, ale jedno řeknu hned - dívkám z diskuze a mně z toho tekly slzy! Tady se podívejte na song, a prosím rovnou zanechte komentář a projeďte celými stránkami Thomase Grewa :-) Děkuji :-)

Dnes jsme se krásně dohadovali na diskuzi. Přišel nám tam takový skvělý primitiv, který se nás ptal na otázky tipu: "Myslíte si, že M. Jackson dokázal zadržet moč, ve svým věku?"
No, jak by jste na to reagovali? Musím říct, že nikdy za tento měsíc jsem tak skvělýý záchvat smíchu neměla (Nikolko! toho 3.12. musíme ty záchvaty smíchu napraviti!!).

No a nakonec včeretší učení v 10 hodin večer s tetou a mámou. Opakovala jsem si Množiny a grafy. S tetou jsme to blbě vypočítaly. Přišla mamka, vypočítala, správně :-D, a pak mi to začala vysvětlovat. Poté se zeptala:
"Chápeš to?"
Odpověděla jsem:
"Noo....ani ne.."
Začala znovu vysvětlovat, ale jiným stylem:
"Tak už to tedy chápeš?"
Primitivně jsem odpověděla:
"Ne e..."
Po delší chvíli vysvětlování se zeptala znovu:
"Tak už to chápeš?"
A já se zadívala mamce do očí a řekla:
"Cože si to říkala?"

Teta vedle mě chytala záchvaty :-D
To bude asi tak vše, co bych vám za dnešek chtěla sdělit. Budu psát teď kratší články, aby to někdo četl :-D A ještě připomínám, jsem v 2. kole SONB, tak prosím hlasnětě pro HanisShka TADY
Děkuju :-)

Horor ve škole - část 2.

17. listopadu 2009 v 10:33 | HanisShka
Nějak bych vás chtěla seznámit i normálně s postavami. Jména jsem vybírala ze svý starý základky z 9. tříd...ale víte, co je zvláštní? Ve snu se mi objevil starej padesátník (možná i šedesátník) a ve škole to byl velice hodný a oblíbený učitel - měla sem ho moc ráda. Jediná změna byli spolužáci..normálně se mi tam zdáli spolužáci ze školy v Českém Brodě! No to se mi ještě nestalo...sem si říkala, že na tenhle sen nikdy nezapomenu :-D Ale to byla teda kombinace...škola Kamenka, spolužáci Český Brod a učitel můj nejoblíbenější a v tom snu byl jako úchylnej vrah..no nemůžu :-D
"Těšilo mě, ale teď jak vidíš, musím do ředitelny," ušklíbla jsem se a Marek mě doprovodil do třídy.

"Díky," usmála jsem se, šla si položit věci i přes ten všechen posměch ve třídě pod klíčovými slovy "šprtka Jordy" a šla zpět na chodbu; společně s Markem do ředitelny. "Díky za do provod!" usmála jsem se na Marka před ředitelnou a už jsem chtěla zaklepat, ale Marek ruku stáhnul dolů a políbil mě.
"Líbila ses mi už déle a znám tě taky hodně dlouho, už od první třídy," usmál se po polibku Marek a odešel.
Všechno tohle sledoval Chris opřený o práh dveří naší třídy.
"Co je zlato?" zeptala se Veronika dívajíc se stejným směrem jako Chris.
"Nic!" odsekl a vrátil se naštvaně do třídy.

Horor ve škole - část 1.

16. listopadu 2009 v 20:53 | HanisShka
Tak tohle se mi zdálo. Někdy nesnáším sny, které jdou hezky popořadě a vcelku se můžou i stát...vadí mi to:-( Je to sen rozdělený do 3 částí. Myslím, že jsou všechny dlouhé, takže si možná hezky počtete :-D Příjemné čtení první části ;-)

Jmenuju se Jordan a je mi 14. Chodím do deváté třídy do jedné školy v Praze. Jsem taková obyč holka a převyprávím vám něco neobyčejného, co se stalo nejen mě, ale i mým nebližším. Sice jsem ve třídě byla pro spolužáky jako největší blázen, když jsem najednou uviděla něco paranormálního, ale ostatní ne, a přece jen ve třídě existuje někdo, kdo mě chápe, kdo mi rozumí a kdo mi věří, ikdyž on sám to nevidí. Ten člověk, na kterým mi tak záleželo a do teď ještě záleží se jmenuje Chris. Ale teď už konec seznamování a rozpovídávání, honem se pustíme do neobyčejného příběhu.

4 years in High School 2

16. listopadu 2009 v 20:45 | HanisShka
"Kde máš koupelnu?" zeptala se když pomalu vztávala. Zapoměla na Ininu, Leeho a smrt své nevlastní sestry. Vzala si věci a šla do koupelny, na kterou ukázal Itachi.

Přítomnost